testleri yapmak ya da yapmamak :( beklemek ne kadar zor yaa

Arkadaşlar sizce hamile kalmış olabilirmiyim yardım edin lütfen hiç böyle olan oldumu

slm kızlaaar bende magdurum cok magdurum magdurum bende asılama yaptırdım bu gun 9 gun doktor 15gun sonra yaptır dedı gunler gecmıyo bu gecebı test yaksam cıkarmı napııym cıkarsa bı deee cıldırcaaam bırı cevap yazssın cıkma ıhtımalı varmı tek cızgıye tahammulum yok tek cıkarsa cok uzulurum naaaaapıııııııııym

Slm arkadaşlar ben yeni katıldım hayırlı olsun canım bebeğin bende hamile kalmak istiyorum 67aylık ewliyim adetlerim çok düzensiz kızlığımdada düzensizdi doktora gittim hiç bi sorunun yok dedi folik asit verdi 2 ay oldu hastalanmadım ama 4 gündür kasıklarımda bide genital bölgemde ağrı var sizce nedir bu yardım edin lütfen

2 aydır hastalanmadınmı canım o zaman bence bi doktora git kesin kan testi yaptır canım o ağrı 2 gündür bendede var nedenini bende hiç bilmiyorum canım yaa

2 aydır hastalanmadınmı canım o zaman bence bi doktora git kesin kan testi yaptır canım o ağrı 2 gündür bendede var nedenini bende hiç bilmiyorum canım yaa

yok canım hastalanmadım geçen ay test yaptım çıkmadı ama hiç böyle bi ağrım olmamıştı genital bölgemde ağrı var yarın bi test yapıcam inş vardır cwp verdiğin için çok saol

yaa ben aslında çok daha yeniyim yeni ewliyim 4 aylık ama eşim çok istiyoo o öyle olunca bende çok istiyo buldum bi anda kendimi bide insan hemen olcak sanıyo geçen ay olmadı bu ay bakalım kısmet yaa ayın 7 sinde hastaneye gidicem gitmişken yaptırıyım 2 gündür kasıklarım ve karnım çok ağrıo normal mi acaba yaaa

bu arada çok güzek söyledin yaa keşke o güne kadar uyutsalar normalde hiçç bilmezdim bekleemenin zor olduğunu çook zor beklemek yaaa

Rabbim inşallah çok bekletmez ve yavrunu gönderir.2 sene bekledim ben.korkunçtu yaaa

slm kızlaaar bende magdurum cok magdurum magdurum bende asılama yaptırdım bu gun 9 gun doktor 15gun sonra yaptır dedı gunler gecmıyo bu gecebı test yaksam cıkarmı napııym cıkarsa bı deee cıldırcaaam bırı cevap yazssın cıkma ıhtımalı varmı tek cızgıye tahammulum yok tek cıkarsa cok uzulurum naaaaapıııııııııym

canım üzülmek istemiyosan sen doktorun dediği güne kadar bekle canım en iisi biliyorum anlıyorum beklemek çok zor amaa dayan :KK43: çıkmazsa üzülürsün sonra

Allahım isteyen herkeze tez zamanda ewlat sahibi yapsın inş...

canım aşılama öncesi çatlatma iğnesi yapılıyor ya şimdi yaparsan pozitif çıkar.bhcg yükseltiyor çünkü iğne.o yüzden 14 gün bekle diyorlar.ben 2 kere aşılama oldum ve bekledim:KK43:(

yok canım hastalanmadım geçen ay test yaptım çıkmadı ama hiç böyle bi ağrım olmamıştı genital bölgemde ağrı var yarın bi test yapıcam inş vardır cwp verdiğin için çok saol

rica ederim canım konuşmak hepimize ii geliyo sen bi test al ve bak umarım pozitif çıkar canım :) çıkarsa yaz burdan bana merak ettim :)

Slm arkadaşlar ben yeni katıldım hayırlı olsun canım bebeğin bende hamile kalmak istiyorum 67aylık ewliyim adetlerim çok düzensiz kızlığımdada düzensizdi doktora gittim hiç bi sorunun yok dedi folik asit verdi 2 ay oldu hastalanmadım ama 4 gündür kasıklarımda bide genital bölgemde ağrı var sizce nedir bu yardım edin lütfen

2 aydır adet olmamışsın canım adet düznsizliğinde varmış ama daha önce bu kadar uzadığı olmuşmuydu..

canım üzülmek istemiyosan sen doktorun dediği güne kadar bekle canım en iisi biliyorum anlıyorum beklemek çok zor amaa dayan :KK43: çıkmazsa üzülürsün sonra

dayanamadım yaktım bı test ama koca bı tek cızgıııııııııııııııııııııııııııııııııııı obur cızgı sılık bıle yooook essek kadar gozume gırecek kadar net tek bır cızgıııııııı offff yaaaaaaaa cıldırcaaaam ben anne olamıycakmıyıııım canım cok sıkılıo bu sıskınlık goguste hassasıyet kasık agrısı veeee sık ıdrar ne anlama gelıo adetmı olcaaam bılemedım kafayı yıyceeeeeeeeem:84::84::84::84::84::84::84::84::84::85::85::85:

Rabbim inşallah çok bekletmez ve yavrunu gönderir.2 sene bekledim ben.korkunçtu yaaa

yaaaa :KK43: allahım sabrınıı vermiş sanaa canım yhaa ben 2 sene nasıl dayanırdım düşününce dayanamam gibi geliyoo :KK43: inşş Allahımm en kısa zamanda nasip eder hepimize :)

Inş bazen test yapıorum çıkmıyo oturup ağlıyorum sinirden :KK43:

X