Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Şimdi siz yine bana kızacaksınız ama ben tekrar 10'a düştüm. 21 beni çok bunaltıyor. İlk dönme hareketini sadece 21 yapıyorum. 10 yapınca daha istekli yapıyorum. Mehmet Öz de 10 yapıyormuş. :KK9::KK9: Tabi kimse beni örnek almasın ama benim gibi sıkıntı basanlar olursa hiç yapmamaktansa daha az sayıda yapsınlar ama bırakmasınlar.

Bir şey sormak istiyorum. Bu tibet hareketleri kilo verdiriyor mu ???

Şimdiden teşekkür ederim :) :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bir şey sormak istiyorum. Bu tibet hareketleri kilo verdiriyor mu ???

Şimdiden teşekkür ederim :) :KK66:

Kilon varsa verdiriyor, çok zayıfsanda aldırıyor. Birazda yediklerine dikkat edersen verirsin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
3 tekrarın ilk günü bitti :) :) :)

Hoşgeldin. :) Faydamız olmasına çok sevindim. Sık sık yazmayı unutma. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

olmaz mı kedi, gayret geliyor insana

sen de yazmayı bırakma :)

Hoş geldin.. ve güzel paylaşımın için teşekkürler.. :KK71:

Enerji kalıcı.. ağrılar geçici.. :nazar:

Ben de kendi adıma kalıcı olmanı dilerim, bakış açın ve kenar süslemelerinle bir çok arkadaşımıza motivasyon sağlayacağına inanıyorum..

ve son olarak.. rica ederim.. inceliğin için teşekkürler..

hoş buldum püsküüt,

hoşluğun için sen sağol:)

önümüzdeki paylaşımlarda karşılaşmak dileğimle...

dün 3 tekrarla 3.günümdü
yazacağım etkiler psikolojik mi, yapmasam da olur muydu bilmiyorum
ikinci günden kalan baş ağrısı ve garip bir gerginlik vardı içimde
regl olmaya yakınkenki gerginliğim hüzünlü bir gerginlik oluyor
ikinci ve üçüncü gün yaşadığım gerginliksa öfkeli bir gerginlikti ve beni yordu :/
birde yanında bonus baş ağrısı olunca canım sıkıldı :KK43:
henüz 4.günü yapmadım
baş ağrısı yeni yeni geçiyor gibi, geçti gibi arası
gerginliğimse kalmadı.

hareketleri yaparken 5.harekette zorlanıyorum
belkide tam anlamadığım için zorlanıyorum
yapa yanıla doğrusunu bulucam bakalım

diğer hareketlerde zorlanmıyorum şimdilik
birde dün başlarken ve 4.hareket öncesi stretch yaptım
hareketleri rahat yapmama etkisini hissedemedim
ama stretch kendi başına bir rahatlama. stretch ile birlikte yapmaya devam edicem.

tibet ile birlikte iftar ile sahur arası iki fincan limonlu-tarçın çubuklu-yeşil çayda tüketiyorum.

hepinize selamlar

ben geçen yıl sadece 4 hafta kadar yapmıştım tibet hareketlerini,,,tek istediğim faydası daha enerjik olabilmekti ve de daha az uykuyla yetinebilmekti,,

olumlu etkileri ; saçım ve cildim yağlıdır,yağlanma farkedilir derecede azalmıştı birde daha net ve hızlı düşündüğümü farkettim ki o dönem yabancı dil kursuna gidiyordum

olumsuz etkileri ; kolay sinirlenen ve ıvır zıvır şeyleri kafama takan bir insan değilimdir ama o dönem üzerime bir sinirlilik hali gelmişti ,ucu eşime patladı tabi ,bilmiyorum yine de belki tesadüf oldu

şimdi yapmak istiyorum ama sigara içtiğim içim fayda görememekten çekiniyorum,

özellikle uzun süredir yapan arkadaşlardan rica etsem gördükleri faydaları yazabilirlermi, arada yazmışsınızdır ama bütün forumu okumam zor olacak:18:

Merhaba arkadaşlar :) Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz.İnşallah güzel etkilerini her gün daha fazla görürsünüz.Püsküt ve kedi her soruma bıkmadan cevap verdiğiniz için teşekkürler.:KK16::KK16::KK16:

Evime geldim.Güzel bir tatil geçirdim.Ama iki gün yapamadım.Dokuz tekrardaydım 7 tekrar ile mi devam edeyim yoksa en baştan 3 tekrara mı başlamalıyım?:26::26:

Merhaba arkadaşlar :) Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz.İnşallah güzel etkilerini her gün daha fazla görürsünüz.Püsküt ve kedi her soruma bıkmadan cevap verdiğiniz için teşekkürler.:KK16::KK16::KK16:

Evime geldim.Güzel bir tatil geçirdim.Ama iki gün yapamadım.Dokuz tekrardaydım 7 tekrar ile mi devam edeyim yoksa en baştan 3 tekrara mı başlamalıyım?:26::26:

