Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Çok teşekkür ederiz paylaşım için.

Senin malum göbek sorunun.. bunun da sebebini biliyosun zaten di mi.. geç saatlerdeki atıştırmalar.. cipsler.. yok yok tamam artık yemiyosundur..
Şaka bi yana sporu oturtmana sevindim kedicim..

Bugün 1. hareketi 21 diğer hareketleri 11 tekrar yaptım.
Hee en kolayı birinci hareket tabii..
Ya ama vardı ya ikinci kitapta.. hiç yapamıyosanız bile en azından 1. hareketi yapın diye.. ben de hatta geçen sene ameliyat sonrasında dön baba dön sadece 1. hareketi yapmıştım iki aya yakın süre.. çakraları açtığı iddiası olduğu için demek ki önemli.. o yüzden de kutluyorum seni..

kedicim maydonoz limon kürünü nasıl yapıyorsun? bende yapacağım da, yardımcı olursan sevinirim. Ha bi de yanlış okumadıysam 10 gün yapmışsın, etkileri neler oldu bahsedebilir misin? Sevgiler..

kedicim maydonoz limon kürünü nasıl yapıyorsun? bende yapacağım da, yardımcı olursan sevinirim. Ha bi de yanlış okumadıysam 10 gün yapmışsın, etkileri neler oldu bahsedebilir misin? Sevgiler..

15 dal maydanoz (maydanozlar küçük olmalıymış)
1 limon
Su
Maydanozu rondoya, blendıra atıyoruz, 1 limonu sıkıyoruz, suyu da ekliyoruz, su yeşile dönene, maydanozla iyice ezilene kadar çekiyoruz. Ben gece yatmadan önce içiyordum ama, yemeklerden yarım saat öncede içiliyordu.

çok teşekkürler.. üşenmezsem aralıksız 15 gün deneyeceğim bakalım..

üşenilmiycek gibi değil baksana şu anlattıklarına bide ben sabah işe gitmeden önce yapıcam güya

Sabah ona zamanım olmaz zaten, kalk tibet yap, sonra kahvaltı hazırla tam ucu ucuna yetişiyor kahvaltımı yapmam, dişleri hızlıca fırçalayıp çıkıyorum.

Sabah ona zamanım olmaz zaten, kalk tibet yap, sonra kahvaltı hazırla tam ucu ucuna yetişiyor kahvaltımı yapmam, dişleri hızlıca fırçalayıp çıkıyorum.

bu aralar tibette kaynadı, yeniden başlıycam bugün maydonozuda sıkıştırdık mı araya........ ee daha ne olsun

Slm kızlarr bu topicte emeği geçen herkese öncelikle sevgili püsküüte ve kediciğe değerli bilgileriniz ve paylaşımlarınız için çok tşklerr
yarın yapmaya başlıyorum nasipse etkilerini paylaşırım seve seve bende

Kedicik saçlarının uzamasını istiyorsan karanfil suyu ile tara ayrıca lavanta çayını tavsiye ederim cnm birde lavanta suyu ile yıkarsan çok faydasını göreceksin

Bel fıtığından ameliyatlıyım bu tiyo çok işime yarayacak

orayada uçayımmm elbette yazarız cnmmm

Kesinlikle devam edeceğim:13::13: ama sorularımla inş bunaltmam sizleri gerçi hemen hemen tüm sorularımın cevaplarını çoktannnn hazırlamışsınız

harika bilgilerr için çok tşkler tekrarr artık hazırımmmmm

Aramıza hoş geldin tatlım.. Diyet gruplarından bir kişiyi daha burada görmekten mutluluk duyuyorum.. Dilerim bu isteğin kalıcı olur ve hiç bırakmazsın tibet yogasını..
Güzel haberlerini bekliyoruz..

Herkese merhabalar. Annelerin ve anne olacaklarin anneler gününü kutlarim. Ben ücüncü haftadayim. Sanirim 10lu tekrarlarla devam edecegim 21 yaparsam her gün sanki devamliligimi etkileyecek biktiracak gibi geliyor. Ama 10 iyidir. Ben de bazi degisimler Tibete bagliyorum ama tabii bana öyle geliyor da olabilir. Ilk hafta idrarda koyuluk ve koku oldu sonra gecti. Basagrisi icin kesin bir sey söyleyemeyecegim cünkü benim her zaman basim agrir ama bu aralar azaldi bile diyebilirim. Onun disinda enerjimde bir artis oldu ki bu da beni cok sevindirdi. Gögüslerde bir sertlik oldu, ama spor da yaptigim icin kesin hangisi etkili olmustur bilemeyecegim. Sözün kisasi simdilik halimden memnunum ve sabah kahvaltidan önce yapmak zorlamiyor beni. Alistim artik.

