The secret sır çekim yasası

Arkadaşlar,düşünce gücüne en çok inananlardan biriyim bende.
En önemli şeyde bilinç altı aslında..
Mesela,çok istediğimiz birşey olduğunda gönülden inanıyoruz buna çok güçlü bir şekilde umud ediyoruz ama işin sırrı bu hislerle bilinç altındaki düşünceleri uyum haline getirmekte yani desteklemekte.
Çok istediğimiz inandığımız bir şeyi,bilinç altında ya olmazsa ? tarzında beynimizin bir köşesinde korku ve endişeyle düşünürsek,arada bir çelişki ve kararsızlık oluşur.
Yani kararlı ve net olarak,en önemliside istediğini elde etmiş gibi iyimser olmalıyız.
Eğer çok istedim ama olmadı işte,diyorsanız aklınızın bir yerinde korku ya da endişe,şüphe gibi duygular vardır mutlaka,siz bunun farkında olmayabilirsiniz.
Bunun farkına vararak,olumsuzlukları hissettiğimiz an bu duygulardan kurtulmaya çalışmalıyız hemen.
Şu an okuduğum kitapta iyimserlik enerjisi diye bir bölüm var ve orada Robert Collier'in bir sözü var aynen şu şekilde;
'Onu(istediğin şeyi) var olan bir gerçek gibi gör,gerçekten istediğin herşey senindir.'
Gerisi artık tamamen size kalmış. :içelim:

İnşallah "Allah dilerse" anlamında bir dua cümlesi. Herhangi bir şey hususunda "İnşallah" demek, işi Allah'ın iradesine bırakmak manasını taşır. Kur'an-ı Kerîm'de şöyle buyurulur: "Herhangi bir şey için Allah'ın dilemesi dışında, ben onu yarın yapacağım deme" (el-Kehf, 18/23, 24

muhalefet yapmak için yazmadım,kaş yaparken göz çıkarmayalım değil mi a.s.

Son düzenleme:
buna benim de ihtiyacım var,aramasını istediğim kişinin araması için,fikirlerini çok merak ediyorum,ve değişmesini istiyorum,varmı çaresi-tatlicadiarzu-

arkadaşlar, ben daha önce arınma tekniğinden bahsetmiştim ve ara ara bahsediyorum....bu teknik bize ters gelen bir kişiyi bile yumşatarak değiştirebiliyor ve fikrlerini olunlu yönde etkileyebiliyor...ama önemli olan bu teknikte iyi niyetli olup öyle etkilemeye çalışmak çok önemli...

merhaba canım, asıl ben sana, bizimle bu yaşadıklarını paylaştığın için çok teşekkür ediyorum;ve gerçektende önemli bir konu açtığımın farkına sizinde yaşadıklarınız pozitifliklerle daha da bir önem verip titiz şekilde cevaplar yazıyorum...ne mutlu bizler gibi pozitif düşünen insanlara ve aramıza yeni farkındalığına varıp katılacak insanlara....yürekten sevgiler...

bayadır bu konuya uğramıyordum..yaşanılan örnekleri okumak çok keyifli gerçekten..umarım daha çok paylaşım olur..yerimseniben

arkadaşlar merhaba bende aranıza katılmak fikir alışverişinde bulunmak istedim.herkese sevgiler
arkadaşlar ben de pozitif düşünce gücüne inanlardanım 3yıl önce secret e okumuş ama pek birşey anlamamıştım hatta saçmalık gibi gelmiştim şimdi anlıyorum ki ben sadece bakmışım anlamamışım bu aralar bu düşünce gücüyle ilgili olan herşeyi okumaya işin mantığını anlamaya çalışıyorum iyiki bu formu açmışsınız cok teşekkürlerrr.

trend sev tekrar teşekkür ederim.bunu yazdıktan hemen sonra arınma tekniğne yoğunlaştım telefonuma baktım ve 2 dk sonra çaldıdelikafadulden burdaki arkadaşlara da güzel bir örnek olması açısından paylaşmak istedim ve kaç gündür olumsuz durumlarda oluyor başka konularda ama ben iyimser olmaya çabalıyorum.en azından artık kendimi daha iyi ve dayanıklı hissediyorum.umut etmek ve harekete geçmek gerçekten çok güzel

Ben de istiyorum sevgiliyi çekeyim parayı çekeyim aşkı çekeyim işimde daha iyiyi çekeyim daha sağlığı daha mutluluğu çekeyim daha huzuru çeekeyim.

