Tikkabilla'nın Çeyizi

Tikkabilla

Lupilup!
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2009
18.678
24.178
Kızlar benim görünürde nişan-düğün daha yok ama ufak ufak bir şeyler almaya başlamalıyım artık diye düşünüyorum. Yemek takımlarımı ve elektronik ürünleri çok daha sonra almayı düşünüyorum, çünkü zamanla daha yeni şeyler çıkıyor. İşte bunlar ilk aldıklarım..

Eki Görüntüle 1087241 $Saklama kabi2.jpg $Saklama kabi3.jpg

Eklentiler

• $Saklama kabi.jpg
    $Saklama kabi.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 790
Son düzenleme:
Hayırlı olsun cnm benim topiğin cici bir baslangic olmuss:KK16:

Son düzenleme:
İyi yapmışsın küçük şeyleri almaya başlamak lazım sonra büyük şeyleri alırken masraflar artınca zor olabilir.

Evet evet tavsiyem kırılmayacak şeyler almaya çalış bence:KK34: Eve yerleşince bile bir sürü eksik çıkar diyor herkes :KK6:

ayyy kendi çeyizime başladığım zamanlarım geldi aklıma
çok eğlenceli zamanlardı bu alışverişleri yaptığım zamanlar ya :KK16:
güle güle kullanmayı nasip etsin Allahım
hayırlı olsun çeyizciklerin :)

ayyy kendi çeyizime başladığım zamanlarım geldi aklıma
çok eğlenceli zamanlardı bu alışverişleri yaptığım zamanlar ya :KK16:
güle güle kullanmayı nasip etsin Allahım
hayırlı olsun çeyizciklerin :)

Evet çok eğlenceli bence de :) Benim daha 2-3 sene var ama dayanamıyorum alıyorum :)

Evet çok eğlenceli bence de :) Benim daha 2-3 sene var ama dayanamıyorum alıyorum :)

canım bende 2-3 sene öncesinden başlamıştım ve düğün zamanım belli olduğunda en azından çeyiz ıvır zıvırları konusunda kafam rahattı. çünkü ufak tefek eksikler dışında herşeyimi satın almıştım ve taksitleri bile bitmişti

işler ciddiye binipte tarihler ortaya çıkmaya başlayınca o kadar çok başka düşünecek şeyler oluyor ki bir de çeyiz zımbırtılarına kafa yorsam heralde kafayı yerdim o dönem :KK70:

X