teyzeleri iste kizimmm?

ay tugma cim allah guldursun seni:roflol:,yesinlerde batmak onmli degil,oglunu icguvey alirim ama ona razimisinn,ama sartim belli kizimin ictahi acilmalii,oglunun yerine kizimi optum,sende bizim yerimize oglunu op,selm sole,opuyorum sizi canimm,:1hug::1hug:
:dance:allahım herkesi güldürsün saol :sm_cool:isviçreyemi içgüysimi düşünmem lazım ama dur ben oğlumsuz yapamam oğlumu alınca eşentıyon benıde yanına alırsan ok:sm_cool: iştahida düşünme oğlumu öptüm yerinize selamınızıda söyledim bende sizi öpüyorum byyyyyyy

bild045ws5.jpg

iste hayatimm,melegim,kisacasi herseyim,vazgecilmezimm,onu cokk seviyorum,:nazar::nazar::nazar::nazar:allah butun yavrularimiz bize bagislasinn,nazarlardan,kotuluklerden korusun,aman nazar degmesin teyzeleri zaten 2ayindan beri ictahsiz,nazar degdi valla,sevgilerimlee:nazar:

ayy yerim ben o gülüşünü ŞenizALLAH bir ömür boyu hep güldürsün mutlu ve huzurlu bir ömrü olsun inşallah:1hug::nazar:

:dance:allahım herkesi güldürsün saol :sm_cool:isviçreyemi içgüysimi düşünmem lazım ama dur ben oğlumsuz yapamam oğlumu alınca eşentıyon benıde yanına alırsan ok:sm_cool: iştahida düşünme oğlumu öptüm yerinize selamınızıda söyledim bende sizi öpüyorum byyyyyyy

canim senide aliriz valla,yoksa bn kizimsiz edemem,sen gel buyut kizi sonra elin adami alsin valla bn kizimi birakamam,sende gel olurmu canim,opuyorumm,:1hug:

canim senide aliriz valla,yoksa bn kizimsiz edemem,sen gel buyut kizi sonra elin adami alsin valla bn kizimi birakamam,sende gel olurmu canim,opuyorumm,:1hug:

:1hug:eek:ldu dünürüm senın bır oğlun benımde bir kızım oldu hadi hayırlısı bakalım öptüm Şeniz

valla bn bu fotoyu cok begendimm,ogluma pek te yakisiyorr,aman allah nazarlardan korusun,al sakla su fotoyu monns,,sevgiler valla cok sirin ya,yerim ben bunu,,,

:1hug:eek:ldu dünürüm senın bır oğlun benımde bir kızım oldu hadi hayırlısı bakalım öptüm Şeniz

slm sonask cok sagil canimm,amin ins allahim butun yavrularimizi koruru,,valla sonask kizi istiyonda tugba muratta istyior e bir kizi bin kisi ister bie kisi alir bilemem,kizim kimi sever isterse artik buyusunlerde kendi kararlarinikendi versinler

tugbacim duydunmu sonaskta kizima takip,,ne yapimm valla,sastim kaldi,ya simdi ikinizin nazari degecek kizima,zaten degendegmiss,cocuklar bilir artik ne diyim,ikinizide opuyorumm,kendinize ve damt adaylarina iyi bakin,optumm

slm sonask cok sagil canimm,amin ins allahim butun yavrularimizi koruru,,valla sonask kizi istiyonda tugba muratta istyior e bir kizi bin kisi ister bie kisi alir bilemem,kizim kimi sever isterse artik buyusunlerde kendi kararlarinikendi versinler

tugbacim duydunmu sonaskta kizima takip,,ne yapimm valla,sastim kaldi,ya simdi ikinizin nazari degecek kizima,zaten degendegmiss,cocuklar bilir artik ne diyim,ikinizide opuyorumm,kendinize ve damt adaylarina iyi bakin,optumm

