Testimi yorumlar mısınız lütfennnn

mrso1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2024
35
8
27
2 gün regl gecikmesi. Regl olacakmışım gibi yoğun ağrı var 2 gündür. Ama olmadım. 4 gün kala artımed testim negatif. 2 gün geciktim ve bugün başka bi test yaptım. Hafif silik çıktı. Sizce hamile miyim? Lütfen yorumlar mısınız? Kamerayı koyulaştırarak bi daha çektim. Daha net gözüküyor. Pazartesi kan vermeye gidicem.

Eklentiler

• IMG_1985.jpeg
    276,9 KB · Görüntüleme: 314
  • IMG_1984.jpeg
    93,2 KB · Görüntüleme: 307
Ay çatlıycam pazartesine kadar… lütfen biri yorumlasın şu testi. Vallahi çatlıycammm

Ben göremedim maalesef test bozuk gibi belki ben de vardır sıkıntı hayırlısı olsun :)

bu testi tekrarlarmısın canım normal kaset testte bile cıkablr 2 gün gecıkmeyle sanki yan yana iki cizgi goruyorum ama bana test bozuk gibi geldi

Silik çizgi var ama iki tane sanki

Ooo iyiyim tatlım sen nasılsın:) doğdu doğdu 20.aya girecek inşallah. İkincisi de yolda hatta sen neler yapıyorsun???
Aaa harika maşaAllah çok sevindim canim çok şükür sağlıkla gelsin kaç aylık?

Napim kuzum çok sık giremedim iş güç ev derken. Bende henüz bir şey yok ama bu aydan şüpheliyim umarım yanılmam değişik haller var bakalım

Ya şöyle bi hata yaptım. Afedersiniz çok azıcık çişim vardı. O şekilde yaptım belki yeterli olmamıstır ondan böyle silik çıkmıştır. Arkadaşım öyle söyledi

Ya şöyle bi hata yaptım. Afedersiniz çok azıcık çişim vardı. O şekilde yaptım belki yeterli olmamıstır ondan böyle silik çıkmıştır. Arkadaşım öyle söyledi
sabah ilk idrarla yap canım en guzeli en belrigini nrmal kaset testindede ckar var ise reglin gecmıs cnku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…