Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

ne güzel.. sizin hayatınızdaki değişimleri okudukça şevkleniyorum ama kendi hayatımda daha bi değişiklik göremedim... 7. tekrar haftasındayım umutla 21 tekrara ulaşacağım inşallah en azından bir iki belirti bende görürüm .

Tam mesajı gönderirken KK onarıma girdi.. Ben de mesajımı kopyaladım. Şimdi yeniden ekledim bir de ne göreyim zaten mesajım yetişmiş bakım-onarım öncesine..
Yani ".............." nın sebebi budur..

canım böyle güzel haberleri duymak çok güzel.ben de pek bir etki yok şuanda ama hareket sayısı arttıkça zorlanmaya başladım.eşim gittikçe daha rahat nefes almaya başladı,küçük yaşta burnu kırılmış ve ameliyat olmadığı için burnu %80 koku almıyordu.2 kitabı da benden önce bitirdi ve 1.yi bi defa daha okudu belki gözden kaçırdıklarım vardır diye.benden önce bitirdi kitapları :111: umarım bende şöyle güzel etkiler oluşmaya başladı derim:))

Eşine kocaman alkışlarımı gönderiyorum!

Çok takdir ediyorum böyle insanları ben..

Kitapları okudukça / karıştırdıkça mantığını iyice oturtuyor insan ve neyi, neden yaptığını daha iyi anlıyor..

Dilerim sen de olumlu etkileri bir an önce görürsün.. Ben yürekten inanıyorum ki disiplinle devam eden herkes mutlaka bir fayda görecek.. Belki de işin sırrı bu İNANÇ hikayesinde.. Ben hep inandım.. hep inanarak yapıyorum.. Yaptığım her hareketi sanki o ilk ve son hareketmiş ve onu yapınca her şey değişecekmiş diye düşünerek yapıyorum. Manevi yaklaşımım yüksek..

sağolasın canım.eşim hareketleri yapmadan işe gitmiyor:)) hatta 1. kitaptan 5 tane sipariş etmiş dağıtacakmış arkadaşlarına:))
tatlım ben şu ana kadar böyle kendimi patlayacakmış gibi de hissediyorum,engellenemez bir şekilde kilo aldığımı hissediyorum ama tartıda fazla bir oynama yok.eşimde diyor ki o bende de oldu ama 13.tekrardan sonra geçiyor dedi.hoş o yememe kendimi patlayacakmış gibi hissetmem de normal yapıştı üstüme kilolar(

Callanetics topiğinden alıntı... :) Bu arada 9. tekrardayım.

Merhaba,
Ben birkaç gündür tekrarları mı azalttım. Özellikle son 2 gündür sadece 3 tekrar yapıyorum. Boğazım acıyor, birkaç haftadır zaten ara ara birçok rahatsızlığım olmuştu. Birde en son boğaz acısı, kulak, baş, vücut ağrısı eklendi.
Ama tabiiki hareketleri bırakmayacağım, hiç yapmamaktansa 3 defa yapmak iyidir. 3. 4. ve 5. hareketlerde boğazımdan dolayı başımı fazla geriye atamıyorum. Son zamanlarda da aşırı bir iştah var bende, sürekli yiyorum. Karın açlığı değil, göz açlığı. Birtek dün pek birşey yiyemedim, oda rahatsızlığımdan dolayı.
Bugün metro beklerken Ruhunu Dinle Bedenini Doyur (Yasemin Soysal) diye bir kitap gördüm. Tam bana göre bir kitap.

kızlar yrn bende başlıyorum bakalım sabah kalkıp kahvaltı öncesi tibet yapıcam akşamlarıda callanetcis yapıyorum hadi bakalım umarım faydasını görürüm

kızlar yrn bende başlıyorum bakalım sabah kalkıp kahvaltı öncesi tibet yapıcam akşamlarıda callanetcis yapıyorum hadi bakalım umarım faydasını görürüm

Hoşgeldin. Callanetcis neymiş merak ettim.

Son düzenleme:
Hoşgeldin. Callanetcis neymiş merak ettim.

canım callanetics mükemmel bir şey.her ne kadar ben başlayıp başlayıp bıraksam da 30 gün kadar yapmıştım.ve 16. günümde belimden ve basenden 2 cm gitmişti,göğüste 2 cm artmıştı:)) eğer düzenli yapabilseydim etkisi müthiş,hatta pilatesten daha iyi.daha önceden biraz pilates yaptığım için bunu söyleyebiliyorum,pilatesten daha çok hoşuma gitti.normal nefes alıyorsun,kendi hızında ilerliyorsun,zorlama yok hareketlerde,yapabildiğin kadar yapıyorsun ve zamanla bi bakmışsın lastik gibi esniyorsun:))eğer kadınlar klübüne callanetics diye yazarsan bulabilirsin,yalnız sayfa sayısı az olana bak canım çünkü daha önceki sayfa baya karıştığı için yeni sayfa açılmıştı. callaneticsi düzenli olarak yapan arkadaşlardan biri demişti 60 kiloyum ama 53 kilo olduğum zamanlardaki pantolonlarım rahat oluyor demişti.eğer diyetle de desteklenirse etkisi baya bi farkediliyor.callaneticsi callan pinckney adında balerin olan bi kadın tarafından geliştirilmiş.eğer o sayfaya bakabilirsen yardımcı olacaktır sana canım...

violettt arkadasımız cok güzel açıklamıs vala ben daha yeni baslayanlardanım callanetics e ama güzel bisey hic kasmıyo hareketler okadar zor değil ve cok güzel sonuçlar alabiliyormussun. ben daha yeni başladım 4.günümdeyim ama psikolojikmidir nedir sanki basenlerim biraz sıkılaştı gibi ilgilenenlere tavsiye ederim

insan spora başlayınca doymuyormuş..
bende callanatise bakmıştım dün cazip gözüküyor fakat programımı henüz yapmıştım bakalım...

ne spor yaparsam yapayım tibetimi bozmayı düşünmüyorummm, herkeste kitapları okumalı diye düşünüyorum...
insanın bakış açısı değişiyor... :)

kedicim bu arada iştah artışı bende de var

bayağıdır uğrayamadım şimdi geldim. geçmişi falan da okudum.
yeni başlayanlar var, hoşgeldiniiiz.
bırakanlar vaaar. ben ve kedicim. en uzun soluklu yapanımız sendin.
ben bunu biraz dinlenme evresi olarak görüyorum.

ne oldu canım......

çünkü ilk ve son hareket beni inanılmaz zorluyo..hele son harekette allahım belim kopuo sanki..bişeyleri yanlış mı yapıorum acaba..bu agrının derdinden yapmak istemiorum..
artık yapayım da bitsin diye bakıyorum..sanırım tibet ruhunu kaybettımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…