Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

1. kitap için link vardı ama hangi sayfada hatırlamıyorum, ben indirdiğim kitabı yükleyip mesaj atarım, burada linki paylaşmak belki yasak olabilir, bilgisi olan varmı?

Banada atarmısın linki? :)

canım daha önce akşam yapıyordum ama bi baktım ki yapmamaya başlamışım) o yüzden sabah saatine aldım.ve kitapta da sabah yapılmasının daha iyi olduğundan bahsedilmiş.ilk yaptığım zamanlarda enerji patlaması oldu sonra enerji kaybı sonra enerji artışı ve şimdi de enerji kaybına geri döndüm belki mevsim kaynaklıdır çünkü burnum tıkandı polenlerden tozlardan://

Bende az önce yaptım bu hareketleri başım döndü birazda midem bulandı :26:
İlk yapışım bu arada :)

Hoşgeldin. Püsküüt'ün bir paylaşımı vardı, 1-2 sayfa geride linkleri var. Döndükten sonra o püf noktasını yaparsan baş dönmen geçer, birde sabahmı, akşammı yapıyorsun. Mesela ben akşama geçmiştim, midem bulanıyordu, yine sabah yapmaya devam ettim. Çünkü sabah mide bulantım olmuyor.

Banada atarmısın linki? :)

Atarım tabiiki.

Akşam yapmıştım ve nerdeyse bi saate yakın sürdü baş dönmem ve bulantım sonra geçti:)
Yani bu topiği okuduğum gibi yapayım dedim sabahı bekleyemedim :)

şimdiye kdr bir kere akşam yaptım onda da mide bulantısı yaptı...
en başından beri sabah aç karnına yapıyorum haliyle, annem de öyle...

enerji artışını sağladığı kesin...
kilo kaybına da yardımcı fakat bunu tartıda görmüyorsun, muhtemelen sıkılaştırıyor...
ve göğüste dolgunluğu artık bende yaşıyorum :92::118::124:
allaaammm bütün smileyleri döşedimmmmm sevinçten

Anneme de söyledim ben oda yarın sabah başlıcak :)
Sen ne zamandır yapıyorsun? :)

annem 15. tekrarda ben 11 :26:
grip sebebiyle fire verdim de utandım bak şimdi...

en çok faydayı annen görecek benimki gibi
ama sen asla benim gibi yapma ara vermek zorunda olacak kdr hasta olsan bile tek hareketi bile devam ettir tamam :26:

Az bi süre oldu yani başlayalı:)
Böyle yazılanları gördükçe okudukça çok umutlanıyorum ve daha 1. günüm olmasına rağmen mutlu oluyorum :)
hasta olsamda devam edicem :)

geçmiş sayfaları okuduysan zaten görmüşsündür etkilerini...
inşallah ömür boyu devam edeceğiz

Püsküüt sana yazmak istıyorum bu mesajı ama dırek sana nasıl yazılır bılmıyorum henuz

yeni başladım dıye bu panelde gecen hafta mesaj yazmıştım.
Senden de cevap gelmiş çok mutlu olmuştum.
şimdi ikinci haftam her hareketi 5 er kere yapıyorum .
Sorum şu:
Sankı bi faydası olmuyor gıbı yıne sabah zor uyanıyorum.........yıne enerjım sıfır
yıne üşengeçim.............kilo aldım .............
Hareketlerı doğru yapıyorum emınım................nefes de senkronu tutturamayabılırım ama
bu mu etkılıyor acaba ?
Yoksa ben mi aceleci davranıyorum?
Bugunden itibaren 21 er kez yapmak ıstıyorum bence 5 çok az ........
Bi el at bacım benım sorunlarıma

hatırlarsan ben de bı gecenlerde ara vermıstım. normade 21.tekrar da olamam gerekıyordu bu hafta 19 dayım. ara verdıkten sonra 13ten basladım ve muthıs enerjı dusuklugu oldu. bıraksam mı dıye bıle dusundum cok zor yaptım hareketlerı ama bırakmadım sımdı ıyı uyanıyorum problem yok:)

evet canım hatırladım,demek ki benimde böyle olmamın sebebi hareketleri belli bir süre yapmamammış.benim de mevsimden dolayı burnum genelde tıkalı,bu da etkiliyor bi taraftan beni.beni şu sıralar 2. hareket ve 3.hareket zorluyor,özellikle 2.harekette o bacaklar nasıl zor kalkıyor anlatamam,yalnız bu sabah ellerimi popomun altına koyarak destek verdim daha kolay oldu,hatta bi ara hareketlerin alternatifleri var ya regl döneminde yaptığımız,o daha kolay olduğu için yapmayı düşündüm ama bu daha etkili göründüğü için yapmaktan vazgeçtim.umarım bende enerji patlamasına geri dönerim,gece uyuyamıyorum sabahta kalkamıyorum)

valla aynene ben de 2. harekette zorlandım ayaklarımı kırdım hatta son sayıları yaparken, hiç yapmamaktan ıyıdır dedım. 3. harekette onceden arkaya bayagı bı esnerken gerıye artık okadar esneyemıyorum. ama son tekrarlarda artık daha ıyı yapıyorum ayaklarım falan kırılmıyor artık. bi r kac gun daha yapınca eskı formuna kavusursun bence merak etme

