The Golden Girls

nası yaptınız kark kredi falan mı çektiniz ikiniz nasıl hakkından geldiniz çok pahalıya patlıyor çünkü

evet ya pinkiden özür diliyorum buradan kendilerine saygılarımı sunuyorum
eşimin işten aldıgı tazminatın bi kısmını altın yaptık. onu bozdurduk.
6bin kadarda kredi cektik 3ay ödemeli. bunuda ben işten cıkınca tazminat alıcam onu ödücez.
el elde elde başta kalıyo...

eşimin işten aldıgı tazminatın bi kısmını altın yaptık. onu bozdurduk.
6bin kadarda kredi cektik 3ay ödemeli. bunuda ben işten cıkınca tazminat alıcam onu ödücez.
el elde elde başta kalıyo...
anladım canım bizimkilerin de durumu pek yerinde değil bizde öyle yapıcaz gibi duruyorda şimdiden düşünüyorum nasıl yapsak diye

İşte hayat maalesef bizim planladığımız gibi gitmiyor..
Ama ben inanıyorum en kısa zamanda rahata ereceksin..
cok şükür diyorum inanki.
aglayıpda borcumv ar diye aptal aptal dövünmüyorum.
eşimle birbirimize destek oluyoruz. aşıcaz diyoruz.
neleri aştık.
vee en önemli servetimiz saglıgımız... bu olduktan sonra insan borcuda bitirir. evde alır arabada.
he birde evdeki birbirimize verdigimiz huzur

Kark baksana bankalarda kmh hesabı açtırsana hiç kredi kartı kullanmadan yaşayın..
Bu durum sayesinde o kadar çok kişinin hayatı kurtuluyor ki
Banka sana nakit para tanımlıyor mesela 3000 tl dimi sen 1000 tl sini harcadın o ay bankaya sadece 120 tl ödüyorsun..Bu işi acilen bir araştır

anladım canım bizimkilerin de durumu pek yerinde değil bizde öyle yapıcaz gibi duruyorda şimdiden düşünüyorum nasıl yapsak diye
zamana bırakın sakın zamanı görmeden pacaları sıvar gibi plan yapmayın.
inanki hayat sana cok güzel planlar hazırlamış geliyor zaten.
önemli olan o plana karşı mantıklı ve akıllı davranabilmek.

Yok kuzum ne kızıcam kız , askerden sonra süre vericem kuzum çünkü olaylar çıkacak biliyorum halini tavrını analiz edicem. 2 Yıldır birlikteyiz . Üstlenmesen napacan kuzum yine evlenince o borç ikimize kalcak , bende çalışıyorken kenardan kıyıdan köşeden elimden geldiğince yapıyorum , ailemde kına gecemi yatak odası takımımı ve beyaz eşyalarımı yapacaklar , hatta beyaz eşyayı aldık bile , bende şimdi elektronik ürünlerimi tamamlamaya çalışıyorum. Nişanlımın annesi planı beni istemeye gelmeden önce kurdu zaten , evi varken satıp kredi çekip üstüne başka ev aldı düşün, oğlunu borca ortak ettirmeye çalışmalar , kredi çekerken parasını almalar vs... takıları onlar yapsın dicem ama kadın arayı soğutmaya çalışıo oğluna gün gelip dicekki ne halin varsa gör diyip elini beş kuruş cebine atmıycak, çok ince plan yapmış kadın anlayacağın...

Bakayım bakalım.
aslında artık bankaya falan hiç bulaşmak istemiyorum.
3 kartım var. 2 kartı kapattırıp. 1 taneyle eşimde bende kullanırız diyorum. daha iyi olur.

zamana bırakın sakın zamanı görmeden pacaları sıvar gibi plan yapmayın.
inanki hayat sana cok güzel planlar hazırlamış geliyor zaten.
önemli olan o plana karşı mantıklı ve akıllı davranabilmek.
ya bilmiyorum bende herşeyi kendim yapmak istiyorum da okul konusu işte bizi mahvetti inan nolcak hiç bilmiyorum

karka verdiğim tavsiyeyi sanada veriyorum o zaman
neydi ki

faiz durumu nasıl bunda ?

Bu kadından korkulur canım , bence sen nişanlını iyi gözlemle baktın anneci bas tekmeyi kıçına.
senden değerli kimse yok bu hayatta. Ailenede helal olsun. İşte sonrada erkekler bunca olaya rağmen gelip kızların aileleriyle tartışıyorlar

ya bilmiyorum bende herşeyi kendim yapmak istiyorum da okul konusu işte bizi mahvetti inan nolcak hiç bilmiyorum
neydi ki
halledersiniz canım.
git beyaz eşyanı falan al...
benim beyaz eşyam. kücük ev aletlerim. mutfak eşyam cokdu tamdıda. bide onların altında ezilmedik.
ne alırsan o kadar oluyor inanki.

Bakayım bakalım.
aslında artık bankaya falan hiç bulaşmak istemiyorum.
3 kartım var. 2 kartı kapattırıp. 1 taneyle eşimde bende kullanırız diyorum. daha iyi olur.
Faizi inanılmaz düşük ama
Güven bana eşim bankacı ve bu şekilde biz kartları baya hafiflettik
nasılsın canımın içiiii
sağol canım ablam iyiym sen nasılsın?
faiz durumu nasıl bunda ?

çok düşük canım akşam eşime sorarım ben gende . Benim eşim bankacı baya iyi anlar para meselesinden

halledersiniz canım.
git beyaz eşyanı falan al...
benim beyaz eşyam. kücük ev aletlerim. mutfak eşyam cokdu tamdıda. bide onların altında ezilmedik.
ne alırsan o kadar oluyor inanki.
ya bir şekilde yapılır ben ondan pek korkmuyorum açıkcası ben kaç zamandır çalışıyorum çünkü ailem de destek çıkar ama mesela iki aile arasında şunu yapmadınız bunu yapmadınız falan diye laf edilmesi beni korkutan

çok şükür bebeğim bende iyiyim :)

nasıl gidiyor ne var ne yok görüşmeyli
anlatın dökülün hele

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…