5 veya 7 tekrarla devam edebilirsin, zorlanmıyorsan 7 yapabilirsin.

hepinize selamlar

ben geçen yıl sadece 4 hafta kadar yapmıştım tibet hareketlerini,,,tek istediğim faydası daha enerjik olabilmekti ve de daha az uykuyla yetinebilmekti,,

olumlu etkileri ; saçım ve cildim yağlıdır,yağlanma farkedilir derecede azalmıştı birde daha net ve hızlı düşündüğümü farkettim ki o dönem yabancı dil kursuna gidiyordum

olumsuz etkileri ; kolay sinirlenen ve ıvır zıvır şeyleri kafama takan bir insan değilimdir ama o dönem üzerime bir sinirlilik hali gelmişti ,ucu eşime patladı tabi ,bilmiyorum yine de belki tesadüf oldu

özellikle uzun süredir yapan arkadaşlardan rica etsem gördükleri faydaları yazabilirlermi, arada yazmışsınızdır ama bütün forumu okumam zor olacak:18:

Merhaba, ben belirgin etkilerini farketmedim, daha önce yazdıklarım aşağıdaki linkte.
http://www.kadinlarkulubu.com/egzer...enclik-pinari-5-hareket-219.html#post32910300

Püsküütün daha önce yazdıklarını da paylaşıyorum
http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/169075-tibetin-genclik-pinari-5-hareket-171.html

ayse35.5'in yazdıklarını not etmiştim, buna da göz atabilirsin.
http://www.kadinlarkulubu.com/egzer...enclik-pinari-5-hareket-184.html#post30806859

Son düzenleme:
paylasimlariniz icin cok tesekkurler hepinize, eger baslamaya karar verirsem ben de bu sayfada olacagim :KK16:

hepinize selamlar

slm cnm hoşgeldin aramıza:KK16::KK16: bence mutlaka yapmalısın ben tibete başlamadan önce sigarayı bırakmaya karar vermiştim yıllrdır karar verip başaramıyordum fakat tibetin sayesinde hiç sigarayı aramadım zorlanmadan bıraktım bunun yanında çok enerjik hissediyorum kendimi:KK9::KK9:
konsantrasyonum çok fazla yorulmak nedir bilmiyorum inan birde düzenli adet görmeye ve saç beyazlığıma çare olursa tamamdır:KK9::KK9:

dün 3 tekrarla 3.günümdü
yazacağım etkiler psikolojik mi, yapmasam da olur muydu bilmiyorum
ikinci günden kalan baş ağrısı ve garip bir gerginlik vardı içimde
regl olmaya yakınkenki gerginliğim hüzünlü bir gerginlik oluyor
ikinci ve üçüncü gün yaşadığım gerginliksa öfkeli bir gerginlikti ve beni yordu :/
birde yanında bonus baş ağrısı olunca canım sıkıldı :KK43:
henüz 4.günü yapmadım
baş ağrısı yeni yeni geçiyor gibi, geçti gibi arası
gerginliğimse kalmadı.

hareketleri yaparken 5.harekette zorlanıyorum
belkide tam anlamadığım için zorlanıyorum
yapa yanıla doğrusunu bulucam bakalım

diğer hareketlerde zorlanmıyorum şimdilik
birde dün başlarken ve 4.hareket öncesi stretch yaptım
hareketleri rahat yapmama etkisini hissedemedim
ama stretch kendi başına bir rahatlama. stretch ile birlikte yapmaya devam edicem.

tibet ile birlikte iftar ile sahur arası iki fincan limonlu-tarçın çubuklu-yeşil çayda tüketiyorum.

3 tekrarın ilk günü bitti :) :) :)

hoşgeldin aramıza canımm:KK16: baş ağrısı ilk zamanlar bende de oldu fakat şiddetli değildi şu an hiçbirsorun yok şükür

Tatlım zorlanmak tibet yogasının ana fikrine %100 zıt..
7 tekrara devam et, haftaya da 1 arttır sadece..
Bedenini dinle, sana doğruyu söyleyecektir.. Aramızda kalsın ama beden, beyinden ve kulaktan ve hatta gözden bile daha dürüst.. :KK34:

17 oldun mu.. maşallah! :KK9: :nazar:

Vay vay vay kimleri görüyoruz..
Hoş geldin tatlım.. :KK71:
Bana kalırsa artık sporu düzene oturttun ya, zorlanmama sebebin bu olabilir..
İnşallah.. :nazar:

Teşekkürler.. Sende neden enerji oluşmadı ki.. Şaşırdım.. Acaba daha zamana mı ihtiyacın var..

Hiç önemli değil.. Aynen devam et.. Sadece sna kitaptaki öneriyi ileteyim.. Hiç yapamadığın gün bile olsa en azından her hareketi 3 kez yap.. Hadi onu da yapamadın.. O zaman sadece 1. hareketi hangi seviyedeysen o kadar yap.. 1. hareket çakralara günaydın deme hareketi olduğu için çok ama çok önemli..

