The secret sır çekim yasası

harikasınn canımmmm sositososito delikafadulden alkisalkisalkis

harikasın tatlımmmmmm hihoyyyt delikafadulden
bende bugün kendimi çok pozitif hissediyorum nedense çok mutluyummm kaydirigubbakcemile2

kızlar yeni keşfettim burayı ama çok çok uzun 1. sayfayı anca okudum
iş yerinde kendimi verip okumma çok zor
kitabıda henüz okuma fırsatım olmadı
en kısa zamanda inşallah okıcam

kızlar yeni keşfettim burayı ama çok çok uzun 1. sayfayı anca okudum
iş yerinde kendimi verip okumma çok zor
kitabıda henüz okuma fırsatım olmadı
en kısa zamanda inşallah okıcam
canım hoşgeldin sende aramıza:1hug:fırsat buldukca hepsini okumanı tavsiye ederim...a.s.

arkadaşlar bu hafta başıma gelen ilginç bir olayı anlatayım sizlere....
dişçide randevum vardı... dolgu yapılması gereken iki dişim vardı, o kadar çok dişçiden korkarım ki anlatamam ...neyse ilk gün gittim ama ben nasıl tedirgin,surat asık ,korkak,istemeye istemeye koltuğa oturdum...tabi doktor halimden anlıyor...başladı işlemlere ,olması gerekenleri yapıyor ben ağzımı bile açmakta sorun yaşıyorum,istemiyorum ya....arkadaşlar bir işim ters gitsin...dolguyu yapmaya başladı bir alet var dolguya ısı veren, o bozulsun...doktor şaşırdı nasıl olur bu makina hiç arıza yapmaz diye...arkasından makinaya bakılırken ucu düşsün kırılsın ....aman allahım ben o koltukta oturmaya korkan ben ,,bekle allah bekle..en sonunda düzene girdi ve bitti tabi o esnada beni düşünün...neyse bugün gittim diğer işlem için kendimi o kadar hazırladım ki herşey yolunda çok kolay şekilde olacak ve ben kısa bir sürede çıkacağım diye...doktorum işin kolaycacık oldu ağzını bile açmakta zorlanmadın bravo sana dedi ve kısa sürede işim bitti..ben ağrı bile çekmeden günümü geçirdim..küçük oğlumun anneler günü için okulda hazırladığı gösteriye bile katılıp kendimi unuttum...kıssadan hisse ne kadar aksi,sinirli,huzursuz olursak bir o kadar bunları üzerimize çekiyoruz...bırakın rahat olalım şu kısacık ömürde en ufacık şeylerden mutlu olup gündelik bizi üzen şeylere kafamızı takmadan geçirelim...sevgiyle kalın gönül dostlarım...:1hug:

düşünceleriniz pozitif olsun,çünkü düşünceleriniz sözleriniz olur...
sözleriniz pozitif olsun, çünkü sözleriniz davranışlarınız olur....
davranışlarınız pozitif olsun, çünkü davranışlarınız alışkanlıklarınız olur...
alışkanlıklarınız pozitif olsun. çünkü alışkanlıklarınız değerleriniz olur...
değerleriniz pozitif olsun, çünkü değerleriniz kaderiniz olur...
iyi geceler...

pozitif kalmayı ben bugünlerde pek başaramasamda yine de cok güzeldi ..iyi geceler a.s.

trend sev ben bir laptop um olsun istiyorum bunu nasıl yazmalıyım.laptopa sahibim, laptop istiyorum hangisi yada ne yazmalıyım.

trend sev ben bir laptop um olsun istiyorum bunu nasıl yazmalıyım.laptopa sahibim, laptop istiyorum hangisi yada ne yazmalıyım.