Bende az önce yaptım bu hareketleri başım döndü birazda midem bulandı :26:
İlk yapışım bu arada :)
Kolay gelsin.
Baş dönmesi için:
http://www.kadinlarkulubu.com/egzer...enclik-pinari-5-hareket-116.html#post28863436

1. kitap için link vardı ama hangi sayfada hatırlamıyorum, ben indirdiğim kitabı yükleyip mesaj atarım, burada linki paylaşmak belki yasak olabilir, bilgisi olan varmı?
e-kitap yasak olduğu için linki de yasak :)

O-oo polenlerden etkileniyorsan büyük ihtimal mevsim geçişi yüzünden sorun yaşıyorsun gibi geldi bana..
Sabredersen geçeceğini düşünüyorum..
Akşam yapmıştım ve nerdeyse bi saate yakın sürdü baş dönmem ve bulantım sonra geçti:)
Yani bu topiği okuduğum gibi yapayım dedim sabahı bekleyemedim :)
Aç karnına yapılıyor hareketler. Bu da önemli.
Güle güle kullan!
Evet, çok aceleci davranıyorsun..
Nefes önemli. Her hareketin nefes alma ve verme yeri ayrıca belirtilmiş bir konu.
Hayır az değil. Aynen kuraldaki gibi her hafta sadece 2 kez arttırabilirsin.
Kitabının okunmasını öneriyorum. Kendi kafanızda bilinç oluşması için, başkalarının yönlendirmelerinden olumsuz etkilenmemeniz için bana göre çok önemli bu.
Süper haber! Sabredince düzene giriyor.. Aynı olumsuz etkiler gibi işte..

Evet kesinlikle aç karnına yapıldığında daha iyi oluyor :)

merhaba güzellikler
bu sabah sanki daha iyi gibiyim uyanma açısından,tabi çok sevinmemekte lazımdün gece 2 yi geçiyordu yattığımda ama sabah 8 buçukta uyandım:))
size eşimle ilgili bilgi vermek istiyorum,benden görüp hemen yapmaya başlamıştı.hiç ara vermedi her sabah azimle kalkıp tibeti yaptıktan sonra duşunu aldı ve 21 e ulaştı 2 haftadır yapıyor sanırım 21 tekrarı.kilom sabitlendi diyor,ben dedim ki ben hala tombişim,o da bana sen 21 e ulaşmadın daha dedi,bilmiyorum.ama çok yediğim kesin.hayatımda hiç bu kadar kilolu olmamıştım o yüzden pek memnun değilim bu kilo olayından.pardon nerde kalmıştım eşimde şuanda görünen etkiler terinin koktuğunu söylüyor,aynı şey bende hareketleri yaptıktan sonra olmaya başladı ki ben hareketleri yaparken terlemiyorum hiç ve de hiç bilmem terlesem bile koktuğumu.eşim kırışıklıklarının azaldığından bahsediyor sanki bizim gibi kadın da kaz ayağını problem yapıyor enerjisinin son zamanlarda düştüğünden bahsetti ama çalışma temposuna bağlıyorum,herkese laf anlatması o kadar kolay olmuyor ve telefonla radyasyona çok maruz kalıyor.
ben de idrarım da koyuluk farkediyorum, ki ben çok su içen biriyim,başlangıçta yoktu ama şu son zamanlarda olmaya başladı.
bir sabah uyansak şöyle taş gibi uyansak ne güzel olurdu
ben en çok varis problemi için başladım maalesef bizim baba tarafından gelen genetik bir olay,sol dizimin arka kısmındaki damarların rengi canımı sıkıyor,umarım daha ilerlemez.
görüşürüz fıstıklar

Yazdıklarım yüklenmemiş, tekrar yazayım. Bende yazın bu hareketleri yaptığımda hayatımda ilk defa böyle bir ter kokusu duydum. Damar problemleri bendede var, banada annemden genetik. Şu an bende faydası olmadı, varislerim yok ama, ayakta bir işim olsaydı herhalde kesin olurdu. Uzun yol yürüsem, gece ağrır bacaklarım. Ama artık eskisi gibi ağrı olmuyor, belkide bu açıdan faydası olmuştur. Yalnız sandalyede oturduğum zaman dizimde ağrı oluyor. Bu damarlardan kaynaklanıyor olabilir.
Bu hareketlerime, birkaç hareket daha eklemek istiyorum. Örnek videoları yüklerim birazdan.

Bu hareketi arada yapıyorum, özellikle akşam daha rahat yapıyorum. Çok seviyorum.
[video=youtube_share;QfRuuC62M5g]http://youtu.be/QfRuuC62M5g[/video]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…