The secret sır çekim yasası

Aslında bu secret ın sitesi türkçeye tercüme edilse süper olur, ben ingilizceden okuyorum ama bazen takılıyorum, dünyanın her bir yanından mailler yağıyor, ve onlar deneyimlerini anlatıyor

bende bugün farkettim bu konuyu kitabı alıp okucam ama biraz önce başladım olumlu düşünmeye..birinden mesaj bekliyodum gözlerimi kapattım gelicek gelicek dedim geldi ama yanlışlıkla atmış ancak bu kadar tuttu demek ki kaydirigubbakcemile3

aynen katılıyorum belki kötü gibi görünen şey iyidir hayırlıdır ne malum bu tip kitaplardan çok okudum ama sonra bir sitede okudum bu tip kitapların hep eksik yönlendirdiğini söylüyordu sitedeki yazı yani dediğin gibi büyük resmi görmek önemli vereliniortak

benim bu kitaptan anladığım sadece istemek yetmiyor. inanmakta bu işin büyük bi parçası.. çok zengin olmak, milyarder olmak belki bu sırla yatıp kalkanların anlayabileceği bir histir ama hayatımızın bazı alanlarında kullanabiliriz diye düşünüyorum.. mesela ben kendimden bir örnek vereyim. geçen kış secret'ı okudum. enerji falan filan gerçekten insanı biraz tetikliyor.. hayatımın aşkını bulmak istiyorum dedim kendi kendime sürekli. ama nedense karşıma bi türlü çıkmadı. tabi o aralar atladığım başka birşey vardı, kendimi çok değersiz ve çirkin hissediyodum ve kendimi sevmediğim bir dönemde başka birinin sevgilisi olmak istiyordum.. ne çelişki değil mi ? hiçbi erkek ne kadar hoş bi kız olduğumdan bile bahsetmiyordu çünkü ben kendimi hoş görmüyordum ki. başkaları nasıl hissetsin bu enerjiyi.. sonra kendime dikkat etmeye basladım saçımı değiştirdim, tarzımı değiştrdim, sokağa çıkarken bile sevgilimle buluşmaya gider gibi kendime özenerek çıkıyorum.. kendimi seviyorum.. ve bu enerjim diğerlerinede yansıyor. şimdi ise benim gerçekten güzel bir kız olduğumu o bana bakmaz dediğim çoğu erkek fark etti. ama tabii gönül yalnız birini istiyor. secret'la onunda üstesinden geleceğime eminim yani işin özü. önce kendini sev, değerini keşfet. iste ve istedğini almış gibi davran!

Ben buna inanıyorum kesinlikle ve başıma gelen çoğu şeyin bu yüzden olduğunu düşünüyorum.

Bende okudum baştan sona. Evet ne istediysen sadece olmasını bekledim . sırayla oluyor tabi ilk önce Allaha inancımla istiyorum sonrada pozitif düşünüyorum. Hayırlısı diyorum ama isteklerimde oluyor. PAzatersi bir iş dileğinde bulundum ve gerçekleşti... bende kitaptaki gibi davranıyorum. Hayellerimi resmettim . düşledim inşallah olucak. İnancım çok büyük

geçen yıl bende okudum kitabı.bence sadece mali amaçlı yazılmış bir kitap.zaten biz ne kadar istersek isteyelim allah ın yazdığından öteye geçilmiyeceğide bir gerçek

TAbi ki Dualarında da ne diliyorsun sürekli istiyorsun oda kabul oluyor yada olmuyor.... aynı prensip sen kalbimden pozitif düşünüyorsun yine dua ediyorsun ve oda oluyor. düşüncelerin ve isteklerinde birer duadır hiç duymadın mı )))) :hulya:

Ben çoğu zaman yaparım ve mutluka yüzüne söyleyemedim şeyleri sessizce içimden söylerim. Duysun bunları derim. Onun duyduğunu varsayarım .. x veya y kişisi için

taaa eski zamanlardan atalarımızdan bile örenkler var bu konuda. iyi diyelim iyi olalım, insan birşeyi 40 kez söylerse olurmuş, gül düşün gül olsun, insan kafasında cenneti cehennem, cehennemi cennet yapabilir.... gibi.
kesinlikle inanıyorum düşünce gücüne ama bazen okumadığım zaman unutuyorum enerjim sönüyor, sürekli pekiştirmek gerekiyor onuda 1,5 yaşındaki oğlum yüzünden yapamıyorum kitap okumamam izin vermiyor.

arkadaşlar ya şu hayalde resmetme işini siz nası yapıyosunuz örnek verebilir misiniz ? bide mış gibi yapmayı deniyo musunuz...sadece istemekle olur mu yoksa mış gibi de yapmamız lazım mı ?

trend_sev birkaç sorumu sana msj attım görmezsin diye burdan da haber veriyorum msj kutunu kontrol edip bana cevp verebilir misin acaba?

arkadaşlar ya şu hayalde resmetme işini siz nası yapıyosunuz örnek verebilir misiniz ? bide mış gibi yapmayı deniyo musunuz...sadece istemekle olur mu yoksa mış gibi de yapmamız lazım mı ?

cemre25 boş bi zamanın olduğunda otur ve kafanda istediğin şeyi resmet. kafanda olmuş gibi davran. hepiimiz resim çizme konusunda yeteneklı olamadgımızdan bizdee düşlerimizde resmedelim. yani mesela o çok istediğin elbiseymi almak istiyosun? kafanda onun senin olduğunu giydiğini hayal et gibi..

Evet bunu biliyorum inanıyorum ve uygulamaya çalışıyorum fakat şöyle bir sorunum var.Olumsuz düşünceler aklımdan çıkmıyor yani biliyorum düşünmemem gerektiğini ve onları kendi hayatıma kendim çektiğimi ama malesef takıntı gibi bir şey.Sürekli kafamda yer alıyorlar bunu durdurmak için neler yapabiliriz?Olumlu düşünün diyeceksiniz biliyorum mantıken ben de farkındayım ama hani takıntılı insanlar olurya o şekilde benimki malesef.

teşekkür ederim peki konu aşksa?

genel bişeyse olumsuz düşüncelerin buhar olup gittiğini imgele, ya da derin nefes alıp verdikçe kara bi duman şeklinde ağzından uçup gittiğini, böylece içinden atmış oluyorsun bunu düşün, basite indirge, bir nefesimle uçar gider
ama takılıp kaldığın özel bi konu varsa bence bunun derinine inmen lazım, kötü sonuçlanabilecek olasıklıkarı ortadan kaldırman lazım

Özel bir konuda böyle oluyor, yani belli bir konu işte o konu hakkında iyi düşünmeye çalışıyorum ama malesef kötü şeyler geliyor aklıma.Bunu burda yazarak bile iyi yapmış olmuyorum aslında bu felsefeye göre ama bir çözüm bulmam lazım paylaşmam gerekiyordu.

şöyle bişey okudum...zaten biliyosunuzdur ..bilen tekrar eder bilmeyende öğrenir

PEKİ NASIL UYGULAYACAĞIZ BU YASAYI?

Çok Basit.Sadece düşüneceğiz ve şu adımları uygulayacağız:
Ne istediğimize karar verip,Onu her zaman görebileceğimiz biryere yazacağız.(İşimde başarılı olacağım,çok param olacak,sağlıklı ve mutlu bir yaşamım olacak gibi)
Onu elde edebileceğimize inanacağız.
Ve onu gözümüzde canlandıracağız.
Bu şeyi hak ettiğimize ve mümkün olduğuna inanacağız.
Günde birkaç kere gözlerimizi kapatıp istediğimiz şeyleri düşüneceğiz.
Bu şeyleri elde ettiğimizdeki duygularımızı hissetmeye çalışacağız.
Şu anda sahip olduklarımız için minnettar olduklarımızı düşünüp şükredeceğiz..
Ve bundan zevk almalıyız.

peki bu aşka da uygulanabilir mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…