Aramıza hoş geldin tatlım.. Diyet gruplarından bir kişiyi daha burada görmekten mutluluk duyuyorum.. Dilerim bu isteğin kalıcı olur ve hiç bırakmazsın tibet yogasını..
Güzel haberlerini bekliyoruz..

Hoşbulduk püsküütcümm kolay kolay bırakacağımı sanmıyorum çünkü gerçekten faydalarına çok inanıyorumm ilk günden pek birşey olmaz tabii ama öyle heyecanla ve seramoniyle yapıyorumki annem çok güldü halime

Merhaba tatlımmm zaten bu 21 rakamı sihirli gibi eft de 21 olumlamalarda 21 kişisel gelişimde genelde hep 21 tekrar var genelde koku ve idrarda koyuluk toksinler atıldığı için oluyormuş toksinlerinden kurtuldun demekki zamanla alışırsın bence 21 yapmaya çalış canım gerçi hiç yapmamaktan iyidir elbette bende sabahları yapacağım öğleden sonra normal sporumu yapıyorum 1 saat koşu bandında yürüyorum squat mekik tiffany ve twist yapıyorum şimdilik bunlar bir ömür boyu yapabileceğim sporlar fazlasını kaldrıramam sanırım olumlu gelişmeleri gözlemen çok güzel darısı başıma:13:

Tesekkür ederim, kedimi hazir hissettigimde 21e de gecebilirim ancak su an 10 iyi gibi geliyor zorlayip devamliligimi bozmak istemiyorum. Ben de cok inanarak basladim hatta önceden de denemis bir iki hafta sonra birakmistim. Bu arada hep yoga da yapmaya devam ettim ve normal yoganin faydalarini görünce tekrar Tibetlere baslama karari aldim.

haklısın cnm ben henüz başında olduğum için kolay gibi geliyor ilerledikçe göreceğim artık herşeyde olduğu gibi inanmak kesinlikle çok önemli ruhen beynen kendimizi hazırlamadıkça olumlu sonuç alamayız diye düşünüyorum pilates yaptım ama sıkıldım yoga denemedim hiç ikizler burcu olduğumdan biraz şıpsevdilik var sanırım yoga geçmişinde varmış ikisi birleşince süper olmuştur zorlanmamışsındır en azından hepimize kolay gelsin inş güzel sonıuçlar alırız

Umarim canim mucizeler olmasa da faydasi olacaktir. Yoga bana pilatesten daha sevimli geliyor rahatlamak ve strese karsi yapiyorum. Hasimoto hastasi oldugum icin ziyadesiyle sinirlerim bozuk. Bir de 3 kücük cocugum var artik gerisini sen düsün. Yogayi siddetle tavsiye ederim. Kisa videolar da var mesela tara stylesin her seviyeye göre programi var you tube da.

mutlaka faydası olacaktır beni pilatesten soğutan ebru şallı oldu açıkçasııı sesini kısıp yapıyordum geçmiş olsun cnm allah bağışlasın miniklerini yogayada başlatacaksın beni anlaşılan haftanın bir günü öğleden sonra yapsammı acaba:44::44: tavsiye için tşkler cnmm inceleyeyim inş sıkılmam

Hoşgeldin. Bende 21'den 10'a indim, açıkçası 21 biraz sıkmaya başlamıştı. deryanın bir önceki sayfada paylaştığı videoyla içim daha rahat daha az sayıda yaptığım için, yoksa eksikmi yapıyorum diye canımı sıkacaktı.

Hoşbuldum Kediicim sende hoşgeldin canım evet o videoyuda izledimm bana şimdi kolay geliyor bakalım yaptıkça kapasitem ortaya çıkacak

Ayrıca kozmik bakımdaki detaylı yazın için çokkkk tşk ederim canımmm

Bonibonlar bakınız lütfen ama bakınız..
21 tekrar yapmak dediğiniz şey 12 dakika sürüyo..
12 dakikacık..
24 saatlik günde 12 dakika..

yazıyla da oniki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…