Testimi yorumlar mısınız lütfennnn

Ya şöyle bi hata yaptım. Afedersiniz çok azıcık çişim vardı. O şekilde yaptım belki yeterli olmamıstır ondan böyle silik çıkmıştır. Arkadaşım öyle söyledi
Oda olabilir sen en iyisi bir kaset test al sabah ilk idrarla yaparsın

Ya artımed aldım 4 gün kala yaptım negatif çıktı. Buradaki yorumlarda gördüm o marka pek iyi değilmiş. Bu sefer iyi olanı alayım dedim. Biraz pahalı geldi tabi. Onu da heyecandan az idrarla yaptım. Bu belirsizlikle şu an kafayı yiyorum :)

Devlet hastanesinde kan verebiliyor muyuz biliyor musunuz
Hastaneden hastaneye değişiyor. Sen acile git midem bulanıyor karnım ağrıyor adetim gecikti hamile olabilirim bu yüzden ilaçta kullanamıyorum vs şeyler söyle o zaman komple kan tahlili alırlar senden

Çok teşekkür ederim yorumlarınıza , bi bakıcam duruma göre ❤️
Adetin en kötü 1 hafta geçmeden erken gebelik testinde dahi çok zor sonuç alırsın çok çok hafid bir renk var belki daha yeni oluşmaya başlayacak belki de yok çok yeni net birşey söylenmez 1 hafta sonra tekrar yap biraz daha renklenmiş görürsen demek ki gebelik oluşmaya başlıyor

Pazartesi kan vereyim diyorum. 2 haftadır kasık ağrım var bugüne kadar zor sabrettim 🤣 Pazartesi 4. Gün olacak eğer regl olmazsam. Sabretmek çok zor

Aaa harika maşaAllah çok sevindim canim çok şükür 😍 sağlıkla gelsin kaç aylık?

Napim kuzum çok sık giremedim iş güç ev derken. Bende henüz bir şey yok ama bu aydan şüpheliyim umarım yanılmam değişik haller var bakalım 😁
Çok teşekkür ederim daha yeni 2 aylık canım..
hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah gönlünüze göre olsun 🌸🙏🏼

X