The secret sır çekim yasası

eywallah tatlımmm :)) edwardlar sana feda olsun yaa bal damlıo ağzındann :)) kaydirigubbakcemile3sana rep vermek boynumun borcudur :)) :roflol: :roflol:

ahh ahhhh onu bulabilsem ben feda olurum onun için yorulmasın kendisi kaydirigubbakcemile3 rep vermiş kadar oldun saol bebemmm Şeniz Şeniz

saol bitanem :)) bütün secretcılar süper :)))

yrn saat 9 gibi bana pozitif enerji yollar msnzz Şeniz sınaw wardaa :)))

Tabiki ama çalışmayıda ihmal etme lütfen. Evrene ne verirsen onu alırsın sadece olumlu düşünmek yetmiyor canım. Limitsiz secret adlı kitabı da mutlaka okumanızı tavsiye ederim. Çekim yasasının yeterli olmadıgını anlayacaksınız. Birde Bumerang yasası var çünkü... :)

hani şu özür dilerim-affet- teşekkür ederim- seni sewviyorum tekniği benim de her zamn işime çok yarar...senle kitaplar konusunda da yazışalım..bu sayfadan kitaplar önerelim okumak isteyen arkadaşlarımıza...tekrar teşekkür ederim sevgili trend-sev...
müslümanlar her namazdan sonra aslında bu ritueli yaparlar....peygamberimiz (s.a.v) her namazdan sonra yapmıştır ve biz buna sünnet deriz.....33 defa estağfirullah (sizin deyiminizle "özür dilerim), 33 defa elhamdulillah (sizin deyiminizle "teşekkür ederim), 33 defa Allah-u ekber (sizin deyiminizle seni seviyorum, seni yüceltiyorum)....................günde beş kere yaptığımızı düşünürsek, bayağı bir faydasını göreceğimize inanıyorum.....

müslümanlar her namazdan sonra aslında bu ritueli yaparlar....peygamberimiz (s.a.v) her namazdan sonra yapmıştır ve biz buna sünnet deriz.....33 defa estağfirullah (sizin deyiminizle "özür dilerim), 33 defa elhamdulillah (sizin deyiminizle "teşekkür ederim), 33 defa Allah-u ekber (sizin deyiminizle seni seviyorum, seni yüceltiyorum)....................günde beş kere yaptığımızı düşünürsek, bayağı bir faydasını göreceğimize inanıyorum.....

evet secrette arınma bu işte,
kendımı sevıyorum tesekkur ederım saglıklıyım mutluyum kendıme tesekkur ederım,
sevgılımı sevıyorum onun da benı sevdıgı ıcın tesekkurler, işte vucudum sna bugun kötu davrandım özür dilerim. :eek:

ben de okudum kitabı ve de söyleyebilirimki bütün mesele neyi nasıl istediğimizde. ben bütün istediklerime sahibim çok şükür. gerçi okumadan önce de aynı şeyi yapıyordum şimdi bilinçli olarak yapıyorum (isteme işini) . Hoppidiye de katılıyorum bizim dinimizde de aslında bu konunun çok geniş bi yeri var anlayabilene. paylaşımlar için teşekkürler..

ya cok guzel yazılar bunlar yazdıklarını okumak bile mutlu ediyor insanı.. şutarafagitti

canım benim ,sizlerden bunları duymak inanın beni çok çok mutlu ediyor...ben birilerinin mutluluğuna mutluluk katabiliyor,pozitif yönde etkileyebiliyorsam ne mutlu bana....çünkü bende bu şekilde daha pozitif ,güçlü ve hayata daha sıkı sarılıyorum inanın buna lütfen...

trend sev çok teşekkürler yorumların için.sizin daha önce bahsettiğinizi hatırladığım arınma yöntemini bir teknik olarak bir kitapta bahsedilmiş.zero limit kitabında hooponopono yöntemi diye bahsediliyor.kitabı okumadım.bu yöntemi biraz daha açabilirmiyiz

merhaba canım,evet daha önce ki yazılarımda da bu yöntemi ayrıntılı bir şekilde yazmıştım....ama tekrar yazmak ayrıca mutluluk verir bana ,dediğin gibi zero limit kitabında bahsediyor hooponopono yöntemi...seni seviyorum, özür dilerim,lütfen beni affet,teşekkür ederim.... arınmak :gün içinde allaha seni seviyorum,yaptıklarım için senden özür dilerim,lütfen beni affet,teşşekkür ederim....ve bu yöntemi en sevmediğiniz olaylar yaşadığınız insana bile söyleyerek kendi kininizi yumşatıp karşıdakini etkileyebiliyorsunuz ama yüzüne söylemeye gerek yok sadece içinizden söyleyeceksiniz gün içinde tekrar edeceksiniz,mesafe de önemli değil o kişi çok uzaktada olabilir içinizden bu kelimeleri söyleyip o kişiden ne yapmasını istediğiniz şeyi de içinizden geçireceksiniz olay bu örnek ben vücudumla konuşuyorum içsel olarak seni seviyorum,seni yoruyor olabilirim bundan dolayı özür dilerim,lütfen beni affet senin incecik ve çok hoş görünmeni istiyorum teşekkür ederim gibi... bunu hewlen diye bir doktor< hawaili> uzaktan hastalarını tedavi yöntemi olarak kullanıyor .umarım biraz daha açıklayıcı olmuştur canım...bu yöntemi deneyin inanın o kadar içsel huzur yaşıyorsunuz ki ,denemek lazım...ve istediğiniz şeyleri tekrarlayarak da beyninize yerleştiriyorsunuz onun için önemli bir yöntemde ayrıca...takıldığınız bir yer olursa ayrıca da açıklayabilirim sevgiler...yürekten sevgiler ama...

