testime bakar misiniz cok heyecanliyim.

bilmiyorum Ki. Duzensiz adet oluyorum yani 35 gunde de oldugum oluyor 45 gunde de, 60 gunde de... degisiyor yani. Sat 5 agustos. 23unde birliktelik oldu 29 agustosta da pembe akinti geldi 2 damla. Goguslerim agriyor karnim sancilaniyor

Hımmm benim ki düzenlidir normalde benimde son adet tarihim 5 ağustostu 5. de olmam gerekiyordu olmadım 6. da ovülasyon testi yaptım koyu çıktı. Pazartesi de idrar ve kan tetsi yaptım onlarda pozitif. Rabbim sana da isteyen herkese de nasip etsin

bende ovulasyon testiyle gebe oldugumu ogrendim dedigin gibi t c den koyu cikinca suphelendim .gebelik testi yaptim orda net cikti ve dedigin belirtilerim vardi bence hamilesin yuzde 99

bende ovulasyon testiyle gebe oldugumu ogrendim dedigin gibi t c den koyu cikinca suphelendim .gebelik testi yaptim orda net cikti ve dedigin belirtilerim vardi bence hamilesin yuzde 99
Evet Aynen oyle oldu cden koyu cikti hem de idrar damlar damlamaz sip diye cikti :) senin de karnin agriyor muydu? benim cok agriyor gece defalarca uykumdan uyandim.

Amin Insaallah rabbim umidimi cevapsiz birakmaz insaallah :)

Bence sabah yap ama akşam yapacaksan da en az dört saatlik cis olsun bir de çok su içme.

Hadi bakalım hayirlsiyla hamile indir inşallah

Merhaba;

Gebelik testini yaptığınızda ne kadarlık çıktı bebeğiniz , hani 2 haftalık falansa bende alıcam denicem, bir de ne zaman başladı şikayetleriniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…