Testte Ikinci çizgiyi çok Silik Görüpte Hamiş Olmayanlar Hadi Buraya

merhaba arkadaslar bende en son 4 eylülde adet gördüm bu ay adetimden 6 gün geçti 2 tane test yaptım ikinci çizgi silik çıktı ama bugün çok fazla değil ama yine kanamam var kafam çok karısık yardımcı olur musunuz

bebe time almayın bayanlar bende de ikinci çizgi çıktı ,, hemde regl den sonra R nova marka da ise ertesi gün çıktı silik test adet olup hamile olma şansı çok azdır bu iki markaya güvenmeyin

gördüm bile canım ne güzel almışsın bebişini kucağına canım inş bizde yaşayacağız bu duyguyuu

Ya benimde cok silikti ve ayrıca adetime 4 gün falan var ama cok hafif bi kan geldi dün gece azcıcık baska da gelmedi bu ne kanamasıdır

2 ay once 3 farkli marka da bende silik gordum akşamına adet oldum gittim kan tahlili yaptirdim 2 cikti 2 tanede kucuk kist gecen ay yaptim test bembeyaz simdi adete 4 gun var gene yaptim dayanamayıp silik belli belirsiz cizgi var ama inanmam azimin payini aldim adet 5 gun gecmeden kana bile gitmem kizlar belirti her ay var artik onlara da takilmiyorum bekliyorum

Adetime 4 gün vardı ve çizgi o kadar silikti ki eşim görememişti bende güneşe tutunca görüyordum ve çok sukur hamileymisim

Kızlar merhaba adetim 3 gün geçti bazı testlerde silik bazılarında hiç çıkmadı 1 hafta bekliyim diyorum böyle olan varmı

Ac karna yapın kalıtelı testle deneyın bıde kan verın kesın sonuc verır

arkadaslar mrb ben en son 26 ekimde adet oldum tiroit hastasi oldugun icin duzensiz oluo adetim bazen olmadigim zaman oluo grcen hafta test aldm negatuf cikti bugun sabah test yaptim bariz cift cizgi cikti ogleden sona bidaa yaptim ikinci cizgi belli belirsiz cikti sizce hamilemiyim 2 ay gecti adetimden yeni hamile olsamda silik cikti desem sabahki neden cift cizgi cikti hicbise anlamadm kan testi yaptircam sanirim

miratech marka sabah ilk idrarla net pozitif verdi sevindim tabi ama bosaymis sonra biraz iskillendim ben cesme suyuna denedim birde ne goreyim cesme suyuna net pozitif vermezmi gelde beynini yeme sonrasi regl oldum bir dahami asla miratech almam

benim pozitif cikanda miratechdi silik cikan prediktordu %99 dogru cikar dedi silik cikti kan testi yaptirdim yarin kesin sonucu ogrencem ins ama suan kasiklarimda sancidan duramiorum neden oluo anlamadm

İnşallah hamilesindir kardeşim

tiroit rahatsizligimdan dolayi sikintili olcak sanirim plansiz oldu oncelikli tedavi olmam gerekirdi ilk oglumda ole yapmistik acikcasi zeka geriligi olcak die korkuorum hersey allahtan tabi ben olede kabul ederim ewladimi ama olene kdr ben ewladimin yaninda olamicam ben yokken nasil hayatini devam ettircek kim bakacak bunlari dusunmekten sevineniorum bile allahim korusun onu ins

Kızlar bende dün test yaptım ve silik çıktı çizgi. Bugün yaptım hiç bişey çıkmadı hamile degilmiyim acaba çok heveslenmistim kan testi içinde daha erken inşallah hamileyimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…