Sweetcim.. Acaba benim dikkatimden mi kaçtı.. "2 gün ara verirsen baştan başlanıyor" demişsin ya.. nerede okudun onu..
Ben görmedim böyle bişey.. ya da gözümden kaçtı..
Uzun bir süre ara verilirse baştan başlanıyor diye biliyorum ben..

Bravo! :KK9:

ben kendim kaytarmamak için kendime öyle söylemiştim püsküütümm:KK17: yoksa herhangi bir yerde okumadımm :KK34:dmeekkki kendi uydurduğuma kendim inanmaya başladımm:KK9::KK9:

bende devam ediyorum 13 tekrardayım :nazar:

süper cnmmmm:KK9::KK9::KK9:

merhaba aranıza katılabilir miyim ? 3.tekrarın 6 günündeyim .272 sayfayı sonuna kadar okudum sevgili püsküütün ve kedi83 verdiği önemli bilgileri bilg.kaydettim ve 1.kitabıda okudum Sabırla herkesi bilgilendirdiğiniz için çok çok teşekkürler Hayatıma tibeti soktuğu içinde sevgili derya1970 e çok teşekkür ediyorum.Tibet Hayatımın vazgeçilmezi olacak:KK1::KK1:

Sevgili püsküütün başarı hikayesini okumuştum 2 yıl önce doğum kilolarında kurtulma sürecinde baştan sona doğru okudum sanırım en son sigara bırakma deneyimi olumsuz geçmişti dilerim onuda en kısa zamanda halledersin:KK34::KK34::KK34::KK34:

ben 3tekrarda başladım yine...:18:
bu hafta neyim vardı bilmiyorum resmen yapamadım..
bende sıkmaya gerek yok biraz ara verip baştan başlarım diye düşündüm..
içimden öyle geldi yani..
şimdi ne güzel 11 tekrar olcaktım nesse...
3ay önce çektiğim fotoya birde bu hafta başında çektiğim fotoya baktım..
gözler inanılmaz parlıyor...bakışım bile değişti..ama gerisi gelmedi
ve büyük ihtimalle sigara ve uykusuzluk zorladı..
bu sefer daha bilgiliyim daha farkındayım..egzersizlere daha hakimim geçen seferi
deneme sayıyorum..hadi bakalım yeni bAŞTAN...

kızlar önmli bir sorum var. bilgisi olan acil yanıtlarsa sevinirim.
ben bugün 7 tekrarın 2. gününü yaptım.yaparken ve sonrasında zorlanmadım. Ama 1-2 saattir tam kuyruk sokumu noktasında bayağı şiddetli bir ağrı var. sizde de oldumu böyle birşey.
birde reglimin tam gününde nişan gibi birşey geldi. sonar devamı gelmedi. yani reglim 6 gün gecikti. sanırım eski sayfalarda böyle birşey okumuştum. inşallah tibettendir.... çok korkuyorum , çok stress oldum...:KK43::KK43::KK43: her an olabilir diye beklemekten orucumuda tutamadım. yarın tekrar başlayacağım inşallah ....

bir farklılık daha yaşadım, onuda paylaşyım. belki aynı şeyleri yaşayan olmuştur.
reglimin geciktiği 3. gece yatınca ; doğumun başladığını haber veren sancılar gibi hafif şiddetli kesik kesik belden vuran sancılarım oldu. 2-2,5saat kadar sürdü.regl olcam diye çok umutlandım ama olmadı.
6 gündür sürekli maydanoz kaynatıp günde 4-5 bardak suyunu içiyorum. normalde çok güzel adet söktürücü. hamileleri içmeyin diye uyarırlar ama banamısın demedi.
ne olursa olsun tibete devam ...
bu aralar motivasyonum çok iyi. bu ruh halini en verimli şekilde geçirmek istiyorum...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar önmli bir sorum var. bilgisi olan acil yanıtlarsa sevinirim.
ben bugün 7 tekrarın 2. gününü yaptım.yaparken ve sonrasında zorlanmadım. Ama 1-2 saattir tam kuyruk sokumu noktasında bayağı şiddetli bir ağrı var. sizde de oldumu böyle birşey.
birde reglimin tam gününde nişan gibi birşey geldi. sonar devamı gelmedi. yani reglim 6 gün gecikti. sanırım eski sayfalarda böyle birşey okumuştum. inşallah tibettendir.... çok korkuyorum , çok stress oldum...:KK43::KK43::KK43: her an olabilir diye beklemekten orucumuda tutamadım. yarın tekrar başlayacağım inşallah ....

7 tekrarda son günlrrinde bende de olmuştu o kuyruk sokumu ağrısı

günaydın hanımlar 21 i tamamladıktan sonra nasıl devam edılıyo hareketlere tekrar basamı donuluyo uoksa hep 21 olarakmı devam edıyoruz

X