çok çok kötü düşünen sürekli de başına kötü şeyler gelen bir kızım,
istiyorum iyiyi güzeli çekeyim, tamam yürekten isteme başarısına ulaşabilemesem de bunları düüşüneyim arınayım. teşekkür edeyim kabul edeyim seveyim memnun olayım benimmiş gibi davranayım....

cok cok olumsuz biriyim benim için her şeylerden zor olacak ancak gerekli.

ben de olumlu düşüncenin ve istemenin gücüne inanıyorum.Dünyada bunun okadar çok örneği var ki..Ben benim yaşadığım birşeyi anlatayım. Gitmeyi çok istediğim iki yer vardı. Bu yerlerin internetten resimlerini indirmiştim ve arasıra bakıp keşke orada olsam,ama mutlaka gidicem diyordum.Ama bunu çok sık yapmadım. ınandım,gözümün önüne getirip canlandırdım ve bıraktım.Ve inanın daha 1sene geçmeden 2 yere de gitmem için sebepler oldu ve 2şer ay arayla tamda o yerlere gittim. Şimdi gitmek istediğim başka yerler bulup,evrenden isteyip oralara da gidicem.ınanıyorum..

merhaba arkadaşlar ,bu ara yoğunluktan dolayı sayfamızla ilgilenemez olmuş durumdayım....ne olur cevaplar veremezsem kusuruma bakmayın...ben muhakkak geçte olsa geri dönerim gelen mesajlara...diyeceğim o ki: tv8 de çarşamba akşamları şanal beyin kuantum düşünce gücüyle ilgili çok güzel ve teknikler içeren programı var...izlemenizi şiddetle öneririm..gerçekten bilgilendirici...burada ara ara bu konuyla ilgili bende örneklerle programda ki konulara değineceğim...şimdiden iyi izlenimler....ayrıca iyi tatller..tatilde de pozitif kalmaya devam değil mi????

yaptımda ne oldu yok böyle bişey
olmasını istediğim şey için hiç aklıma kötü bişey getirmedim hep dualar ettım
olucak dedım kesinlikle olucak

ne oldu şimdi haber aldım sonuç olumsuz

heşey yazıldığı gibi oluyo bız ne istersek isteyelım boşş

oooooooooooooooooof offffffffffffffffmafoldumben

:nazar:diyorum ki ben bize verilen yetenek istek ve enerji olduğu sürece bize dönecektir
evren bizi dinleyecektir yeterki ne istediğimizi bilelimkaydirigubbakcemile5

Kitabı bende okudum bazı yerlerde evet belki mantıklı ama bazı yerlerde de bana biraz uç noktalardan söz edermiş gibi geldi yani biraz kendini kandırmak gibi bazı noktaları örneğin son model bir arabamın olaağına kendimi inandırmam olmayacağını bile bile kandırmak gibi geldi belki de bu yüzden öyle bir arabam hiç olamıcak kaydirigubbakcemile3 Ben kadere inanlardanım yazılandan fazlasını yaşayamayacğımızı düşünüyorum belkide bu yüzden düşünce gücü gibi şeylere inandıramıyorum kendimi.. ama yine de kendimizi iyi hissetmek için motivasyon açısından olumlu düşüncelere sahip olmak güzel birşey..

