Teyzem

@Bilgece Rabbim şifa versin teyzene .

Bol bol okurum onun için . Bende MS hastasıyım , zorluklarını iyi biliyorum .

Allahım tez vakitte şifasını nasip etsin .

Hangi ilde teyzen , hangi hastanede ? İstanbulsa Çapa Tıp Mefküre Eraksoy u bulun lütfen . Şifa Allahtan elbette ama MS için yıllarını vermiş bir prof .

Tekrar tekrar geçmiş olsun .

@Bilgece Rabbim şifa versin teyzene .

Bol bol okurum onun için . Bende MS hastasıyım , zorluklarını iyi biliyorum .

Allahım tez vakitte şifasını nasip etsin .

Hangi ilde teyzen , hangi hastanede ? İstanbulsa Çapa Tıp Mefküre Eraksoy u bulun lütfen . Şifa Allahtan elbette ama MS için yıllarını vermiş bir prof .

Tekrar tekrar geçmiş olsun .

Teyzemin gitmedigi doktor kalmadi maalesef. Keske uyansa da gitsek. Ama hic umut olmadigini soyluyorlar. Enfeksiyon her tarafini kaplamis. Su an uyutuyorlar. Makinaya bagli yasiyor.
Allahim sana da sifa versin. Kimseye dermansiz dert vermesin insallah.
Allahtan umut kesilmez diyoruz teselli ediyoruz kendimizi, dualae ediyoruz. Allahim onu bagislasin insallah..

Teyzemin gitmedigi doktor kalmadi maalesef. Keske uyansa da gitsek. Ama hic umut olmadigini soyluyorlar. Enfeksiyon her tarafini kaplamis. Su an uyutuyorlar. Makinaya bagli yasiyor.
Allahim sana da sifa versin. Kimseye dermansiz dert vermesin insallah.
Allahtan umut kesilmez diyoruz teselli ediyoruz kendimizi, dualae ediyoruz. Allahim onu bagislasin insallah..

Amin inşallah .
Allahın izniyle olmayacak şey yok .

Dua edelim bol bol teyzene.

100 Tevbe Suresi 129. Ayet
100 Hz.Yunus Duası
100 Ya Safi
100 Ya Sekur
Rabbim şifa versin inşallah, teyzen gözlerini açtığında ne ağrı ne sizi kalsın. Size ve hayata sımsıkı sarılsın inşallah. Rabbim'in sonsuz hazinesinden de her hasta şifa bulsun inşallah.:dua::dua:

100 Tevbe Suresi 129. Ayet
100 Hz.Yunus Duası
100 Ya Safi
100 Ya Sekur
Rabbim şifa versin inşallah, teyzen gözlerini açtığında ne ağrı ne sizi kalsın. Size ve hayata sımsıkı sarılsın inşallah. Rabbim'in sonsuz hazinesinden de her hasta şifa bulsun inşallah.:dua::dua:

Allah razi olsun cok tesekkur ederim. Insallah amin..

Canım Rabbim şafi ismiyle şifa versin, ya şafi okuyabiliriz hep beraber istersen.

Gelmis gecmis olsun.ALLAH sifasini versin insallah.

Benim ablamdada bu hastalik var. Bugun hastaneye yatti. Bes gun kortizon tedavisi olacakmis. Cok zor yuruyor dengesini saglayamiyor. oda 40 yasinda.

Bu mubarek gunlerin hurmetine teyzenede, ablamada, butun hastalara şifa versin Rabbim.

Gelmis gecmis olsun.ALLAH sifasini versin insallah.

Benim ablamdada bu hastalik var. Bugun hastaneye yatti. Bes gun kortizon tedavisi olacakmis. Cok zor yuruyor dengesini saglayamiyor. oda 40 yasinda.

Bu mubarek gunlerin hurmetine teyzenede, ablamada, butun hastalara şifa versin Rabbim.
Amin aminnn insallah. Allahim butun hastalara sifa versin. Insallah ablaniz da sifasini bulur..

X