Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Ruhen ve bedenen hazır olmak en önemlisi.. iyi düşünmüşsün lamarcım..
Şubat ayında İstanbul'a gitmiştim on gün kadar..
Nisan ayında da Barcelona..

Haklısın sweetcim.. Hayat tüm hızıyla devam ediyo olsa da.. durmak gerek bazen..
unutmamak için durmak..

Malesef biz dursakta hayat devam ediyor canım kendimi salsam ne fayda o yüzden toparladım kendimi bugün tekrar 3 ten başladım hayırlısı bakalımm

Eşin şu an 21'de mi? Zaten 4. hareket popo hareketlerinden birisi normaldır toparlanması. Biz hem tibet hemde ayrıyeten spor yapıyoruz, eşin 10 dk ile bu işi halettmiş.

5 gün sonra tibette 2. yılımı dolduracağım. Diğer egzersizlerimi 9 aydır yapıyorum. Galiba diyorum ben çok sağlıklıyım onun için farkedilir bir değişiklik yok. Bu aralar çok unutuyorum, galiba deneme olarak 1 hafta bırakmamın etkisi.

Son düzenleme:

Maşallah kedicimmm 2 yıl demek süper bence kendi kendine nazar edeceksin tatlım bir ömür boyu sağlıklı kalman dileğiyle

Malesef biz dursakta hayat devam ediyor canım kendimi salsam ne fayda o yüzden toparladım kendimi bugün tekrar 3 ten başladım hayırlısı bakalımm
İyi yapmışsın sweetcim..
Eşin şu an 21'de mi? Zaten 4. hareket popo hareketlerinden birisi normaldır toparlanması. Biz hem tibet hemde ayrıyeten spor yapıyoruz, eşin 10 dk ile bu işi halettmiş.
Çoktan beridir 21 de kedicim.. Kilolu olmamasının etkisi vardır belki de.. ya da hayatında hiç spor yapmamış olmasının..
kedicim.. etrafımda kim başladıysa tibete hepsi de fayda gördü ki zaten hepsini paylaştım..
Şunu atlamamak lazım.. Bu kişilerin yaş aralığı 35-65
Daha önce de buna benzer bir konu paylaşmıştık hatırlarsan, belli bir yaştan sonra olanlarda etkisi çok daha görünür oluyor.. bu bir
Diğer önemli nokta da kendini ince eleyip sık dokuyanlar daha net fark edebiliyorlar diye düşünüyorum.. Hatırlarsın ben göğüs fotoğrafı bile çekmiş adamım neticede..
Ve son önemli nokta da şu.. diyorsun ya; demek ki ben çok sağlıklıyım.. Bu zaten en önemlisi.. Şimdi yolunda gitmeyen bişiler olacak ki etkisini anlayabileceksin.. misal ben trioid kistlerimin büyüklüğünü biliyorum ki bu sağlıksız bi durum sonra yoganın etkisiyle bunlar küçülüveriyo..

Bu saydığım üç noktayı birleştirirsek; tibet yogasının faydası tartışmasız.. Kişiye göre bunun anlaşılırlığı değişiyo sadece.. diye düşünüyorum kendimce..

Aynen daha öncede konuştuk, ben bu söylediklerini düşünerek devam ediyorum hala.

Son düzenleme:

çok haklısın canım tiroidlerini küçültmesi harika bri sonuç benimde adet düzensizliğime çare olur inşallah soğan suyu içmekten kurtulurum

Teşekkür ederim.

rica ederim cnm

çok haklısın canım tiroidlerini küçültmesi harika bri sonuç benimde adet düzensizliğime çare olur inşallah soğan suyu içmekten kurtulurum

rica ederim cnm

sweetcim daha önce paylaşmıştım ama sen yeni geldiğin için eski mesajlardan haberdar değilsindir.. İlaç kullanmadan regl olamayan kuzenim tibete başladığının ilk ayında seneler sonra ilk defa ilaç kullanmadı.. ve o gün bugündür de kullanmıyo.. Dilerim sende de aynı etkiyi gösterir..

Sevgili püsküüt senin yazilarin sayesinde bu konuyu tanidim ve cok motive oldum bu ikinci baslayisim ama kararlilikla sürdürüyorum. Sabahlari aliskanlik haline geldi artik. Basagrilarim cok vardir benim bu aralar yine oluyor ama sürekli degil, gögüslerim de son zamanlarda sertlesip dolgunlasti gibi, spor da yaptigim icin fark nerden geliyor tam bilemiyorum. Benim en muzdarip oldugum dertler hasimoto ve saclarimin tabii hastalik nedeniyle azalmasi. Bu konulara faydasi olsa keske. Devam edecegim yapabildigim sürece. Gelismeleri paylasirim. Yarin 11e gececegim.

her sayfayı tam okuyamadım püsküütcüm tekrar yazdığın için tşk ederim benim için büyük umut oldu dr bana da ilaç verdi fakat ben ilaçlara nedense antipati duyuyorum annem ilaçlar yüzünden börek hastası oldu o yüzden mümkün olduğunca doğal yollarla sorunlarımı halletmeyi seçiyorum
1 ayda demek hakikaten müthişşş şimdi daha bir şevkle yapacağım