CADIARZUhey hey canım benım hemen bırakma bizi kızının ilk talibi biziz lütven ama :kızgın:

CADIARZUhey hey canım benım hemen bırakma bizi kızının ilk talibi biziz lütven ama :kızgın:

canim,birakirmiyim hic,ama karar kizin,ikisinide gorup okarar versin bana dusmez canimm,senin oglanda ugrassin biraz ,oyle durduk yere kiz veremem,caba gostersinn,gamzelerini yerim ben onunn,

:nazar::nazar::nazar:Allahım nazarlardan korusun pek tatlı pek şekerr yerim ben onu güzellik:nazar:

sagol canim arkadasimm,allah seninde cocuklarini benimde kizimi butun cocuklari korusunn,
zaten valla kizima nazar degdigi icin boyle olduya,baksana doktrlar bile bisey bulamiyorlar hatta bir isvicreli doktr bile nazar dedi sastim bu doktr nazari nerden bilyior diye,hayirlisi,saglik en onemlisi,rabbim koruyor,binlerce kez sukurr,,sevgilerle canimm

sagol canim arkadasimm,allah seninde cocuklarini benimde kizimi butun cocuklari korusunn,
zaten valla kizima nazar degdigi icin boyle olduya,baksana doktrlar bile bisey bulamiyorlar hatta bir isvicreli doktr bile nazar dedi sastim bu doktr nazari nerden bilyior diye,hayirlisi,saglik en onemlisi,rabbim koruyor,binlerce kez sukurr,,sevgilerle canimm

:nazar:nazarlardan korusunn kızının üzerinden maşallah ve duayı eksik etme ben herzaman çocuklarıma takarım,Diyorum da maşallah diyee:nazar:bak bazıları bana sende iki oğlan var kızlara bakma der ne alakaysa nazarım değermiş kesinlikle inanmıyorum bu bence bakış tarzıı ile alakalıdır öyle değilmi?

:nazar::1hug:
:nazar:nazarlardan korusunn kızının üzerinden maşallah ve duayı eksik etme ben herzaman çocuklarıma takarım,Diyorum da maşallah diyee:nazar:bak bazıları bana sende iki oğlan var kızlara bakma der ne alakaysa nazarım değermiş kesinlikle inanmıyorum bu bence bakış tarzıı ile alakalıdır öyle değilmi?

slm,
bencede ne alaka ilk kez duyuyorum valla,
ben hayatta nazara inanmazdim ama kizim dogunca artik inanmaya basladim,cunku ilk iki ay okadar iyidi,kilosu boyu herseyii,bide ustune bence cok guzel cok sirindi,gelen giden bune dedii,ve sonrada birden hic acikmamaya ,basladi ,
bazi insanlarda nazar var,bakinca hemn cocuk hastalaniyorr,helede renkli gozlu insanlarda olurmus,bn oyle duydumm,allahim ins kizimi cocuklarai nazardan koruru hic gunahi olmayan bu cocuklara neden nazar deger,hastalanirlarkii,melekler korusun evlatlarimizi,allahim korusun ins,,:nazar::nazar::smiley-cool:

canim,birakirmiyim hic,ama karar kizin,ikisinide gorup okarar versin bana dusmez canimm,senin oglanda ugrassin biraz ,oyle durduk yere kiz veremem,caba gostersinn,gamzelerini yerim ben onunn,
a.s.tabi canım çocuklar karar vercek kızıma sor bakım bi isteği varmı oğlum yapsın ne istese yaparız canım öptüm bayyyy

çookkkk şekeeeerrrrr.........

canım 41 kere maşallah. allah nazarlardan korusun. sağlıklı mutlu bir ömür nasip etsin allahım...
:nazar::nazar::nazar:

canim Allah nazardan korusun:nazar::nazar::nazar:Masaallah.....cooooooook seker bir kizin var....:nazar::nazar::nazar:öptüm ikinizide.....sevgiler.....Şeniz

X