The Golden Girls

En iyisini yaparsın.
Onada karışırsa senin kayınvalide vay haline :KK70::KK70::KK70::KK70:
Oldu başka :rolleyes: nişanlığıma bile karıştı , hatta nişanlımın takımına bile o karar verdi nişanlım soyunma odasındayken ilk giydiği takımı aldı düşün:KK8: Nişanlım çok kızdı o yüzden asla gelemez, gelicem diye tutturursan o gün hiç bişi almadan gelirim eve :cool:

eşyada sıkıntı olmaz sanıyorum da bakalım aman valla şimdiden sıkıldım ha :KK70:iyiymiş burda da öyle fiyatlar

ben kontrol ederim yanımda ip getirip koltuğun altına yuvarlıcam sonra bakcam toz varmı diye:KK70::KK70:

çok güzelmiş kaj nerde çektirdin emirgan değil demi
Bunu bi yerde izlemiştim daha önce :KK70: bi de yere para atın bakalım gelin alcak mı almıcak mı hırsız mı diye :KK70:

Oldu başka :rolleyes: nişanlığıma bile karıştı , hatta nişanlımın takımına bile o karar verdi nişanlım soyunma odasındayken ilk giydiği takımı aldı düşün:KK8: Nişanlım çok kızdı o yüzden asla gelemez, gelicem diye tutturursan o gün hiç bişi almadan gelirim eve :cool:
ses cıkarmazsan. evlenince dahada tozutur kayınvalidecigin.
haketmedik mi ama sen söyle kark :KK70::KK70: şaka maka çok seviyom len keratayı:KK68:
depüşünce dahada cok seversin panpa :KK70::KK70:

canım senın kaynana şu moddaa..
upload_2015-2-5_15-6-29.jpeg

çok oldu tabi küçüktüm ufacıktım tam minnaktım kaptı beni:KK70:valla belli etmemeye çalışıyor da anlıyorum bende :KK53: o yüzden askerlik falan beklemek istemiyoruz işte:KK70::KK70::KK70:

ay canım aslında en güzeli haramsız biçimde bas nikahı gitsinnn

X