Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Merhaba, etkiler herkeste aynı olmaz, onun için denemenizi tavsiye ederim. :)

17 tekrarı yaptıktan sonra uzun bir süre yapmamıştım şimdi yeniden başlamak istiyorum.
acaba kaçtan başlasam kedi?:26:

17 tekrarı yaptıktan sonra uzun bir süre yapmamıştım şimdi yeniden başlamak istiyorum.
acaba kaçtan başlasam kedi?:26:
3'ten başlaman en iyisi, 2-3 gün aksatsaydın, aynı sayıdan veya birkaç sayı daha az yapabilirdin ama uzun süre bırakınca 3'ten başlamak en iyisi.

günaydın :KK16:

3 tekrarla bugün yeniden başladım, etkileri anbean paylaşacağım.
21 e kadar gideceğim bu kez :KK31:

Gec mi kesfettim bilmiyorum ama yarin baslayacagim ben de... Neler onerirsiniz, dikkat et, yap yapma dediginiz seyler var mi?

Şu sıralar callanetics yapıyorum. Önce sayfaları okuyup sonra ben de başlamayı düşünüyorum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın. İnşallah süreklilik olur. Ben de dün yapmayı unuttum. :KK37:

merhabalar sizin bir arkadaşın bloğunda tibetin gençlik pınarı yazınızla egzersizlere başladım 4. haftam bitmek üzere şimdiye kadar sadece 2 gün yapmayı unutum 5. haftaya girecem hareketlerin sayısını 2şer artırdığım için her hareketi 11 sefer yapmam lazım ama geçtiğimiz hafta 9 kere yaptığım halde çok zorlanıyorum. bunun en büyük nedeni fazla kilolu oluşumdur diyee düşünüyorum. hareketleri 10 a tamamlayıp artık hiç artırmasam olur mu yada sizin bana bir öneriniz olursa sevinirim şimdiden vereceğiniz cevap için teşekürleer :)

merhabalar sizin bir arkadaşın bloğunda tibetin gençlik pınarı yazınızla egzersizlere başladım 4. haftam bitmek üzere şimdiye kadar sadece 2 gün yapmayı unutum 5. haftaya girecem hareketlerin sayısını 2şer artırdığım için her hareketi 11 sefer yapmam lazım ama geçtiğimiz hafta 9 kere yaptığım halde çok zorlanıyorum. bunun en büyük nedeni fazla kilolu oluşumdur diyee düşünüyorum. hareketleri 10 a tamamlayıp artık hiç artırmasam olur mu yada sizin bana bir öneriniz olursa sevinirim şimdiden vereceğiniz cevap için teşekürleer :)
Merhaba, kozmik'ten bahsediyorsan o yazıyı ben hazırladım, kitaptaki önemli detayları, düzenlemeleri de blog sahibi yaptı. :KK9: Ben 1.5 yılı aştığı halde hala 21'de zorlanıyorum. Daha az sayılarda yapıpta faydalarını görenler oldu, nasıl rahat yapabiliyorsan öyle yap. İstersen 1'er 1'er arttırabilirsin. 2'şer sayı arttırmak zorunda değilsin. Çok zorlandığın hareketlerde blogda alternatif hareketler var istersen alışana kadar onları da yapabilirsin.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Merhaba, kozmik'ten bahsediyorsan o yazıyı ben hazırladım, kitaptaki önemli detayları, düzenlemeleri de blog sahibi yaptı. :KK9: Ben 1.5 yılı aştığı halde hala 21'de zorlanıyorum. Daha az sayılarda yapıpta faydalarını görenler oldu, nasıl rahat yapabiliyorsan öyle yap. İstersen 1'er 1'er arttırabilirsin. 2'şer sayı arttırmak zorunda değilsin. Çok zorlandığın hareketlerde blogda alternatif hareketler var istersen alışana kadar onları da yapabilirsin.

teşekkürler:KK16::KK16::KK16: evet kozmik bakımdan tibet egzersizleri bilgilerine ulaştım:)kesinlikle yararı olduğunu düşünüyoruum o vücudun kötü kokma olayını yaşadım ve bitti. ayrıca sıkılaşmada oluyor farkediyorum :)zaten ben genelde 1 saat yürüyüş yaptıktan sonra egzersizleri yapıyorum ama 9 dan yukarı çıkabileceğimi zanetmiyorum yapamıyorum çünkü!!! bu şekilde devam edicem merak ediyorum sizin tibet egzersizlerinin size kazandıkları nelerdir merak ediyorum yani hangi yararlarını gördünüz?

Herkese günaydin arkadaslar. Uzuuuun bir aradan sonra her gün ayni saatte yapamasam da deneyecegim dedim ve bugün ikinci günüm. Henüz tabii bir sey farketmek icin erken ancak ilk harekette midem cok bulaniyor. Umarim zamanla alisirim.

Herkese günaydin arkadaslar. Uzuuuun bir aradan sonra her gün ayni saatte yapamasam da deneyecegim dedim ve bugün ikinci günüm. Henüz tabii bir sey farketmek icin erken ancak ilk harekette midem cok bulaniyor. Umarim zamanla alisirim.

Günaydın. Gözlerini bir noktaya odaklıyor musun? Benim de bazen 1. harekette devrilme tehlikesi geçirdiğim oluyor. :KK9::KK9:

Günaydın. Gözlerini bir noktaya odaklıyor musun? Benim de bazen 1. harekette devrilme tehlikesi geçirdiğim oluyor. :KK9::KK9:

Kedicim daha tam konsantre olamiyorum galiba. Bir de asiri basagrim var bugun baskalari da yazmis sanirim. Umarim bir iki haftada rutine girer. Bu kez kararliyim.

Merhabalar...
Öncelikle bu egzersizi yapıpda faydasını gören varmı yani kim ne kadar zayıflamış yazarsa memnun kalırım
mesajları okumaya sabrım yok o yüzden belkide yazmışsınızdırda ama nerde bende o sabır eğer faydasını gören varsa bende deniyim diyorum.
bide bu hareketler göğüsleri küçültürmü bende bir az göğüs problemde bir az diilde epey teşekkürler......

Ben bu forum da okumuştum tibet hareketlerini çok araştırdım ve 3 arkadaşımla uyguladım ilk hafta ben 3 arkadaşlarım 1 er kilo verdi ikinci hafta ve üçüncü haftada 1 er kilo verdik sonra maalesef araya vizeler girdi bıraktık ama şöyle söyleyebilirim arkadaşım biraz kilolu ve çabuk kilo alan bi insan vize haftası bir sürü abur cubur yedik ve sadece oturduk hiç hareket yapmadık ve bir kilo dahi almadık bunun sebebini düşünürken aklımıza tibet geldi ben şuanda yine başladım ve gerçekten bunun mucizevi olduguna inanıyorum kızlar :KK1::KK1::KK1:

Ben de başlamıştım ama hasta olunca bırakmak zorunda kaldım. İyileşeyim tekrardan başlayacağım. Kilolu olmaktan çok hantal bir hale geldim ondan şikayetçiyim.

Bugune kadar hic aksatmadan yapabildim. Hareketleri ezberleyince daha iyi oluyor zaten yoga yaparken de bazilarini yaptigim icin zorlanmiyorum. Persembe gunu 5 kez yapmaya baslayacagim. Ilk harekette gozlerimi kapatinca midem bulanmiyor artik. Simdilik idrarda koyuluk ve koku disinda bir degisiklik yok.

X