yeni gördüm yazını umarım program devam ediyordur..izlediğin ve aklında kalanları da paylaşırsan çok sevinirim.. a.s

ben bu tarz şeyleri doğru bulmuyorum bende okudum bu kitabı bazı noktaları iyi güzel ama mantıksız ya da çelişen cok seyi var bence . olumlu olumluyu olumsuz olumsuzu ceker diye bişey yoktur o tamamen kişinin bakış açısıyla alakalı olumsuz olumsuzu biz istediğimiz için çekiyo karamsar bi insan çok mutlu olması gereken olayda bile mutsuz olabilir olumsuz düşünebilir hiçbişey olan gibi olmasa da öyle hissedebilir sonra üstüne paradiler yaratır kendi kafasnda . Her zaman olumlu düşüneyim öyle olsun demek de yersiz olabilir tesadüfler olabilir ama bişey her zaman öyle olcak değildir bu da sizi yanıltır . istemelerin sonu yoktur iyi iş araba sevgili ev iyi olan herşey istenir ee diyelim hepsine sahip oldunuz ya sonra napcaksınız . Bence geçmiş ve gelecek hakkında çok şey düşünmeyin çok düşünmek insanı gerçeklerden uzaklaştırır tabi doğru düşünceyi kastetmiyorum sadece bu tip düşüncelerin yanlışlığına inanıyorum . Siz şuanda yapılması gerekeni yaparsanız zaten o sizin ertesi gün geleceğiniz olucak onemli olan şuanda olabilmek tüm sır burda bitiyo

Sır kitabı'nın en alasını Muhammed BOZDAĞ bey "ıstemenin Esrarı" adlı kitabında belirtmiş arkadaşlar... Mükemmel ötesi... ınsan evet istemeli, istediğinin olması için meşru sınırlar içinde her yola başvurmalı ancak, istediği olmazsa, Allah'a tevekkül edebilmeli.

"Eğer herkes kendi heva ve hevesini kontrol altına alarak Allah’ın (c.c) istediği gibi yaşayabilseydi, ailelerimiz ve toplum hayatımız cennet misali bir hale gelirdi.

Bunun doğru mu yanlış mı olduğunu öğrenmek için sadece bir haftanızı Allah’ın (c.c) istediği gibi yaşamayı deneyin. Bunda bir zorluk olmasa gerek. Elhamdulillah hepimiz Allah’a (c.c), Peygambere (s.a.v) ve kitaba inanmış kimseleriz.
Gelin bir hafta inandıklarımızın emrettiği gibi yaşayalım. Bakalım bu tercihimizden dolayı bir zarar mı göreceğiz, yoksa bu tercihimizle evimiz bir cennet bahçesine mi dönecek."

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar merhaba,
2 sene önce cok sıkınttı bi dönemımde secret ı okumstum.. etkılenıp uygulamaya başlamıstım ve pek cok faydasını görmustum.ancak bir süre sonra tekrar umutsuzluga kapılıp tüm inancımı yitirmiştim pozitif düşünce ile birseylerin değişecegine dair. ve o gunden sonrra neden korkuysam neyim başıma gelmemesini istediysem hepsi basıma geldi..hemde inanılır gibi değil şçyle bi örnek veriyim hatta bir ortamda bi kız görmüştüüm bana inanılmaz cok benziyordu ancak benden kat ve kat daha güzeldi..o an içimden iyiki erkek arkadsım bu kızı görmemiş kesin aşık olurdu dedim ve tam 10 gun sonra biz ayrıldık ve bi süre sonra o kızla eski erkek arkadasımı ele ele gördüm..koskoca ankarada inanılır sey değil...şimdi tekrar okumaya basladım secret ı sindire sindire okuyorum ve ilk mucize ilk saniyeden basıma geldi:):) uzun süredir konusmadıgım ama yıllardır sürekli aklımda olan bi cocuk var.. dün bu sayfada yazdıklarınızı okuduktan sonraa " bu gece ben yatmadan bu telefon çalacak ve arayan o olacak "dedim...o kadar inanmısım ki 10 dk sonra telefonum caldıgında ekrana bakmadan onun aradıgını biliyordum.. bu ınanılmaz güce gerçekten inanalım arkadaşlar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…