Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Arkadaslarkadinlar klubunu uzun yullardir karar asamalarimda dikkate aluyirdum ama yenu nasip oldu uye olmak bu tibet hareketlerinu bir gazetede farkettim ilk cumartesi basladim. 5 kez yapiyorum ve zorlanmiyorum cumartesi gunu 7 ye cikaricam insallah. Cok bir degusikluk yok hayatimda mens donrmim oldugu icin midir bilinmez esim cok gergin oldugumu bile soyluyor:) birde cok istahimacildi 62 kiloyum zaten yeterince tontisim daha fazla kilo almak istemem ama umarim gecicidir bur surectir bakalum devametneyi dusunuyorum bu hareketlere herkesin de umdugu gibi insallah faydasini gorecegiz:)

Cumartesi 2. Hafta bitecek biraz istahim kapandi sanki:) ilk badladigimda istahim cok acilmisti simdi kapandi gibi ama dinginlik sakinlik falan hakgetire:) amma ve lakin tibetin 5 ayinine devam edecegim:KK66:))

Merhaba arkadaşlar :KK3: Kedi arkadaşımız sayesinde bir dönem Tibet yogası yaptım fakat sağlık sorunlarımdan devamı gelmedi.

Elimde tibet 1-2 kitapları mevcut. almayı düşünen olursa satacağım..

İyi ve sağlıklı günler :KK31:

3. Haftadayim vede vajinal agri cekmekteyim. Bu hareketlerle bir ilgisi olabilir mi?? Sanki butur seyler yazanlar olmustu. Yarin doktora gidecegim:KK43:

Kendime not; Bu hafta 6.haftadayım 13 tekrara geçtim...11 tekrarda zorlandım ve sabahları yapmayı bıraktım akşam yapıyorum...13 tekrarda zorlanırsam tekrar 3 tekrardan başlayacağım ya da ikişer artırmadan tek sayı artırarak devam edeceğim...Bileklerimde ve kollarımda kalıcı geçmeyen ağrılar olduğu için özellikle 5.hareketi yaparken bayağı zorlanıyorum ve her yaptığımda omzumdan tıkırtı sesi geliyor :KK43: Belki yapmam doğru değildir bu hareketi ama yine de yapıyorum...

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır tibet hareketlerini araştırıyorum. Bu başlıktaki yazılarınızı da okudum. Özellikle kedi ve püsküüt çok faydalı bilgiler paylaşmışsınız tabiki diğer arkadaşlar da :) herkese çok teşekkürler :KK34: ben de bugün 3 tekrarla başladım. Normalde reglim düzenlidir ancak tatil için geciktirici ilaç aldığımdan beri düzeni bozulmuştu, bu ay da regl olmayalı 34 güne yaklaşmıştı. Ama bugün hareketleri yaptım bir baktım başlamış :)) Tibetten olduğuna inanmak istiyorummm :KK16:

Bu arada alıntı yapmışım asıl yazcağım şeyi unutmuşum :KK17: javel ben birkaç defa deneme amaçlı hareketleri yaparken bende de aynı sıkıntı oldu. Omuzlarım, dirseklerim resmen çatırdıyordu :) ama bugün hareketlere başlamadan önce birkaç ısınma hareketi yaptım; mesela ayakta dururken kollarımı geriye doğru alarak omuz bölgemi ısıttım, iki yana eğildim vs hareketleri yaptıktan sonra bugün hiç omzumdan ses gelmedi gayet rahat yaptım tavsiye ederim :KK34:

Bu arada alıntı yapmışım asıl yazcağım şeyi unutmuşum :KK17: javel ben birkaç defa deneme amaçlı hareketleri yaparken bende de aynı sıkıntı oldu. Omuzlarım, dirseklerim resmen çatırdıyordu :) ama bugün hareketlere başlamadan önce birkaç ısınma hareketi yaptım; mesela ayakta dururken kollarımı geriye doğru alarak omuz bölgemi ısıttım, iki yana eğildim vs hareketleri yaptıktan sonra bugün hiç omzumdan ses gelmedi gayet rahat yaptım tavsiye ederim :KK34:

Merhaba,
Aramıza hoşgeldin :) Aynı sıkıntılarım devam ediyor ama benim ciddi rahatsızlıklarım var ondan kaynaklanıyor.Ama tavsiyen için çok teşekkür ederim ısınma yaparak başlamak gerçekten önemli...Ben genelde 1 saat yoga yaptıktan sonra yapıyorum...Şu anda 19 tekrardayım...Sayılarda azaltmaya gitmedim ya da tekrar başa dönmedim...Şu ana kadar farkedebileceğim bir etkisini görmedim ama ben çok inanıyorum hepimizin çok fayda göreceğimize :) Sevgiler...

