The Golden Girls

Ne ediyon kızçem :KK45:

Ewett 20 dk koşu bandı, 20 dk yatay bisiklet, 20 dk ayakta bisiklete benzeyen bir spor aleti var onu çalıştım yanaklarım pancar gibi oldu :KK53::KK53:
Koşu bandını ben bi pek severimm..evede alacağım ondan herif nerene sokacaksın deyip duruyo ama her eve lazım yavruu..

Bende başladım canım kaldığım yerden devam aikido ohh be 7 aydır ara vermiştimm alıyorum oğlumu gidiyorum canımm .bu yazz muhsin ertuğrul spor solanlarındayız oğluşumlla mayıs başı oğlumda başlıyor yüzmeye .. :KK49::KK49:
Yaa burda da yüzme war ama ders aldırırsam özel hoca devreye giriyor ve paralıymış...

Yaa burda da yüzme war ama ders aldırırsam özel hoca devreye giriyor ve paralıymış...
bizimkide paralıda fazla değil ayda 60 tl bişi ben belediyelerin açtığı spor salonuna gidiyorum canım yıllardır.. ben aikidoya 60 tl veriyorum oğlumun 60 ..ayda 120 eder.. vee çokda memnunum

bizimkide paralıda fazla değil ayda 60 tl bişi ben belediyelerin açtığı spor salonuna gidiyorum canım yıllardır.. ben aikidoya 60 tl veriyorum oğlumun 60 ..ayda 120 eder.. vee çokda memnunum
Burasını sormadım ne kadardır diye, belediyeninde değilya pahalıdır diye düşünüyorum ama sorucam.
Zaten cumartesi günleri götürürüm oğlanı sadece.
Birde yüzücü mayosuyla girmek mecburi dimi bikini giyilmiyor o_O

Burasını sormadım ne kadardır diye, belediyeninde değilya pahalıdır diye düşünüyorum ama sorucam.
Zaten cumartesi günleri götürürüm oğlanı sadece.
Birde yüzücü mayosuyla girmek mecburi dimi bikini giyilmiyor o_O
yoo öyle bir zorunluluk yok istersen bikinide giyilebiliyor yani en azından bizim burda giyiyor hanımlarr...

X