The secret sır çekim yasası

günaydınn secret ın güzelleri..topiğimiz bizsiz ve secretsız kalmışş :mymeka: napıosunuz naptınız anlatın bakemmm

günaydınnnn güzellerrrr
nedense bende bi terslikk bi terslik bu aralarrr, secret yapamıyorum
işin ilginç tarafı hani bi arakadaş anlatmıştı hesabıma para yatmıştı diyee
bend ebu aralar maddi olarak çok bunaldımdayımda acayip acayip rüyalar görüyorum.bu gece rüyamda hesabıma 300 ytl yatmıştı , ama bu yetmezki diyom bideee utanmadannnn

ayyy secret yapayım bariii, en azından rüyalarımda yapıyorumm yaaa

ay bana 300 tl yatsa hiç fena olmazdı hanii mirmirmirmir

merhaba arkadaşlar sayfaların hepsini okuyamadım ama sohbetinizz harika, açıkçası benimde eskiden beri bilmeden uyguladığım bişey bu daha sonra ciddi olarak ilgilenmeye başladım kuantumla mesela hergün yaptığım kodlamalarım var her sabah zihin temizliği yapıyorum kendime ve kendimi korumaya alıyorum açıkçası faydasınıda görüyorum ama malesef şimdiki zaman cümleleri kurarak kodlamalar yapmayı unutuyorum gün içinde bazende doğru kullanmamaktan çekiniyorum belki ama burda sizlerle yaptığım sohbetlerle bunu artık hayata geçiririm diye düşünüyorum

canım merhaba,aramıza hoşgeldin sende,bizimle yaptığın kodlamaları paylaşırsan çok sevinirim ,the-secret tan önce bir ara ilgilenmiştim kuantum düşünce gücü ile....bizimlede paylaşımlarda bulunursan sevinirim....sevgiler...

hoşbulduk trend-sev benim ablam ve bazı yakınlarım kuantumla ciddi olarak ilgileniyolar bunun eğitimini falan alıyolar bende onlardan kaptığım öğrenebildiğim kadarıyla biliyorum açıkçası onlarda bana baya yardımcı oluyolar, öğrettikleri kadarıyla sabahları bazı sembollerle ve kodlarla korumaya alıyorum kendimi ve yine ayrı sembol ve kodlarla zihnimi temizliyorum ve inanıyorum açıkçası buna ama temel amaç hep olumluyu istemek ve düşünmek ve bunların olduğunu kabullenmek inanmak, herşeyden önce bunları yapıp böyle düşündüğüm zaman ben kendimi daha güvende hissediyorum yani bu sadece fiziksel bi güven değil bunun yanında manevi olrak gelecek hakkındada daha güvende hissediyorum içim daha rahat yaşıyorum, ama bazı konularda endişelerimin önüne geçemeyebiliyorum yinede mesela 3 ay önce bebeğimi düşürdüm şimdi yani bu aydan itibaren tekrar istiyoruz ama ben korkularımın önüne pek geçemiyorum ya aynı şeyleri tekrar yaşarsam diye bunun için kullanmam gereken yol bebeği kucağımda hayal edip sağlıklı bi bebeğin annesi olduğumumu kodlamak bu arada ben henüz kitabı okumadım

canım,öncelikle geçmiş olsun.....allah sana en kısa sürede bir bebek nasip etsin...ve de kucağına almayı....kesinlikle korkma korkmayla ilgili hiçbir düşünceyi aklına getirme,sakınan göze çöp batar derler....ne kadar çok korkarsan önüne de bir o kadar korkacağın olaylar meydana gelir canım...bebeğini hayal et onu karnında hissetmeye çalış sanki varmış gibi....ona göre beslenmeye çalış,kendini hazırla ama içinde en ufacık şüphe olmadan,korkmadan,sadece bebeğini düşün....sana pozitif enerji gönderiyorum sevgimle birlikte....çünkü herşeyin en başında sevgi yer alıyor....birşeyin içinde sevgi varsa her zaman güzel olan odur canım...yürekten sevgiler sana..

kızlarrr
yrn snawım war
ama hiç pozitif değilimm
oysa cook calıstım
pozitif enerjilerinizi gönderir msnzz bana :))

secretçılar napıosunuz var mı gerçekleştirdiğiniz hayalleriniz
ben yapamıom bu aralar secret mecret littlefairy senin gibiyim bende :çok üzgünüm:

Son düzenleme:
kızlarrr
yrn snawım war
ama hiç pozitif değilimm
oysa cook calıstım

canımmm rahatla zaten yeterince çalışmışsın
eminim beklediğinden de yüksek not alacaksın
unutma sen bir numarasınhihoyyyt bütün pozitiflerim senin olsun yafrim :lepi:

kızlarrr
yrn snawım war
ama hiç pozitif değilimm
oysa cook calıstım

bence buda diğer sınavın gibi iyi geçecek..şimdiden iyi geçtiğini ve bunu bizimle paylaştığını düşün..belki biraz rahatlarsın..bu arada limitsiz secret kitabını okuyacağım ilk fırsatta çok merak ettim..

canımmm rahatla zaten yeterince çalışmışsın
eminim beklediğinden de yüksek not alacaksın
unutma sen bir numarasınhihoyyyt bütün pozitiflerim senin olsun yafrim :lepi:

sizi seviyorum biliosnuz de miiii Şeniz Şeniz Şeniz

selam arkadaşlar a.s.
trend-sev yazdıkların için çok teşekkür ederim canım inan gönderdiğin enerjiyi yazdıklarını okurken aldım, bebeği içimde hisstemeye çalışmak çok mantıklı dediğin gibi buna yürekten inanmam lazım ve şuanadan itibaren kendimi buna hazırlamaya başlıyorum canım bende sana gönderiyorum yürekten sevgiler ve ilgin için tekrar teşekkür ediyorum :1hug:

kızlarrr
yrn snawım war
ama hiç pozitif değilimm
oysa cook calıstım

merhaba canım dün gece sana birşeyler yazarken ,internet bağlantım gitti ve tabi sana ulaşamadı yazdıklarım....yazdıklarımı yineliyorum...demiştim ki....çok çalışmışsan zaten başarmışsın demektir,sabah kalktığında,yatağından gülümseyerek uyan ,ve ayağa kalkıp her adımda şükür de....yüzünü yıkarken aynaya bakıp kendini çok sevdiğini söyle canım, bak o zaman bütün pozitif enerjileri nasıl üstüne çekiyorsun...demiştim..ama bunu hergün alışkanlık edin ,sana nasıl faydası olacak o zaman bak...sınava da gelince iyi geçiceğine yürekten inanıyorum...sevgiyle kal canım...

trende sev ne güzel yazmıssınn canım :asigim:

sınawımm süper geçti 100 alcaktım direkten döndümm :))) 90 fln :))

kızlarrrrrrrrrrrr benimd egüzel bir haberim varrrr
enerjim tavan yapmış durumda şu annn
neyse bugün sabahtan beri diyorumki kesin müdürm beni çağıracak diyorum kesin nedense öyle bir hisse kapıldımm. şirket mali krizde olduğu için yurtdışından biri geldi, diyimki çok büyük firmların ceoluğunu yapmış falan, şirket personelini bir sürü teste tabi tuttular, bende tabikineeeee, birde cv yazmamaızı istediler bide şirket gelişimi için öneriler falan
neyse testlerden haliyle bu zekayla başka bişey beklenemezdi zaten çok iyi puanlar aldım.
neyse dedğim gibi müdür beni çağırmazmııı
git dedi fuad lahhamın yanına toplantıya iyi dedim. gittim. elinde benim cvim, önerilerim falan, çok beğenmiş, aman bi övgüler bi övgüler falan filannnnn, önerilerim çok iyiymiş, kariyer geçmişimde çok iyiyimiş, kafam çok iyi çalışıyormuş, sadeceingilizcemi improve etmem gerekiyormuş, eğer yüksek kademlerde uluslararası çalışmak istiyorsam, ok dedim tabiiikii hemennnnn dedim. yaaa 6 senedir bu şirkette çalışıyorum hep derdim bi etst bişey yapsalarda farkıma varılsa, çünkü eski yönetm devam eden bir şirketti. ay çok sveindimmmm
önerilerimden biride maaş düzenliğinin giderilmesiydiii. önerilerim uygulama planına alınmış. yupppppppieeeeeeeeeee

canım çok sevindim senin adına...insan hayal ettiği hayatı yaşarmış,ne olur daha ileriye dönük büyük planlar yap kendi adına süpersinnnn....tam gaz enerji...a.s.sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…