The secret sır çekim yasası

biraz abarttın gibi geldi bana .

Ben bu kitap sayesinde esimle tanistim:) yilin baslarinda dogum günüme yalniz girmiycem dedim odaklandim ve esimle tanistim:)

kızlar benimde iki arkadasım vardı cıkıyolar ıkısı de oyle tatlı kı o kadar guzel bı cıftler kı masallah her gordugumde derdım ınsallah benımde boyle guzel bı ılıskım olur ben de ılıskımde bu kadar eglenırım gulerım mutlu olurum.ve bıkac ay sonra cok guzel bı ılıskım oldu aynı ıstedıım gıbı bol kahkahalı bol eglencelı kaydirigubbakcemile3 bende inanıyorum bu secreta ya

herşey beyinde biter.
tam olarak anlatamicam eksik bişyler olabilir ama fazlası ve yanlışı yok .
bugün bi tv programında izledim psikiyatrist hipnoz yaptığı hastasına şimdi eline kızgın şiş değdirecem demiş ve hemen arkasından parmağını değdirmiş kızın eline.
ve kızın eli anında kabarmış ve baloncuklar oluşmuş
doktorun açıklaması şu ; herşey beyinde biter.beyin kendini kızgın şişe odakladığı için olmuş

bu kitabı bende begendim ve hayatımda uygulamaya çalısıyorum olumlu etkilerini gördüm..umutsuzluga kapılıp yaşamaktan cok daha iyidir

merhaba arkadaşlar o kadar çok boşladım ki sayfamı biliyorum...aklınıza takılan ne varsa yine cevaplamaya hazırım, işte geldim buradayım....paylaşacağım şeyler var istediklerimle iligili daha önce de söylemiştim hepimiz bir kağıda dökelim istediklerimizi hangileri oluyor bakalım ve paylaşalım demiştim ..işte ben biraz bunlarla uğraştım ve sizlerle paylaşacağım arkası yarın...pozitif kalın...

vay bee cok ilginç. ben de bu aralar cok taktım bu çekim yasasına.ama kendimi nasıl hazırlıyacagımı bilmiyorum.

trend sev hooponoyu bıraz acıklar mısın zahmet olmassaalkisalkisalkis

sacıma kaynak yaptırdım burnumu deldirdim ve lens aldm. Burnumu deldirirken acıcagını dusunuyordum ama hiç acımadı ne güzel ya :) (daha bunlar olmadı ama en kısa zamanda olacak biliyorum ) :)

ben de basimdan gecenleri paylasmak istiyorum arkadaslar.3 hafta once sevgilim tarafindan aldatildigimi ogrendim..haliyle cok kotu gunler gecirdim.tesadufen forumdaki bu basligi okudum.olumlu dusunmenin her zaman faydasi olduguna inanirdim, ama Secret'i okumamistim.burdaki arkadaslarimizin basindan gecenleri gorunce denemekten ne cikar dedim ve aynen anlatildigi gibi kagida dileklerimi yazdim. Cok mutlu bi iliskim olacak, bu sene kariyer acisindan cok guzel gececek, o beni aldatan sahis cok pisman olacak gibi. Bunlari odamin kapisina astim :) Gun icinde de ne zaman aklima olumsuzluklar gelse hemen onu olumluya cevirdim ve kafamda bu dileklerin hayalini kurdum. Veee arkadaslar inanilmaz ama daha 2.gunden ilk dilegim gercek oldu. Hic aramayan,beni sallamayan adam aramaya basladi,mesajlar falan cok pisman olmus belli..Hic cevap bile vermedim :umursamaz: Su an yazdiklarimin ustunden 2 hafta gecti ve benim yeni bi iliskim var :dance: gercekten okuyunca hani olmaz bu kadar diyodum ama bizzat gordum ki oluyo..trendsev ve burada paylasimda bulunan herkese tesekkur ederim :1hug:

bana da olmasını istediginiz seyi olmus gibi dusunun demek sacma geliyor. ben bunun hayalini kuruyorum biliyorum ki bu bir hayal... o zaman beyin " demek ki bu ben de yok ki hayaliyle eğleniyorum " demiyor mu??

evren istediklerimizi onun için uygun zamanda verecekse, o zamanı ben degiştiremiceksem yaptıgım olumlamalar gereksiz degil mi?

her sabah her gece olumlama yapıyorum da inanmayı canı gönülden istiyorum ama sorular da aklıma geliyor.
bu konu hakkında ne diyorsunuz?