günaydın kızlaaaarrr
dün ne kadar pozitif olmaya çalıştıysamdaaa maalesef olamadı, olaylarda maalesef negatif sonuçlandı. hakkaten yanındaki insanın bu kadar etkisi var mı?

dün bahsetmiştim tsede işim var diye arabaya biner binmez arkadaşım dediki yok bugün bu işi halledemicez daha çok gider geliriz. heşeyimiz tam nedne olsunki dedim, aa dedim lütfen olumlu konuş. neyse binbir terslik yolu kaçırmışız taa izmite kadar gitmişizzz hadi geri dön evrakları teslim et tamam ok dediler alabilirsiniz belgeniz sadece bir imza atmam gerkiyor ooh demişim. bak dedim hani olmıcaktı oldu derken memur demez mi şunuda yapmanız gerekiyorrr haydaaa dedik bu nerdne çıktı hiç hespta olmayan bişey. neyse atladık arabaya yağmur bastırdı busefer arkadaş köprü kesin tıkalıdır saatlerce yolda kalırız dedi. aynen öyle tır devrilmiş saatlerce kaldık öyleee. aay dedim ayyyyyyy. yaniiiiii

hoppidi çok teşekkürler hiç böyle düşünmemiştim

evet secrette arınma bu işte,
kendımı sevıyorum tesekkur ederım saglıklıyım mutluyum kendıme tesekkur ederım,
sevgılımı sevıyorum onun da benı sevdıgı ıcın tesekkurler, işte vucudum sna bugun kötu davrandım özür dilerim. :eek:

Hoppidiye de katılıyorum bizim dinimizde de aslında bu konunun çok geniş bi yeri var anlayabilene. paylaşımlar için teşekkürler..

anlamış olmanız esas beni mutlu etti....:1hug:

Çok güzel bir yaklaşım. Kesinlikle bu tarafından düşünmek gerekiyor. Bende bu kitabı ilk çıktığında okumuştum. Kişisel gelişim ve psikolojiyle çok fazla alakadar olduğum için. Yazdığı şey genelde tüm kişisel gelişim kitaplarında yazan şeylerden farklı değil. Biraz abartılmış sadece. Muhammede Bozdağ'ın kitaplarını okumayı tercih ettim. Yinede yazanın yüreğine sağlık diyeyim.

günaydın kızlaaaarrr
dün ne kadar pozitif olmaya çalıştıysamdaaa maalesef olamadı, olaylarda maalesef negatif sonuçlandı. hakkaten yanındaki insanın bu kadar etkisi var mı?

dün bahsetmiştim tsede işim var diye arabaya biner binmez arkadaşım dediki yok bugün bu işi halledemicez daha çok gider geliriz. heşeyimiz tam nedne olsunki dedim, aa dedim lütfen olumlu konuş. neyse binbir terslik yolu kaçırmışız taa izmite kadar gitmişizzz hadi geri dön evrakları teslim et tamam ok dediler alabilirsiniz belgeniz sadece bir imza atmam gerkiyor ooh demişim. bak dedim hani olmıcaktı oldu derken memur demez mi şunuda yapmanız gerekiyorrr haydaaa dedik bu nerdne çıktı hiç hespta olmayan bişey. neyse atladık arabaya yağmur bastırdı busefer arkadaş köprü kesin tıkalıdır saatlerce yolda kalırız dedi. aynen öyle tır devrilmiş saatlerce kaldık öyleee. aay dedim ayyyyyyy. yaniiiiii

bi daha o arkadaşını alma yanına kız resmen olumsuzluklar kraliçesi gibiymiş
sen tek başına gitseydin halletmiştin yanişakkıdı

yok bacummm elin herüfüüü fazla üzerinede gidemedim.yanlış falan anlar diyeee. bence sen konuşma demişimmm en sonnn
sinirlenince çok korkunç oluyomdaaa, korktu galibaa yaaa

yok bacummm elin herüfüüü fazla üzerinede gidemedim.yanlış falan anlar diyeee. bence sen konuşma demişimmm en sonnn
sinirlenince çok korkunç oluyomdaaa, korktu galibaa yaaa

iyi demişin anam millet bayılıyor olumsuz olmaya zaten hep bundan kaybediyoruz
biraz pozitif olsak herşey yoluna girecek :bbo:
bu arada kamelyadan haber yok sanırım CADIARZU

kızlarrrrrrr delikafadulden delikafadulden delikafadulden sıawım ii geçtii delikafadulden pozitif enerjiler için çoook tşk edermmm :))))Şeniz

kızlarrrrrrr delikafadulden delikafadulden delikafadulden sıawım ii geçtii delikafadulden pozitif enerjiler için çoook tşk edermmm :))))Şeniz

Tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..alkisalkisalkis Evet kızlar sırada kim var kime secret yapalımmm ..:lepi:

iyi demişin anam millet bayılıyor olumsuz olmaya zaten hep bundan kaybediyoruz
biraz pozitif olsak herşey yoluna girecek :bbo:
bu arada kamelyadan haber yok sanırım CADIARZU

Canummm ben burdayımm..Dedigim gibi işte mülakatlara girdim şimdi haber aşamasındayımm..

X