testime bakar misiniz cok heyecanliyim.

kocasininpiremsesi

الحمدلله
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2014
201
108
Boyutu Cok buyukmus foto yukleyemedim. Kizlar az once gebelik teti yok diye ovulasyon testi yaptim. Ve ikinci cizgi c cizgisinden bile koyu cikti hatta oyle koyu ki bordo renginde adet gunum gecti mi bilmiyorum cok duzensiz adet oluyorum sat 5 agustos. Ama belirtilerim vardi goguslerim cok agriyor karnima sancilar giriyor ve en onmeli belirti bence iliskiden 7 gun sonra 2 damla pembe akinti gelmesiydi kizlar sizce olabilir mi yani ben gebe olabilir miyim? Ovu testiyle ilgili butun konularda hamileligi gosterdigini yaniltmadigini okudum. Ayy allahim insaallah yaa

Ben resim göremiyorum. Bence hemen bir özel hastaneye git kan aldır. Bir iki saat içinde sonucu alıyorsun. 30 TL ödemiştim. İnşallah gönlüne göredir.

ovulasyon testi yumurtlama gününüzü gösterir diye biliyorum.
yani şu anda yumurtlama zamanında olduğunuzu gösteriyor..
hamilelik için gebelik testi almalısınız??

korkuyorum kizlar kan testi yaptirmaya ve su an uzerimde test parasi kadar para yok ya ne olur hayirlisiyla alayim bu mutlu haberi 2 sene oldu hic hamile kalamadim henuz nasip olmadi

Reactions: nio
Ovulasyon testi pozitif sonuç verdiğinde:Markaya göre değişmekle birlikte genellikle iki pembe çizgi çıkması testin pozitif olduğunu yani yumurtlama olacağını gösterir, tek çizgi olması o gün yumurtlama olmayacağını gösterir. Eğer test pozitif (olumlu) çıkarsa yani LH artışı saptanırsa bu ortalama 24-36 saat sonra yumurtlama olacağı anlamına gelir. Bu durumda testi uyguladıktan 24 saat sonra ilişkiye girmeniz uygun olacaktır.

hemen sağlık ocağına git kan tesiyle çıkıyor... ücretsiz yapıyorlar... testide götür ... hayırlı olsun inşallah...
zaten yinede gitmen lazım aile sağlık merkezine orada gebe kartın açılacak ve takipte olman lazım...

ne Olur dua et bana hayirlisiyla hamile olayim

Ben de aynı şekilde gebelik testi olmadığından ovülasyon testi yapmıştım günüm geçince ve dediğin gibi 2. çizgide koyu çıkmıştı. Önceki gün gebelik testi yaptım pozitif çıktı. Umarım hamilesindir hayırlı olsun

Cok Umitlendim simdi hem de idrari damlatir damlatmaz ikinci cizgi cikti. Aninda kopkoyu beliriverdi :)

ovulasyon testi gebelik göstermez ki

ya Simdi kizacaksiniz belki ama aile hekimim memleketimde henuz buraya aldirmadim kaydimi. Bekleyecem mecbur yarini.
Bende aldırmamıştım gittim kaydı orda kendileri aldılar. Uğraşmıyorsun ikametini aldırmamış olsanda hemen işlemlerini yapıyorlar, hele de gebelikte daha sağlam hizmet alıyorsun, boş yollamazlar seni merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…