Erkek İnfertilitesi Testis Kanseri

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hımm canım meryemcim ismini söylediğin iyi olmuş.ilk yaratılan kadın diğeri Allah tarafından hamile kalan kadın.güzel:)rabbim ismin yakışır eylesin seni.hiç ummadığın anda eşinden mücize bir spermi sana yerleştirsin.tekbir ol emri yeter bunun için.ben mucizelere çok inanırım.hatta ebrunun dediği gibi tekrar testis oluştu bile sandım.sonuçta inanaçlı insanlarız ve peygamberler çeşitli mucizeler yapmışlar.
meryemcim evet o benim koca bebişim:ecrin_bebek:rabbim onu tekrar bir ameliyattan sakınsın.bu sefer resim bile çekmedik bir daha hatırlamak istemiyoruz.hani derlerya "hayır sandığın bazı şeyler şer,şer sandığın bazı şeyler hayır olabilir"gerçekten bu da bizim için hayırdır.

benim ismim osman birc garip oğlan :p
öz hakiki eppruu yum ben..hiç aklıma gelmemişti başka isim kullnmak
naber canım, daha iyisiniz değil mi
akşam eşim gelince hemen kontrol ettirdim var mı bişii die
kız helal olsun vallahi..ben farkedemezdim mesela

dualarınız için teşekkürler kızlar.havvacım ne güzel dua etmişsin öyle dillerine sağlık canım benim.doğru söylüyosun vardır bunda da bir hayır.tez zamanda ayağa kalkar inş.ama çok zor ddeğil demiştin.evet kocalarımız birer koca bebek.inş küçük bebişlerde nasip eder bize rabbim.

merhaba osman pardon ebru:) ve meryemcim bende seminerden geldim.bu arada meryemciğim pazartesi okul varmış diğer günler yokmuş.önemli değil canım inşallah dualarımız kabul olur.dediğn gibi onlar bizim koca bebişlerimiz.
ebrucum iyiki kontrol etmişsin:)valla aliba burcumdan kaynaklanıyor.ince eler sık dokurum.baen bu huyumdan vazgeçmek istiyorum ama derlerya hani can çıkar huy çıkmaz.biraz da kontrolcü bir yapım var.sende demiştin ya ebru bizimkide alınmamış gibi.alınan yerboş değilmi.sertbişey yok.doktorlarlar anlamadı ama ben biraz internetten araştırmayaptım.bana yağ bezi kisti gibi geldi.inşallah öyledir alınmış ve bitmiştir.

slm kızlar.havvacım bize de dediler yazı gelmiş 18 ine kadar okul varmış.müdür bey söyledi.ben anlamadım bu işleri.hatta bizim arkadaşlar pazartesine bilet almışlardı iptal ettirmek zorunda kaldı.bence de yağ bezesidir.taş gibi olur o.ama alınır hemen.benim bir tanıdığımı koltuk altına doğru vardı.dr.lar göğüs kanserinden şüphelendi.ama aldıktan sonra yağ bezesi ıktı.inş sizinki de öyledir

inşallah canım ya anlamadımki 1.sınıf öğretmenleri ve ana sınıfları gelecekmiş.ama diğerleri sadece pazartesi gelecek demiş müdür ben yoktum dün söylemiş.arkadaşlarına söyle raporalsınlar çünkü ek ders ödemeceklermiş.yani hiçbir anlamı yok gitmenin.hani ders olsa zaman geçer.ama otur otur gel.zaten buokulda kimseyi tanımıyorum.

yok canım bizde 18 ine kadar herkes kalacak dedi müdür.ama nevşehir de de bir arkadaşım var onlarda 18 ine kadar kalacaklarmış.burada rapor kolay kolay vermiyr dr.lar.zaten küçük bir yer taş çatlasa 10 dr. var.bakalım nolacak.ama ek ders yoksa kimseyi tutma hakları yok.kesin bu işe bir çözüm bulurlar.bu arada eşin nasıl?daha iyi oldu inş.