bu konu hakkında yorum yapıldımı bilmiyorum ama şuda varki isteklerimiz konusunda çok hırslanmıyacağız olmuş ama olması şaşırtıcı bir şey değilmiş gibi davranmak gerekiyor.çoook istediğimiz şeylerde çook hırslanıyoruz olsun olsun sürekli aklımızda oluyor o konu ve bence buda istediğimiz şeyi itiyor.Onun yerine daha serin kanlı ve olacağından emin günlük rutine devam edersek daha şaşırtıcı sonuç alıyoruz.
benim bir sağlık problemim vardı çok kafaya takıyodum aslında sadece kafama çok taktığım için abartmışdım.tıb ,doğal yöntemler ,secret falan hiç bi işe yaramadı.Neden çünkü 1 saat arayla iyileşmiş mi diye bakıyor ve sürekli bunu düşünüyor sonuç alamayınca şevkim kırılıyodu.Sonra içime bay geldi.öf uğraşamayacağım bu da öyle olsun dedim bırakıverdim,hiç öyle bir şey yokmuş gibi davrandım ve iyi oldum.iz bile kalmadı.
2. bir örnek....
Eşimle evlenmeden onun tayini antalya ya çıktı bende o dönem kpss ye çalışıyorum kesin sınava girecem ve atanacam en ufak bir şüphem yok.eşimde diyorki başka şehir yazarsın eş durumundan aldırırız yanıma.Bundan da en ufak bir şüphe duymadan ilk atamada antalya ya olacağına çok inanmıştım ve ilk defa kurumum benim bölümümden memur istedi. o sene eşimden 2 ay sonra apar topar çıkan bir ara atamayla geldim.
Bunuda bilinçli yapmadım başka türlüsü aklıma gelmedi.

eğer kitabı okursan orada yazıyor beyinle ilgili kısmı. beyin gerçek ve hayali birbirinden ayırt edemiyormuş. çok ilginç. hislerine beraber yaşarsan hayalini, beyin onu gerçek algılıyormuş.

olumlama yapıyorum ama sorular aklıma takılıyor demişsin ya. başarıya ulaşbilmesi için öyle sorular takılmamalı kafana, yaptığına kesin bir şekilde inanmalısın. kafanda hiç " acaba" olmamalı. zor tabii ama...

geçen yıl yine hemen hemen bu aylarda okumuştum bu konuyu kilo problemim var maalesef

o zaman bi şevkle kitabı indirip okumuştum ve kendimce kararlar alıp uygulamaya başlamıştım

5 ayın sonunda 20 kilo verdim tabi diet +spor+ ilaç takviyesi ve en önemlisi inanç tı ben kilo verebilirime o kadar inanmıştım ki anlatamam mucize gibi

şimdi verdigim kilolrı korumaya çalışıyorum ama yeterli değil hala bi 20 kilo fazlam var ama şimdi kilo verebilecegime dair olan inancımı kaybetmiş gibiyim off üstelik bir ayda 5 kilo almışım :1shok::1shok:

şimdi düşününce aklıma geldi şu anki evimize taşınalı iki yıl dan fazla oluyor

hemen hemen her sene taşındıgımız için çok fazla ısınmamış ve tam manasıyla yerleşmemiştim :) geçen yaz evde ne var ne yok herşeyi yatak döşek vs yıkadım bi güzel istifledim fazla kıyafetlerin hepsini hurçlara koyum evdeki sabit dolaba yerleştirdim bunlrı yaparken içimdem

iyice yerleştik bakalım bu evi almak nasip olur İnşallah o zaman tekrar yeni bi düzen kurcam diye ugraşmama gerek kalmaz diye çok dua ettim Rabbim kabul ettiki bu yılın başında oturdugum daireyi annem satın aldı şimdi taşınma sıkıntısı olmadan huzur içinde oturuyorum

Nil Gün 'ün Çekim Yasası adlı kitabını okudum.Gerçekten çok güzel ve çok doğru düşünceler bunlar.Ama sürekli olumlu düşünme sürecine kendimizi alıştırmak çok zor.

Kitabı okumadım ama videosunun bir kısmını izlemiştim geçen aylarda.

Gerçekten çok etkileyici.

Biz insanlar mıknatıs gibiyiz.İyiyi ve kötüyü kendimiz çekebiliriz.

İyi düşünürsek iyi,kötü düşünürsek kötüyü çekeriz.

Ne istediğimize karar vereceğiz,ve onun olacağı konusunda kendimizi inandıracağız.

Olumsuzluklara kapılmayacağız ki istediğimiz de olumsuzluklara kapılmasın.

Bu şeyi hak ettiğimize ve mümkün olduğuna inanacağız...

Bu şeyleri elde ettiğimizdeki duygularımızı hissetmeye çalışacağız.

Çekim yasasına göre düşünülen şeyden kopulmadığı sürece o şey gerçekleşirmiş....

Yani mutlu olmak istiyorsanız mutlu olursunuz.Veya param yok diye her zaman sıkılıyorsanız paranız hiç olmaz.

Yani çekim yasasında odaklandığınız şey her zaman gerçekleşir.İster pozitif ister negatif bir düşünce olsun o kesinlikle ileride gerçekleşir.Yeterki o düşünceye odaklanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…