Testte Ikinci çizgiyi çok Silik Görüpte Hamiş Olmayanlar Hadi Buraya

bende gebelik testi çok yaptım hiç çift çizgi görmedim bi kere nin dışında o çift çizgidede oğluma hamleymişim .. okuyunca şaşırdım enteresan geldi. demekki olabiliyormuş böyle bişey .. bana hiç olmadı yada denk gelmedii bilemiyorum..

Anlaşılan silik çizgiyle hüsrana uğrayan tek ben değilmişim. İki ay önce silik gri bir çizgi peşinden regl oldum, geçen ay silik bile yoktu, umut bile yok dedim kendi kendime. bu ay daha net açık kırmızı ve kalın ikinci bir çizgi var. Acaba mı yok yine umutlanmamayım diyordum ki tuvalet kağıdına kan bulaştı.
Normal kanama başlamadı henüz saatler oldu ama korkarım yarına kadar o da gelir.
Neredeyse bu başlıktaki mesajların tümünü okudum, duygulandım. Bazılarınızın sözleri sanki benim düşüncelerim. Doğuştan bhcg mi üretiyorum ben gibi. Daha önce 7 haftalık düşüğüm olmuştu, sonra ise hiç bir şey yok. Hayırlısı, inşallah tüm isteyenlerin hayırlısıyla sağlıklı bebekleri olur. Bazı arkadaşların üç yıl önce bu mesajları yazdıktan sonra tickerlarında bebekleri olduğunu görüyorum ya da profil resminin yanında bebeklerine kavuştuklarına dair mesajlar.Onları gönülden tebrik ederim. Bu o kadar umut verici ki, belki bir gün benim bu mesajımı okuyanlar bebek resmi görebilir.. inşallah.

Son düzenleme:
listeye benide ekleyin..2 gün önce baby time gebelik testiyle yaptığımda 2.çizgi silik çıkınca yeşeren umutlarım az önce başka markayla yaptığım test sonucundan sonra yerini hüzne bıraktı..nasip değilmiş demekki

Son düzenleme:
ayy bnmde silik çıktı ikinci çizgi kızlar. bak umutlandım şimdi ben biraz erken yaptım yani bugün günüm hastalanmam gerekiyo ama olmadım daha hastalık belirtside yok normalde günümden 2-3 gün önce karın ağrısı bel ağrısı olurdu bakalım hayırlısı inşallah hüsrana uğramam

güncelleme: hamileymişim. kanamaya rağmen. Allah'a çok şükür. inşallah sağlıkla kucağıma da alırım. isteyen hiçkimsenin kucağı boş kalmasın inşallah tez zamanda bebeklerine kavuşsun.

ay çok kötü yaaa umaırm benim ve kimsenin başına gelmez..şuanda çok hafif ikinci çizgi silik çıksa havalara ucarım hamileyimdir diye. ama öle olsa bile hamile olmayanlarda varmış

ay çok kötü yaaa umaırm benim ve kimsenin başına gelmez..şuanda çok hafif ikinci çizgi silik çıksa havalara ucarım hamileyimdir diye. ama öle olsa bile hamile olmayanlarda varmış

veeeeeee bu benim bugun sabah ki silik testim koşa koşa gititm hastahaneye kan testi sonucum negatif..
gebelik testinin markasıda bebe time sakın almayın

Eki Görüntüle 286471
20 nisan 2011 satim ve batimda 20 mayista 2011 de 3 gun pembe akinti geldi ve bundan 3 gun sonra test yaptim birinci cizgi silikti
ondan 3 gun sonra yine yaptim biraz daha koylulasmisti cizgi
ve ben hamileydim malesef bebegimin 10. haftada kalbi durdu ve ilacla dusuruldu 2012 subat annesi olacaktim

13 ekim satim 2011
08 kasimda 2011 batim
tam gunumden 07 kasimda bir gun önce test yaptim silik cizgi cikti
09 kasimda ondan bir gun sonra yeniden yaptim yine silik cikti biraz daha belirgindi cizgi ve
ve yain 08 kasimda kahverengi akintim geldi ancak sildikce geliyor buda yerlesme kanamasimi yoksa adet kanamasimi merak icindeyim zaman ne gösterecek bakalim devami gelmesse pazartesi yine test yapicam eger cift cizgi gorursem hemen dr a gidicem hakkimizda hayirlisi bole birsey hc karsilasmadim ben

Son düzenleme:
Hayirli cumalar cnlarim bu sabah test yaptim ve tek cizgi cikti tasinayimda insAllah rahat rahat ise koyulayim bn

certain ve bebetime gebelik testi almayın kızlar..
ben ikiisinden hiç memnun kalmadım.. certain teste ilk yaptıgımda tek çizgi varken 3 saat sonra ikinci çizgi silik gibiydi.. neyseee bebetime ise tamamen bozuk bi test testi yapar yapmaz 5 dk içinde ikinci çizgi bariz şekilde silik olarak vardı. ve ben 1 saat gecmeden kan testi yaptırdım negatif çıktı...
siz siz olun bu iki markayı almayın boşuna umutlandırıyor.. hala kan verdigi an aklımda sevincten nsl mutluydum kalbim dışarı çıkcak gibiydi sonrasında fos çıktı herşey

benim adetimde 3 gün gecikti sonra idrar testi yaptım pozitif çıktı.yaptığım gün akşamı hasta oldum..ama adetimde sürekli kahverengi parçalar geldi..adetim normal sürdü bitti şuanda kanama yok ama kahverengi lekeler bitmedi..tekrar test yaptım yine pozitif çıktı ama çook çook silik..ne bi agrı var ne gögüslerimde bi şişlik yani hiç bi gebelik belirtisi yok..kan testi için gittim pazartesi diyor ama ben bekleyemiyorum.

Cnm ustunemi goruyon yada kimyassl gebelikmi

canım üstüne görmede çok az kan geliyormuş duyduğuma göre..kimyasal gebelik olabilir dedi doktorda ama adetten sonrada yaptım ama ondada pozitif çıktı..
Cnm bnm bnm kaybetzigim bebegimde tam adet gunumde pespembe akintim geldi ve 3 gun sildikce gelgi yogun degildi bu skintidan 3 gun sonra test yaptim hamilexfim silikte olsa 10. Haftada kaybettim bebegimi
Gectigimiz hafta adetten once 3 test yaptim testler silik cikti ve kahverengi bordo kanamam oldu kanamanin 5. Gunu test yaptim tek cizgi cikti

benim kanamam çok yogundu hatta normal adet kanamamdan daha yoğundu kahverengi parçalarda vardı..adetim bitince tekrar yaptım pozitif çıktı 1 haftadır hergün yapıyorum ve test koyulaşması yerde gittikçe siliklesti bugünkünde çizgi bile yoktu :s

O zama kimyasal gebelikti bndende parcalar geldi kan degil bordoydu resmen 7 gun surdu

Arkadaşlar merhaba, forumda ilk mesajım :) az önce test yaptım fotoğraftaki gibi çıktı, yorumlarınıza ihtiyacım var. sizce hamile miyim?

Eklentiler

• $fotoğraf.JPG
    85,8 KB · Görüntüleme: 470
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…