saol canım eşim çok iyi hatta playstadum 3 oynuyor.bende kayınvalidemde yiyorum tekrar bizim eve çay içmeye geliyoruz.eşim zaten oruç tutmuyor.sonrada burda ona hazırlıyorum.tavuklu pilav istedi koca bebiş yanınada orman kebabı yapacaktım kayınvalidem başka yapmış.bende sadecepilav yapacam artık.
dediğin gibi bu işe bir çare bulurlar.benim anlamadığım neden ekders vermiyorlar.2 hafta verdin işte.galiba yönetmelikte yazıyor 15 gün seminer yapılır diye.öğretmenler dedi banada sadece pazartesi geleceğiz diğer günler yok dediler.bence bir yerde neyse diğerlerindede o olmalı.bu milli eğitim camiası çok saçma.ne adam akıllı karar alırlar.ne öğretmenlerini savunurlar.bir dedikleri bir dediklerine uymaz.neyse bakalım yarın bişey derler belki.sende memurlar.net forumuna gir.ordaki yorumları oku canım.bazen orda belli oluyor.

iyi geceler canlar.iftara davetliydik yeni geldik.siz de pek takılmamışsınız.hadi havva kayınvaldesindeymiş.ebru sen nerelerdessin peki,kocanın iyi olmasına çok sevindim havvacım.kayınvaldene yakın oturuyorsun heralde.allah dirlik düzenlik versin.
bu okul iş de yarın belki sonuçlanır.

canım siz olmyınca bende çıkıyorum.bakıyorum konulara biraz sonra çıkıyorum.sizin profillere bakıyorum burdaysanız ve hangi topikteyseniz görüyorum. sizyoksanız biraz takılıyorum.kayın validemle aramda bir kaç apartman var.genelde onda yiyoruz.saolsun çok iyi biri anlayışlı.Allah bozmasın.
hatta dün dediki annenlere söyledinizmi dedi.annemlere söylememiştik telaşlanmasın diye.dün söyledik dedim.herhalde bişey dediler sandı.yok dedim ama evhmlandı.annemler hayatta bişey demez.babam herzaman der herkesin çocuğu olmak zorunda değil.hoş hadi dediler ben onlara o fırsatı verirmiyim.çok istiyorlarsa kendileri yapsın sevsinler.zaten gerçekten imanlı olan insan herşeyin Allah'tan geldiğini bilir.
ya meryemcim yine uyuyamayacam sabah zor kalkacam.nedir bu uykudan çektiğim.sonra surat bir karış gidiyorum okula.ne havalı kız kimseye pas vermiyor diyorlarmış.tanısalar demezler ama ben biraz tipten kaybediyorum galiba:)belki kısmet olurda birgün görüşürsek siz öyle demeyin acayip hümanistimdir aslında.

günaydın.yok canım niye öyle diyrlim.ben de ilk geçtiğim ortama çabuk alışamam.ama alıştı mı da beni susturamazlar.bazı insanların gerçekten dış görünüşü havalı oluyor.onlar senin içini bilseler ne kadar önyargılı düşündüklerini anlayacaklar.yok benim dışımda içim de bir zavallı.ama biraz dışardan havalı olmak isterdim.gerçi karşı taraflar benim hakkımda ne düşünüyorlar bilmem.bu arada bizim müdür p.tesi yollayacakmış.eşime demiş.kendisi tabi bize daha söylemedi.
aslında geç de kalkmıyorsun.öğleden sonra uyuyor musun yoksaaslında sizleri merak etmiyor da değilim.seni hep ebru diye bir arkadaşım var ona benzzzetiyorum fiziken de benziyor musunuz acabaa.onun da dış görünüşü havalı.ama iiçi pamuk gibidir.

merhaba ececiğim ya bu ebrudan yine haber yok.bende geç girdim bugün.sabahtan bu yana tansiyonum düştü.biraz uyudum.biraz dua ettim.encak girebildim.annem kuran kursuna giderken biir kitap almış.Allah'ın üzel isimleri.her biri her derda deva.mesala YA EVVEL isimi şerifini 4 cuma üst üste okuyan çocuğu olur.çocukla ilgili 4-5 tane isi şerifi var.diğerleri farklı şeyler için.bende 2 cumadır okuyordum 3.cumayıda okudum.rabbim dualarımızı kabul eder.her duamda sizlerede ediyorum.
mütevazi görünmekgüzeldir.rabbim hepimizi farklıyaratmış.istesekte bazı özellikleri değiştiremeyiz.sadece bize verilen hem fiziken hemde zihnen nimetleri iyi işler için kullanmalıyız.
sizin adınıza çok sevindim canım bizim müdürde pazartesi ve salı günü geleceksiniz demiş.inşallah güzel tatil geçirirsiniz.sana iyi iftarlar canım

kaç defa çekiyoruz ya evvel ismini.100 defa mı,imş ben de başlarım haftaya.valla memlekete erken gideceğimzi duydum duyalı gerildiö.sanki orda bişey olacakmış gibi içim daralıyor.neyse hayırlısı artık.inş her şey iyi olur.salıdan sonra sizii tutmaz inş.bugün evdeyiz uzun zamandan beri hep iftara davetliydik.