Geçmiş olsun Deryacımm inşallah bu hareketler Haşimato hastalığına da iyi gelir canım saçlarına gelince benimde ömür boyu kullanmam gereken bir ilaç var o yüzden yan etki olarak saçlarımı dökmeye başladı fakat ben doğal yollarla dökülmeyi durdurdum şükür saçlarım belime kadar ve canlandı

sığır iliği tarifini yapıyorum Suna Dumankayanın bu biraz zahmetli fakat müthiş etkili ayda 1 yapıyorum
ayrıca karanfil suyu ile tarıyorum saçlarımı birde lavanta çayı ve banyo sonrası lavanta suyu ile saçımı yıkayıp yarım saat sonra yıkıyorum cnmm

denersen mutlaka faydasını göreceksin

Lavantayi duymustum ama karanfili bilmiyordum. Cicek karanfil mi kuru kompostolara filan koydugumuzdan mi? Inanir misin bahcem lavanta dolu bir kez bile yapmadim. Benim yeni bir sey degil canim yillardir var bu hormon problemlerim ve doktorlar hastaligimi cok gec anladilar ne yazik ki bosu bosuna cilt doktorlarina para akitip durdum. Gecen hafta doktordaydim daha bu hastalikla yasayacaksin ilacla ancak hormonlar belli bir dengede duruyor dedi. Bakalim Tibetler doktoru yalanci cikaracak mi? Gerci ben kendimle inatlasip sporla biraz metabolizmami hizlandirdim ve asiri yorgunluk hissine ragmen daha enerjik olmayi basardim. Buna doktor da sasiriyor. Hayat boyu spordan vazgecemem artik.

evet canım tatlılara koyduğumuz karanfil lavantanın hası varken mutlaka faydalan bitanemm biz aktarlardan alıp kullanabiliyoruz şanslısın
bende spordan asla vazgeçemem yaş da malummm kolay kilo alabilen bir yapım var hazır alışmışken düzenli spor yapmaya kolay kolay bırakamam bir gün yapmasam bir eksiklik hissediyorum sağlıklı beslenme ve spor herşeyin anahtarı değil mi zaten inş Tibet çare olur bitanemmm yapmaya devammm

Insallah tesekkür ederim, doktorlar bu hastalikla hamile kalman da zor demislerdi cok sükür 3 cocugum oldu. Tip bircok seye care olabilir ama hala bircok seyin devasi da dogada sakli.

Insallah tesekkür ederim, doktorlar bu hastalikla hamile kalman da zor demislerdi cok sükür 3 cocugum oldu. Tip bircok seye care olabilir ama hala bircok seyin devasi da dogada sakli.

Allah bağışlasın miniklerini canımm ilaçlar da doğanın bize sunduğu eşsiz bitkilerden yapılmıyormu sonuç ta sadece bizler yeterince araştırmıyoruz kesinlikle katılıyorum sana

Motivasyonuna katkı sağladıysam ne mutlu bana..
Ağrı konusunda bende de müthiş değişimler var.. Hemen hemen her gece özellikle de omuzlarım da boynumda ağrılar olurdu ve hep masaj diye dilenirdim.. hatta el masaj makinesi bile almıştım.. şimdi.. neredeyse bir yıldır yok.. tibetle %100 ilgili olduğunu biliyorum.. Çünkü son bir yıllık dönemde 3 kere ara verdim tibete.. ikisi kısa tatil dönemi aralarıydı onlarda olmadı bi durum ama özellikle geçen sene ameliyat döneminde iki aya yakın verdiğim arada ağrılarım yine başlamıştı.. Bundan dolayı eminim işte..
Göğüs konusunda gelince.. bu inanılmaz bişey zaten.. Yine o uzun dönemde sönmüştü göğüslerim.. Hatta tepeden fotoğraf çekmiştim.. sütyen bol duruyo yani düşün.. Sonra yine tibet ve derken gögüsler dolgunlaştı yeniden.. Geçen sene diyet yapıyodum bi de.. 73 kilodan 58 e inmiştim.. o nedenle göğüslerimin bi daha toparlanmayacağına neredeyse emindim ama tibet kurtardı..
Saçlarımda bi değişiklik olmadı.. Dilerim sende olur.. ve bizimle paylaşırsın..
Sağlıklı günler diliyorum..
Sweetcim bunca sayfa okunmaz zaten.. Konu açıldıkça paylaşırım deneyimlerimizi yeniden..
Merakla bekliyor olacağım sendeki periyod etkisini.. İnşallah aynı etkiyi sen de görürsün..

Ben bu regl etkisini kardeşimin arkadaşına söyleyeyim. inşallah yapar ama onlar tembeller. Regl olamıyor ve kilolu.

Günaydin Tibetci arkadaslar. Bugün cok yorgun uyandim hic enerjim yoktu kizim bütün gece uyutmadi. Cocuklari okula gönderdim terasa cikip zar zor Tibetlere basladim. 11e gececegim ya günü kacirmak istemedim. Inanilmaz bir sey ama Tibetleri bitirdigimde müthis bir enerjiyle doldum. 45 dk leslie bile yaptim. Sevgili Püsküüt 21e gelince bunu günde ikiye bölebilirmiyiz acaba? Yoksa günde 2 kez mi 21 yapmak gerekli? Sanirim Tibet kimde ne olumsuzluk varsa ona iyi geliyor. Gögüs isi bende de ayni oldu 8 kg vermeme ragmen iyi durumdalar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…