bence senın bir laptopun var ıstedın ama gelecek,
nerede kı acaba, neyse kargoda falandır gelıcek evıne almıssın nasılsa sen onu,
nasıl bari ıyı mı karar verdın kı ?
rengı falan ne renktı canım? ben de ıstıyorum bır laptop alıcam yakında, yani ben de alamıycam da parasını falan bilemiyorum gelicek bir yerden bilmem tabi nereden. :jeyyar:
gelene kadar bu kasalı bilgisayarla devam edıcen mecbur demi ama

canım benim nasıl bir marka istediğini ,özelliklerini , rengini hayal ederek isteklerim adı altında bir deftere ya da kağıda yazarak onu sakla taki leptop unu alana kadar ve senin olduğunda seni ne kadar mutlu edeceğini düşün... sevgiyle kal..:1hug:

a.s.bütün annelerin ve anne adaylarının, ve evlatlık alıpta onlara sadece annelik yapmaya çalışan çok değerli annelerin <çünkü emek veren annedir benim nazarımda> anneler gününü yürekten ,sevgiyle kutlarım.....daima mutlu ,sevgi dolu yürekle kalın...a.s.

bazen birşeyi o kadar çok ama çok istersinizki ona o anda ulaşamazsınız ..bir zaman sonra o şeye ulaşmak için paranızda olur imkanlarınızda olur ama sizin o şeyi alma yada ulaşma isteğinizde yok olur.dönüp bakmazsınız bile...halbuki ne kadar da çok istemişsinizdir...

Merhaba Arkadaslar, dun buradaki mesajları okuyordum, cok ilginc bir sey oldu sizinlede paylasmak istedim,, Su ara isimden pek memnun diilim (daha 5 ay oldu baslıyalı) daha dogrusu yeni bir mudur aldılar is yerine, ve su ana kadar pek fazla diyalogumuz olmasada iyi anlasacagim birine benzemiyor. :)
Neyse bende yeni bir is mi arasam, (ama kriz var is bulmak cok zor) adamin bana karsı tavirlariyla mi ilgili olumlu bisiler dusuneyim diyordum. neyse isten eve giderken hep olumlu olumlu dusundum, ben cok basarılıyım falan diye dusunerek eve gittim, eve gittikten 10 dk sonra telefon geldi, bundan 6 ay once CV yolladıgım sirketten aradılar, gorusmek istiyolarmıs :) Hehe ikinci bir istegimde bebeğim olması :) simdi olumlama yapma zamanı,,

kızlar bende düşünce gücüne çok inanırım bugüne kadar iyi kötü ne düşündüysem yaşadım...bi süre önce secretı okudum şimdi artık hep pozitif düşünmeye çalışıyorum arada negatiflik gelsede:)

Allah ım şunu bide ben başarabilsem. herşeyin en kötüsünü düşünmekten fenalık geldi.
en ufak şey olsa ay kötü bişey mi oldu aman kötü bişi mi olucak , herşeyin altında kötü bişi aramak.. bi türlü önüne geçemiyorum

Allahım bizim eve de bi gün hırsız girerse ve ben evde tek başına olursam naparım diye düşünüyodum bi süredir?yani böyle bi kuruntu geldi birden.özellikle de 6. kata girdiğini duyduktan sonra.(buraya taşınalı daha 8 9 ay oldu)korktuğum başıma geldi hırsız girmiş.neyseki evde değilmişiz.hatta öyle ruhumuz bile duymadan girmiş ki,dün saatimi değiştirmek için takılarımın olduğu yere el attığımda yeni farkettim.kim bilir ne zaman çaldı?hiç bi yeri dağıtmadan ve iz bırakmadan..hala şoktayım.düşününce oluyomuş

kızlar bu arada bu konuyla ilgili bi site keşfettim.site adresi verebiliyomuyuz size de önericem ona göre?

dün birisinden msj bekliyodum yada tel. bi konu ile ilgili. baktım gelmedi yattım uyudum. saat gece 4 gibi
gözlerimi açtım. elim hemen telefona gitti. baktım bişi yok çok sinirlendim.
arkasından içimden sürekli o msj gelicek o msj gelicek diye geçirdim. inanırmısınız 5 dk için de telefon çaldı. bu düşünce olayı gercekten ilginç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…