canım bunların hepsi farklı ya evvel ismi şerifini 1000defa çekiyorsun.sonuna cella celalühü yada cella şanuhu diyorsun.namaz kıl ve abdestli oku.
mesala çocuk diye tutuşanlarınki biraz daha ağır .ya musavvir ismi şerifini okuyosun.kadın yedi gün oruç tutar iftar anında bir bardağa 21 defa okur onunla oruç açarlar.bu arada erkekte 3 günoruç tutar.bu günler içinde dua edip birlikte olacakmışınız.
mesala YA VARıS ismi şerifini 707 defa okuyana hayırlı çocuk sahibi olur.bunu hergün okuyabiliyorsun.
başka şeyleride sonra yazarımcan sıkıntısı faln şimdi iftara kayınvalideme geçeceğim.görüşürüz

merhaba meryamciğim inşallah buraya yazdıklarıma bişey demezler.ama sanmıyorum gereksiz bir sürü şey yazılıyor.üsteki yazdıklarım çocuk için YA EVVEL 4 cuma okunacak.atlama ama.

60 defa EL MUCıB okuyanın duası kabul olur.yine sabah namazından sonra YA MUCıB ismi şerifi ile dua edenin Allah elini boş çevirmez diyor.bunları okuman yeterli.gitmeden oku bakalım birde dua et bunlardan sonra.ben acık biriyim ama arkadaşım vardı kapalıydı.benim namaz kılmam için hep uyarırdı beni.bende tam anlamıyla düzgün olmasa da kılmaya gayret gösterirdim.bu verdiğim sayıları dikkatli oku.çünkü tam sayısı önemli.arkadaşım şöyle derdi.hani kilit düşün kilitin bir dişi bile fazla olsa kapıyı açarmı.o yüzden sayılara riaet et.zamanında okumanda önemli.sonuçta her ismin yararı farklı.bayramdan önce dua et.inşallah sorun çıkmadan mutlu bir şekilde dönersin.

TEŞEKÜRLER CANIM BAYA ZAHMET ETMıŞSıN.inşuygulayacağım.gerçi memlekette biraz zamanım dar ama bunlar kolay tesbihhler.inş deneyeceğim.yok canım ne desinler bunları yazdın diye.b,l,yor musun ben kapalı biriiyim.nasıl tahmin ediyordun bilmem.
Ebrudan yine ses yok.bunları not alayım unutmadan.tekrar teşekürler

ne zahmeti canım hımm kapalısın demek valla ben açık düşünmüştüm ama hani mütevazi açıklar olurya sedece saçı açık yani.ne güzel kapanmak güzel bişey.benimde arkadaşlarım hep kapalı olur.aslında arkadaş bulamama seebim bu.genelde açık olduğumiçin farklı görüşte bayanlar yaklaşır.bende fazla yüz vermem.kapalılarda cesaret edip yaklaşmazlar.hatta birönceki ev arkadaşım bunun erkek arkadaşları falan vardır diye istememiş beni.yanımda yeni tanıştığım kapalı kızı istemişti.sonra yılın sonuna doğru hayatımahvetti bize kapalı kız.ev arkadaşımın adıda havvaydı.sonrageldi senin hakkında böyle düşünmüştüm dedi.sonra adaşımla çok iyi anlaşmıştık.
bunları yolda giderken yataktauykun gelmeyince bile okuyabilirsin.kitabın adı beyaz sır aslında temin etsen çok güzel şeyler.sonuçta Allahın adını anmak için illakibir sebebimiz olmak zorunda değil.ne zaman zor durumda kalsak dua ederiz.aslında mutlu anlarımızdada dua etmemiz gerekir.
ebru ya gelince preseed kullanalar diye topik var gebelikte.oraya yazmış.galiba şehir dışına çıkacakmış.inşallah önemli bir şey yoktur onunda.

X