teyzeleri iste kizimmm?

hep mutluluk haberlerini duy,hep yakınında olsun ,hep gülün beraber inşallahhh
ALLAH nazarlardasn korusunn o şepşekerii

allah analı babalı büyütsün onun o güzel suratını yirim yirimmmmmmm maşallah diyorum hıııııı hiç nazarım değmez ama maşallah maşallah

allah analı babalı büyütsün onun o güzel suratını yirim yirimmmmmmm maşallah diyorum hıııııı hiç nazarım değmez ama maşallah maşallah

canimm cok sagoll,amin...
masaallah icin sagol canim ama inan degdi bu nazar kizima,2ayindan beri kizim mamadan yemeden kesildi valla,,doktora goturuyorum yok bisey diyorlar ya bunedir nazar degilmi:emir_bebek::nazar:

burda nasil ilk fotoda ufaklik hali
burdada 1,5 subatta 2olacak,teyzelerii

bild1803ms2.jpg

oo cok tatli bu yeni resimde ya,yerim onu ben,allah korusun kizini

allah bağışlasın canım gönderde biras yiyim:)
kızım yok benim 2 erkek

maşallah yavruna yavrularımaıza cnmmm
ALLAH BAHTLARINI GÜZEL YAPSIN İNŞALLAH

cok sagolun arkadaslarr allah ins butun cocuklarimizi korur,,

whiteice keske burda olsan yada bn orada olsam getirirdim valla,
seninde yavrularini allah bagislasinn,

hepinizi cok optum sevgilerrrrrrr:1hug:a.s.

burda nasil ilk fotoda ufaklik hali
burdada 1,5 subatta 2olacak,teyzelerii

bild1803ms2.jpg
kızın çoook tatlı canım maşaallah yerim ogözleri ben arkadaşım kızına talip olabilirmiyiz hani benim oğlumda çook yakışıklı gamzeli bide canım resimleri nasıl koyuyosun tarif etsene bende oğlumun resmını koyım öptüüüm canım

kızın çoook tatlı canım maşaallah yerim ogözleri ben arkadaşım kızına talip olabilirmiyiz hani benim oğlumda çook yakışıklı gamzeli bide canım resimleri nasıl koyuyosun tarif etsene bende oğlumun resmını koyım öptüüüm canım

slm canim valla guldurdun beni,ilk once oglani gormemiz lazim arkadasim bilirsin kiz evi naz evii,senin oglan bir ictahi acilsin benim kizida ogretsin sonra dusunuruz,
canim foto icin sorular ve cevaplar kismini git klasörden orda cok guzel anlatilmis,elif mod,sanirsam oku anlarsin,eger anlamasan bn yardimci olurum canimm,ikiniside optum,

slm canim valla guldurdun beni,ilk once oglani gormemiz lazim arkadasim bilirsin kiz evi naz evii,senin oglan bir ictahi acilsin benim kizida ogretsin sonra dusunuruz,
canim foto icin sorular ve cevaplar kismini git klasörden orda cok guzel anlatilmis,elif mod,sanirsam oku anlarsin,eger anlamasan bn yardimci olurum canimm,ikiniside optum,

sırnaşık şeytamam arkadaşım o iş kolay benim oglanın iştahı açıldı pekmez saolsun senin kızada verir oğlum onunda açılır iştahlı iştahlı senide benide batırırlar heralde ama yeterki yesinler canları saolsun.:sm_cool: batarızda dimi arkadaşım kızını benim ve oğlumun yerine öpppp byyyŞeniz

sırnaşık şeytamam arkadaşım o iş kolay benim oglanın iştahı açıldı pekmez saolsun senin kızada verir oğlum onunda açılır iştahlı iştahlı senide benide batırırlar heralde ama yeterki yesinler canları saolsun.:sm_cool: batarızda dimi arkadaşım kızını benim ve oğlumun yerine öpppp byyyŞeniz

ay tugma cim allah guldursun seni:roflol:,yesinlerde batmak onmli degil,oglunu icguvey alirim ama ona razimisinn,ama sartim belli kizimin ictahi acilmalii,oglunun yerine kizimi optum,sende bizim yerimize oglunu op,selm sole,opuyorum sizi canimm,:1hug::1hug:

Ben Onun Tombul Yanaklarini Yerim
Allah Nazarlardan Saklasin
Her Daim Mutlu Olsun
Gülen Yüzü Solmasin ::)))))))))))

X