Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Cevaplarım gecikiyor, kusura bakmayın arkadaşlar..

Hmm.. demek tembeller.. kime çektilerse artık.. :KK35:
Şaka bi yana kedicim benim kuzen de kilolu..

Benim bildiğim kadarı ile bölme olmuyo deryacım.. kedicim de yorum yapar bununla ilgili, en tecrübelimiz o..
21 e ulaşınca zaten zafer! Zaferin keyfini çıkart.. 12 dakika..
:KK4:

Süper.. :138: :138:
Hem 21 yapman güzel..
Hem de aslında çok hızlı geçen zamanın yavaş geçtiğini düşünmen.. Düşünsene ayol, ömrün uzadı.. :KK60: :KK60:
Not: kedicim aklımda bi fikir var.. hemen anlatayım, düşünceni paylaşırsan sevinirim..
İkinci kitapta hareketlerin detaylandırılması, yerine geçebilicek hareketler vs. var ya.. onları diyorum sayfa sayfa çeksem.. burada paylaşsam.. Tabii ancak önümüzdeki hafta buna zaman ayırabilirim.. Ne dersin.. yapmadık di mi daha önce böyle bişi.. :KK53: Bunadım mı ne?

Vallahi.. Gitti kupam.. :KK19:

Süper! :nazar:

Arkadaşlarım.. ben de nihayet bu hafta 19 tekrardayım.. Cuma itibariyle üçüncü kez 21 e kavuşmuş olacağım.. Allah ayırmasın amin.. :KK76:

Sevgili püsküüt sabirla devam ediyorum. Hayatimda bazi degisiklikler oluyor ama görecegiz bakalim 21e ulasinca neler olacak. Önce yapamam diye düsünmüstüm ama bir düzen oturttum. Genelde ev halkindan önce uyandigim icin yapiveriyorum hemen cok da sürmüyor. Sonraya biraksam üsenecegim yoksa. Bu gectigimiz bir yilda yoga da yaptigim icin ilk basladigim zamana göre daha esnegim. Insallah birakmam.

Benim bildiğim kadarı ile bölme olmuyo deryacım.. kedicim de yorum yapar bununla ilgili, en tecrübelimiz o..

Hem 21 yapman güzel..
Hem de aslında çok hızlı geçen zamanın yavaş geçtiğini düşünmen.. Düşünsene ayol, ömrün uzadı.. :KK60: :KK60:
Not: kedicim aklımda bi fikir var.. hemen anlatayım, düşünceni paylaşırsan sevinirim..
İkinci kitapta hareketlerin detaylandırılması, yerine geçebilicek hareketler vs. var ya.. onları diyorum sayfa sayfa çeksem.. burada paylaşsam.. Tabii ancak önümüzdeki hafta buna zaman ayırabilirim.. Ne dersin.. yapmadık di mi daha önce böyle bişi.. :KK53: Bunadım mı ne?
Arkadaşlarım.. ben de nihayet bu hafta 19 tekrardayım.. Cuma itibariyle üçüncü kez 21 e kavuşmuş olacağım.. Allah ayırmasın amin.. :KK76:
Bölme oluyor diye biliyorum ama kitaba tekrar bir göz atmalıyım. Çünkü öyle birşey hatırlıyordum.
İyi düşünmüşsün, paylaşmamıştık hepsini, ben sadece 2, 4 ve 5 hareketin alternatifini paylaşmıştım. Kitapta başka hareketlerde vardı. Senden önçe çekebilirsem eklemeye zalışırım bende. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mesaj tekrarı.... :KK66:

Son düzenleme:
Bölme konusuu kitapta okuduğumu hatırlıyorum. Zorlanılırsa 2 ye bölerek yapılabileceğinden bahsedilmişti ..

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401221215.047364.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401221246.982733.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401221263.840364.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401221287.602922.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401221323.550964.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401221352.984966.jpg

tibet tibet tibet:nazar::nazar::nazar::nazar: 7deyım daha ama az once yaptım boyun agrım falan gectı,esnedim ....

en geride ben varım sanırım 5 teyim hala:KK8::KK8:

Cevaplarım gecikiyor, kusura bakmayın arkadaşlar..

Hem 21 yapman güzel..

Vallahi.. Gitti kupam.. :KK19:

Süper! :nazar:

aminnn cnmmm darısı başıma 21 e ulaşmama 7 hafta var daha :KK6::KK6:

Sevgili püsküüt sabirla devam ediyorum. Hayatimda bazi degisiklikler oluyor ama görecegiz bakalim 21e ulasinca neler olacak. Önce yapamam diye düsünmüstüm ama bir düzen oturttum. Genelde ev halkindan önce uyandigim icin yapiveriyorum hemen cok da sürmüyor. Sonraya biraksam üsenecegim yoksa. Bu gectigimiz bir yilda yoga da yaptigim icin ilk basladigim zamana göre daha esnegim. Insallah birakmam.
bırakmak yokkk hep birlikte devam edeceğiz inş deryacımmm:KK8:

Bölme oluyor diye biliyorum ama kitaba tekrar bir göz atmalıyım. Çünkü öyle birşey hatırlıyordum.
İyi düşünmüşsün, paylaşmamıştık hepsini, ben sadece 2, 4 ve 5 hareketin alternatifini paylaşmıştım. Kitapta başka hareketlerde vardı. Senden önçe çekebilirsem eklemeye zalışırım bende. :)

tşkler kedicikkkk:KK19: çok hızlısın maşallahhh:KK16::KK16: bu haraketleri de mi ekleyelim şimdi:26:

tşkler kedicikkkk:KK19: çok hızlısın maşallahhh:KK16::KK16: bu haraketleri de mi ekleyelim şimdi:26:

İsteğe göre eklenebilir. Ben yapmıyorum. :KK9:

21 e ulaşayım zamanla eklerim inş :KK34:

İnşallah. Ben sabah kalkar kalkmaz yapıyorum, sonra hazırlanıp işe gidiyorum, çok zamanım olmuyor. Tibet için daha erken kalkıyorum. Birde akşam sporum var, tibeti spor olarak görmemek lazım ama sonuçta vücududa şekillendiriyor, zayıflamaya yardımcı oluyor. Kendimi spordan bıktırmamam lazım.

İnşallah. Ben sabah kalkar kalkmaz yapıyorum, sonra hazırlanıp işe gidiyorum, çok zamanım olmuyor. Tibet için daha erken kalkıyorum. Birde akşam sporum var, tibeti spor olarak görmemek lazım ama sonuçta vücududa şekillendiriyor, zayıflamaya yardımcı oluyor. Kendimi spordan bıktırmamam lazım.

tibeti ben de sabah yapıyorum cnm diğerlerini öğleden sonra her gün yapabileceğim şekilde yapmak istiyorum dediğin gibi bırakmaktansa süreklilik önemli özellikle benim gibi sporsuz kilo veremeyenler için şimdi de kilomu korumam lazım :KK76::KK76: iyi geceler cnmmm:KK19:

Sevindim deryacım.. Dilerim bırakmazsın.. :nazar:

Hepsini çekip eklemişsin ellerine sağlık.. :KK9: :KK71:

Bölme konusuu kitapta okuduğumu hatırlıyorum. Zorlanılırsa 2 ye bölerek yapılabileceğinden bahsedilmişti ..
Hayal meyal ben de hatırlıyorum sanki böyle bişi.. ama emin olamadım.. :44:

Tibet yogasına başladın mı başladın..
Yani geride değilsin artık..
Başlamayanlar geride bi'tek.. :KK47:

tibeti ben de sabah yapıyorum cnm diğerlerini öğleden sonra her gün yapabileceğim şekilde yapmak istiyorum dediğin gibi bırakmaktansa süreklilik önemli özellikle benim gibi sporsuz kilo veremeyenler için şimdi de kilomu korumam lazım :KK76::KK76: iyi geceler cnmmm:KK19:
Hmm.. biri kilo korumak mı dedi.. :KK37:

Sevindim deryacım.. Dilerim bırakmazsın.. :nazar:

Hepsini çekip eklemişsin ellerine sağlık.. :KK9: :KK71:

Hayal meyal ben de hatırlıyorum sanki böyle bişi.. ama emin olamadım.. :44:

Tibet yogasına başladın mı başladın..
Yani geride değilsin artık..
Başlamayanlar geride bi'tek.. :KK47:

Hmm.. biri kilo korumak mı dedi.. :KK37:

evet püsküütüm haklısınn geride değilimmm:21::21::21: evettt kilomuzu koruyacağız 3 hafta sonra fazlalıkları atacaksın :KK19::KK19: gelsin koruma dönemii:KK76::KK76:

evet püsküütüm haklısınn geride değilimmm:21::21::21: evettt kilomuzu koruyacağız 3 hafta sonra fazlalıkları atacaksın :KK19::KK19: gelsin koruma dönemii:KK76::KK76:
Ayhh.. bal damlıyo ağzından bal!.. :KK19:

Bugün 13 e gectim.
:KK9: :nazar:

bugün sabah yaptım gün içinde yorulmadım çok, ctesi 9 a gececem.....
Buna ben de katılıyorum.. Bazen sabah koşturmacaya kaptırıyorum akşama bırakıyorum ve o günkü enerjim çok daha aşağıda oluyo..

pazartesi 7 ye geçiyorummmm:21::21:
:KK9: :nazar:

9 da karın çalışmaya başladı:KK76::KK76:
Daha önce söyledim mi bilmiyorum ama bu tibet yogasından sonra benim karnımın iki yanında dikey kaslar oluştu.. su yolu mu diyolarmış ne..

7*5 e başlandı haftaya 9 dayım inşallahh:21::21:
Hayatı ciddiye alan birisin sen..
İnanıyorum ki tibet yogasını hiç bırakmayacaksın.. Öyle geliyo içimden.. :KK17:

X