The Golden Girls

anlat anlat neler yaptınız neler ettiniz hem bizlere de fikir olur karkim

Öyle de kuzum , hiç olmazsa şimdilik annen ile senn aranda bu mesele , nişanda neler çıkar çıkar nelerr o zaman siz kayayı yersiniz , şimdiden ufak ufak başlayın , düğüne 3ay kala nişan takın ... Benim gibi uzun süreli nişanlılar çevremde gördüğüm kadarıyla aynı dertten muzdarip

okul bi bitsin bakıcaz artık hiçbirşeyin net olmaması da çok kötü ya annem de nişan diye ölmüyor da işte yaza olcaksa şimdiden tarih belli olsun salonu tutalım diye düşünüyor çünkü başka zaman yer kalmaz şimdiden ayarlamak lazım

Kızlar canımı çektirdiniz düğünden konuşunca , bu model nasıl sizce ? Rengi beyaz pudra pembesi olucak çiçek olarak kullanmıycam , rengarekde yastıklar kullanıcam nasıl sizce? hem spor hemde şık olsun istiyorum , tek oda yapıcam çünkü ,

Ortayada beyaz tekerlekli böyle bir sehpa alıcam yuvam olursa tabii

bu sehpanın ayakları çok toz alır ama teizlemesi zor olur söyliyim ama çok şık bir model

Olsun kız toz alsın , ben onu beyaz renk yapıcam öyle kara kara sevmem hiç ay inşallah gönlüme gör olur eşyalarım
gönlün güzel gönlüne göre de güzel olucaktır inşallah zamana yayarsan olur en güzelleri ama hemen olacak dersen o kadar güzel olmuyor işte ona dikkat et kuzum

O adet gelenek görenek zaten bizi mahvediyor.
Kalmadı.istemiyorum sözleri bile bi işe yaramıyor...

anlat anlat neler yaptınız neler ettiniz hem bizlere de fikir olur karkim
3-4 yere gittik mesela.
fotocumuz cok başarılı biri.
bi kaç tarihi yere gittik. antep evleri meşur biraz.
ne güzel eskiden mal gibi stüdyolarda iğrenç arka planlarla çekiyorlardı bu dış çekim işi iyi oldu misal
ögggggggggggggggggggggggggggggg
Selam hatunlar...
hoşgeldin canım

çok şükür bebeğim bende iyiyim :)

nasıl gidiyor ne var ne yok görüşmeyli
anlatın dökülün hele
Abla nasıl olalım ya bu erkeklerin derdi bitmiyorrrrrrrr
Kredi kartlarımdan doalyı bana vermezler. puanım düşük.
evet canım şimdi eşime sordum puan çok önemliymiş
Şey diyorlar hep erkekler ''anan dolduruyor seni'' sanki bizim aklımız kıtHele bi desinn varya parça pinçik ederim
Aynen öyle bazen eşimde bana diyecek oluyor sakın ha diyorum. Eğer derse küsüyorum çünkü, eşimde hiç küs kalamaz..
Selam hatunlar...

hey canım hoş geldin

O adet gelenek görenek zaten bizi mahvediyor.
Kalmadı.istemiyorum sözleri bile bi işe yaramıyor...
her haliyle sinir bozucu

3-4 yere gittik mesela.
fotocumuz cok başarılı biri.
bi kaç tarihi yere gittik. antep evleri meşur biraz.

ögggggggggggggggggggggggggggggg

hoşgeldin canım
bakalım biz napcaz eminim çok güzel olmuştur tarihi mekan fotoları daha güzel oluyor dış çekim fiyatları nasıl oluyor karki?

bende dış çekim yaptırmıştım muhteşem fotoğraflardı ve 500 poz vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…