testime bakar misiniz cok heyecanliyim.

Boyutu Cok buyukmus foto yukleyemedim. Kizlar az once gebelik teti yok diye ovulasyon testi yaptim. Ve cizgi c cizgisinden bile koyu cikti hatta oyle koyu ki bordo renginde adet gunum gecti mi bilmiyorum cok duzensiz adet oluyorum sat 5 agustos. Ama belirtilerim vardi goguslerim cok agriyor karnima sancilar giriyor ve en onmeli belirti bence iliskiden 7 gun sonra 2 damla pembe akinti gelmesiydi kizlar sizce olabilir mi yani ben gebe olabilir miyim? Ovu testiyle ilgili butun konularda hamileligi gosterdigini yaniltmadigini okudum. Ayy allahim insaallah yaa
3 4 liraya bile gebelik testelri var diye biliyorum.onlardan al madem yarin sabah ilk tuvaletinde testi yap bakalim.ins hamilesindir rabbim gonlunuze gore versin saglikla

canlar Ben ayni testten bi tane daha yaptim o da ayni az onceki gibi cikti :KK51: ya hamileyim ya da yumurtluyorum. Esim gelecek saat 7 gibi. Poliklinige gidip tahlil yaptirmayi dusunuyorum ama cok korkuyorum negatif cikacak diye :KK43: bana su 2 saat icinde bildiginiz tum dualari edin :KK15:

arkadaşım yazmayım dedim de dayanamadım, param yok test yapmaya diyorsun ama niye üst üste aynı testi alıp yapıp duruyorsun, gebelik testi alıp yapsana. niye ikinci kere ovulasyon testi yaptın mükerrer

arkadaşım yazmayım dedim de dayanamadım, param yok test yapmaya diyorsun ama niye üst üste aynı testi alıp yapıp duruyorsun, gebelik testi alıp yapsana. niye ikinci kere ovulasyon testi yaptın mükerrer
On Yargili davranma hemen. Gecen ay siparis etmistim adetimden sonra. 50 Tane test var kutunun icinde. Evde olan bisey yani. Kan testi icin uzerimde para yok yani burda 25 tlye yapiyorlar bhcg testini. Bende 17 tl var. Dunden onceki gun avm tuvaletinde cuzdanimi unuttum ondan param yok. Esimi bekliyorum kan testi icin. Biraz asabi gibisin sanki

Ya çok sevindim inşallah hamişsindir :KK73:ovulasyon testinden gebelik öğrenilir mi doğru mu bu yöntem bilmiyorum ama çok isteklisin 2 yıldır istiyormuşsun inşallah olur canım benim inşallah bi test al en azından idrar testi 5-10 tl çok merak ettim bu arada lütfen burayada haber ediver göğüslerindeki hassasiyet ne kadar zaman önce başladı yaklaşık ?

Ya çok sevindim inşallah hamişsindir :KK73:ovulasyon testinden gebelik öğrenilir mi doğru mu bu yöntem bilmiyorum ama çok isteklisin 2 yıldır istiyormuşsun inşallah olur canım benim inşallah bi test al en azından idrar testi 5-10 tl çok merak ettim bu arada lütfen burayada haber ediver göğüslerindeki hassasiyet ne kadar zaman önce başladı yaklaşık ?
Evet Canim 2 yildir istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin gonlumuzden gecenleri. Aksam 7yi bekliyorum canim esim gelecek kan testi yaptiracaz insaallah olumlu sonuclanir da bu mutlu haberi sizinle paylasirim. Canim benim sat 5 agustostu ben memlekete gittim annemlere. Annemler ev tasiyordu onlara yardim icin gittim. 23 Agustosta esimle birlikte olduk. 1 Hafta sonra pembe akinti oldu. 1 Eylulden beri goguslerimde hassasiyet, agri ve damarlanma var :)

Merhaba;

Gebelik testini yaptığınızda ne kadarlık çıktı bebeğiniz , hani 2 haftalık falansa bende alıcam denicem, bir de ne zaman başladı şikayetleriniz. :KK55:
canım 3 haftalık falan dı.2 haftalıkken basladı ama net bir belirtim olmadı hani gebeyim diycek sadece karın agrım oldu ishal agrısı gibi ama kabızda oldum.bide gögüslerim sisti azcık.

ayni Ben yaa

ayni Ben yaa :) ishal gibi agriyor benim de. Sabah mi yapayim testi yoksa aksam esim gelir gelmez tuvalete mi kosayim :)
canım ben pozitifi gördüğümde yaptım gece 1 gibiydi.inanamayıp 5 tane test yaptım gece esime test aldırdım cıkar tahminen seninde sen garanti olsun 2-3 tane test aldırt esine.hadi insallah yavrun seninledir müjdeni paylas burdada

Evet Canim 2 yildir istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin gonlumuzden gecenleri. Aksam 7yi bekliyorum canim esim gelecek kan testi yaptiracaz insaallah olumlu sonuclanir da bu mutlu haberi sizinle paylasirim. Canim benim sat 5 agustostu ben memlekete gittim annemlere. Annemler ev tasiyordu onlara yardim icin gittim. 23 Agustosta esimle birlikte olduk. 1 Hafta sonra pembe akinti oldu. 1 Eylulden beri goguslerimde hassasiyet, agri ve damarlanma var :)

Rabbim inşallah daha fazla bekletmez tatlım inşallah güzel haberini alırız :KK28: bende çok istiyorum 2 aydır deniyoruz bakalım benimde regl günüm 17 si geçen hafta bel ağrım oldu iki akşam sonra geçti normal reglme 2-3 gün kala göğüslerim hassaslaşır ama hesaplarıma göre reglme 12-13 gün kala göğüslerime dokununca acıyor uçları üstüne yatamıyorum bakalım Allah tan hayırlısı :):)

X