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır tibet hareketlerini araştırıyorum. Bu başlıktaki yazılarınızı da okudum. Özellikle kedi ve püsküüt çok faydalı bilgiler paylaşmışsınız tabiki diğer arkadaşlar da :) herkese çok teşekkürler :KK34: ben de bugün 3 tekrarla başladım. Normalde reglim düzenlidir ancak tatil için geciktirici ilaç aldığımdan beri düzeni bozulmuştu, bu ay da regl olmayalı 34 güne yaklaşmıştı. Ama bugün hareketleri yaptım bir baktım başlamış :)) Tibetten olduğuna inanmak istiyorummm :KK16:

Hoşgeldin. :) İnşallah tibettendir. Ben hala devam ediyorum. Alışkanlık oldu artık bende, bırakmam zor. :KK52:

Hoşbuldukk :KK3: zaten sizleri sürekli okuyarak başlama kararı verdim ve devam edeceğime inanıyorum :) bugün 2.günümdü, regl olduğum için 2. ve 4. hareketleri önerdiğiniz gibi yaptım. Ben de faydası olacağına çok inanıyorum. Çok teşekkür ederimm :KK16::KK16:
Bu arada gece çok fazla terledim 3 defa üstümü değiştirdim ki normalde terleyen biri değilimdir. Sanki değişimler başladı gibi geliyor :))

Hoşbuldukk :KK3: zaten sizleri sürekli okuyarak başlama kararı verdim ve devam edeceğime inanıyorum :) bugün 2.günümdü, regl olduğum için 2. ve 4. hareketleri önerdiğiniz gibi yaptım. Ben de faydası olacağına çok inanıyorum. Çok teşekkür ederimm :KK16::KK16:
Bu arada gece çok fazla terledim 3 defa üstümü değiştirdim ki normalde terleyen biri değilimdir. Sanki değişimler başladı gibi geliyor :))

Terlemekle vücuttaki toksinleri atıyorsundur. Ben ilk başladığım zamanlarda yaşamıştım. Hareketi yaparken kötü bir ter kokusu oluyordu ve bende çok terleyen birisi değilimdir, farklı bir kokusu vardı. Yani iyiye işaret. :KK52:

arkadaşlar merbaha lütfen bilenler sorularıma cevap yazsın benim kilo problemim falan yok 164 boyunda 54 kiloyum yalnız benim adetlerim çok düzensiz pko hastasıyım yani iki ayda bir adet oluyorum nerdeyse ve bu bebek sahibi olmama da engel oluyor doktorun verdiği ilaclarla adet olabiliyorum :KK43: ben bu hareketleri yapsam adetlerim düzene girer mi kimi demiş adet olmuyorum kimi düzenli demiş kafam karıştı:KK43:(((

arkadaşlar merbaha lütfen bilenler sorularıma cevap yazsın benim kilo problemim falan yok 164 boyunda 54 kiloyum yalnız benim adetlerim çok düzensiz pko hastasıyım yani iki ayda bir adet oluyorum nerdeyse ve bu bebek sahibi olmama da engel oluyor doktorun verdiği ilaclarla adet olabiliyorum :KK43: ben bu hareketleri yapsam adetlerim düzene girer mi kimi demiş adet olmuyorum kimi düzenli demiş kafam karıştı:KK43:(((
Merhaba. Ben cok yeni basladim henuz 3 tekrarla devam ediyorum birseyler soylemem yanlis olabilir ama bu hareketler genel olarak vucudun dengesini sagladigina gore bu sikayetinize de iyi gelebilir diye dusunuyorum. Cunku hormonlari duzene sokuyor ve daha duzgun calismalarini sagliyormus.

Bende hipotiroit var bu yüzden sık sık adet düzensizliği yaşıyorum. Bazen 2 ayı bulurdu, ama 5_6 ay önce hareketlerin etkisini keşfettim. Ne yazık ki düzenli yapamıyorum başlayıp bırakıyorum sürekli. Ama ayda birkaç kez bile yapsam, ya da adet gününe 1_2 gün kala başlasam bile her şey yoluna giriyor. Kesinlikle tavsiye ederim benim gibi tembellik yapmayın ama, düzenli olarak yapın hareketleri

Bende hipotiroit var bu yüzden sık sık adet düzensizliği yaşıyorum. Bazen 2 ayı bulurdu, ama 5_6 ay önce hareketlerin etkisini keşfettim. Ne yazık ki düzenli yapamıyorum başlayıp bırakıyorum sürekli. Ama ayda birkaç kez bile yapsam, ya da adet gününe 1_2 gün kala başlasam bile her şey yoluna giriyor. Kesinlikle tavsiye ederim benim gibi tembellik yapmayın ama, düzenli olarak yapın hareketleri

yani adet olmanda etkili oluyor mu

yani adet olmanda etkili oluyor mu[/QU
Kesinlikle evet... Sorunumuz aynı değil benimki tiroutten kaynaklaniyor ama size de iyi geleceğinde inanıyorum. Herkesin bedeni ayrı bir süre düzenli yapın siz de anlayacaksınız, olumlu etkileri göreceksiniz her anlamda

Merhaba, etkiler herkeste aynı olmaz, onun için denemenizi tavsiye ederim. :)

Atkadaslar ben gogsu buyutmek icin yapiyorum hareketleri bazi arkadaslar baya buyutmus memisleri boyle siz bu hareketleri yapiyosunuz goguslerinde sizi yada dolgunluk hisseden var miiii

Atkadaslar ben gogsu buyutmek icin yapiyorum hareketleri bazi arkadaslar baya buyutmus memisleri boyle siz bu hareketleri yapiyosunuz goguslerinde sizi yada dolgunluk hisseden var miiii

Ben 5li tekrarlarımdayım şuanda. Bugünlerde öyle bir his oluşmaya başladı sanki :KK52:

X