Testimi yorumlar mısınız lütfennnn

Ya şöyle bi hata yaptım. Afedersiniz çok azıcık çişim vardı. O şekilde yaptım belki yeterli olmamıstır ondan böyle silik çıkmıştır. Arkadaşım öyle söyledi
Oda olabilir sen en iyisi bir kaset test al sabah ilk idrarla yaparsın

Ya artımed aldım 4 gün kala yaptım negatif çıktı. Buradaki yorumlarda gördüm o marka pek iyi değilmiş. Bu sefer iyi olanı alayım dedim. Biraz pahalı geldi tabi. Onu da heyecandan az idrarla yaptım. Bu belirsizlikle şu an kafayı yiyorum :)

Artimed ve days doctor erken gebelik testini tavsiye etmiyorum o testlere göre ben hep hamileydim

Devlet hastanesinde kan verebiliyor muyuz biliyor musunuz
Hastaneden hastaneye değişiyor. Sen acile git midem bulanıyor karnım ağrıyor adetim gecikti hamile olabilirim bu yüzden ilaçta kullanamıyorum vs şeyler söyle o zaman komple kan tahlili alırlar senden

Çok teşekkür ederim yorumlarınıza , bi bakıcam duruma göre
Adetin en kötü 1 hafta geçmeden erken gebelik testinde dahi çok zor sonuç alırsın çok çok hafid bir renk var belki daha yeni oluşmaya başlayacak belki de yok çok yeni net birşey söylenmez 1 hafta sonra tekrar yap biraz daha renklenmiş görürsen demek ki gebelik oluşmaya başlıyor

Pazartesi kan vereyim diyorum. 2 haftadır kasık ağrım var bugüne kadar zor sabrettim Pazartesi 4. Gün olacak eğer regl olmazsam. Sabretmek çok zor

Çok teşekkür ederim daha yeni 2 aylık canım..
hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah gönlünüze göre olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…