Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

çok haklısın canım tiroidlerini küçültmesi harika bri sonuç benimde adet düzensizliğime çare olur inşallah soğan suyu içmekten kurtulurum:21::21:

rica ederim cnm:KK19::KK16:

Ben de mantar için soğan suyu içiyorum, dün içemedim ama. Sarımsak yutmaya çalışıyorum. İlaçlar yaramadı. :KK52:

Motivasyonuna katkı sağladıysam ne mutlu bana..
Ağrı konusunda bende de müthiş değişimler var.. Hemen hemen her gece özellikle de omuzlarım da boynumda ağrılar olurdu ve hep masaj diye dilenirdim.. hatta el masaj makinesi bile almıştım.. şimdi.. neredeyse bir yıldır yok.. tibetle %100 ilgili olduğunu biliyorum.. Çünkü son bir yıllık dönemde 3 kere ara verdim tibete.. ikisi kısa tatil dönemi aralarıydı onlarda olmadı bi durum ama özellikle geçen sene ameliyat döneminde iki aya yakın verdiğim arada ağrılarım yine başlamıştı.. Bundan dolayı eminim işte..
Göğüs konusunda gelince.. bu inanılmaz bişey zaten.. Yine o uzun dönemde sönmüştü göğüslerim.. Hatta tepeden fotoğraf çekmiştim.. sütyen bol duruyo yani düşün.. Sonra yine tibet ve derken gögüsler dolgunlaştı yeniden.. Geçen sene diyet yapıyodum bi de.. 73 kilodan 58 e inmiştim.. o nedenle göğüslerimin bi daha toparlanmayacağına neredeyse emindim ama tibet kurtardı..
Saçlarımda bi değişiklik olmadı.. Dilerim sende olur.. ve bizimle paylaşırsın..
Sağlıklı günler diliyorum.. :nazar:

Sweetcim bunca sayfa okunmaz zaten.. Konu açıldıkça paylaşırım deneyimlerimizi yeniden..
Merakla bekliyor olacağım sendeki periyod etkisini.. İnşallah aynı etkiyi sen de görürsün.. :nazar:

İnşallah bitanemmm bende merakla bekliyorum inann:KK19:

Günaydin Tibetci arkadaslar. Bugün cok yorgun uyandim hic enerjim yoktu kizim bütün gece uyutmadi. Cocuklari okula gönderdim terasa cikip zar zor Tibetlere basladim. 11e gececegim ya günü kacirmak istemedim. Inanilmaz bir sey ama Tibetleri bitirdigimde müthis bir enerjiyle doldum. 45 dk leslie bile yaptim. Sevgili Püsküüt 21e gelince bunu günde ikiye bölebilirmiyiz acaba? Yoksa günde 2 kez mi 21 yapmak gerekli? Sanirim Tibet kimde ne olumsuzluk varsa ona iyi geliyor. Gögüs isi bende de ayni oldu 8 kg vermeme ragmen iyi durumdalar.

Tünaydın Deryacımmm bir nevi şarj makinası gibi desene :21::21: bölünme olayını bilmiyorum olabilirmiki:44:

Ben de mantar için soğan suyu içiyorum, dün içemedim ama. Sarımsak yutmaya çalışıyorum. İlaçlar yaramadı. :KK52:

soğanı ben zaten hemenn hemen her yemeğin yanında yerim doğal antibiyotik ama suyu pişince içmesi resmen işkence:KK25: sarımsak bende yutmaya başladım 40 gün yutacağım her sabah bir diş ama ben saç beyazlamasına iyi geldiği için yutuyorummm:KK9::KK9:

Tünaydın Deryacımmm bir nevi şarj makinası gibi desene :21::21: bölünme olayını bilmiyorum olabilirmiki:44:

soğanı ben zaten hemenn hemen her yemeğin yanında yerim doğal antibiyotik ama suyu pişince içmesi resmen işkence:KK25: sarımsak bende yutmaya başladım 40 gün yutacağım her sabah bir diş ama ben saç beyazlamasına iyi geldiği için yutuyorummm:KK9::KK9:

Tibette beyazlamaya iyi geliyor. :KK52::KK52:

Tibette beyazlamaya iyi geliyor. :KK52::KK52:

Vayyyyy ciddimisin bu süper oldu işte :21: doktorların bunu reçeteye yazması lazım bence her hastaya:21:
:KK53::KK53: tutmayın beniiii sabahtan akşama kadar tibet yapasım geldiii:KK52::KK52:

ben daha önce neden başlamadım ki acaba:KK4: haftalar çabuk geçse de 21 e ulaşsammm:KK31:

Vayyyyy ciddimisin bu süper oldu işte :21: doktorların bunu reçeteye yazması lazım bence her hastaya:21:
:KK53::KK53: tutmayın beniiii sabahtan akşama kadar tibet yapasım geldiii:KK52::KK52:

ben daha önce neden başlamadım ki acaba:KK4: haftalar çabuk geçse de 21 e ulaşsammm:KK31:
Kitabı yoksa sende ben sana pdf halinde mail atayım, oku. Kitapta yazıyor. :KK52::KK52:

Ben soğanı ilk içtiğim gün, geri döktüm. :KK1: Midem bulandı, şimdi alıştım artık. :KK52:

Bu sabah 21 yaptım 10 dk kadar sürmüştür ama niye böyle oldum bilmiyorum bana çok uzun geldi. :KK37:

günaydın herkese. tibetin gençlik pınarı 1. kitabı çok aradım ama her yerde tükenmiş gözüküyor acaba pdf olarak bilgisayarıma indirebilmem için birisi yardımcı olabilir mi? teşekkürler

Cevaplarım gecikiyor, kusura bakmayın arkadaşlar..

Ben bu regl etkisini kardeşimin arkadaşına söyleyeyim. inşallah yapar ama onlar tembeller. :KK52: Regl olamıyor ve kilolu.
Hmm.. demek tembeller.. kime çektilerse artık.. :KK35:
Şaka bi yana kedicim benim kuzen de kilolu..

Günaydin Tibetci arkadaslar. Bugün cok yorgun uyandim hic enerjim yoktu kizim bütün gece uyutmadi. Cocuklari okula gönderdim terasa cikip zar zor Tibetlere basladim. 11e gececegim ya günü kacirmak istemedim. Inanilmaz bir sey ama Tibetleri bitirdigimde müthis bir enerjiyle doldum. 45 dk leslie bile yaptim. Sevgili Püsküüt 21e gelince bunu günde ikiye bölebilirmiyiz acaba? Yoksa günde 2 kez mi 21 yapmak gerekli? Sanirim Tibet kimde ne olumsuzluk varsa ona iyi geliyor. Gögüs isi bende de ayni oldu 8 kg vermeme ragmen iyi durumdalar.
Benim bildiğim kadarı ile bölme olmuyo deryacım.. kedicim de yorum yapar bununla ilgili, en tecrübelimiz o..
21 e ulaşınca zaten zafer! Zaferin keyfini çıkart.. 12 dakika..
:KK4:

Bu sabah 21 yaptım 10 dk kadar sürmüştür ama niye böyle oldum bilmiyorum bana çok uzun geldi. :KK37:
Süper.. :138: :138:
Hem 21 yapman güzel..
Hem de aslında çok hızlı geçen zamanın yavaş geçtiğini düşünmen.. Düşünsene ayol, ömrün uzadı.. :KK60: :KK60:
Not: kedicim aklımda bi fikir var.. hemen anlatayım, düşünceni paylaşırsan sevinirim..
İkinci kitapta hareketlerin detaylandırılması, yerine geçebilicek hareketler vs. var ya.. onları diyorum sayfa sayfa çeksem.. burada paylaşsam.. Tabii ancak önümüzdeki hafta buna zaman ayırabilirim.. Ne dersin.. yapmadık di mi daha önce böyle bişi.. :KK53: Bunadım mı ne?

Püsküüt 12 dk da yapıyordu sen rekoru egale etmişsinnnn:KK8:
Vallahi.. Gitti kupam.. :KK19:

tibet tibet tibet:nazar::nazar::nazar::nazar: 7deyım daha ama az once yaptım boyun agrım falan gectı,esnedim ....
Süper! :nazar:

Arkadaşlarım.. ben de nihayet bu hafta 19 tekrardayım.. Cuma itibariyle üçüncü kez 21 e kavuşmuş olacağım.. Allah ayırmasın amin.. :KK76:

X