testime bakar misiniz cok heyecanliyim.

bilmiyorum Ki. Duzensiz adet oluyorum yani 35 gunde de oldugum oluyor 45 gunde de, 60 gunde de... degisiyor yani. Sat 5 agustos. 23unde birliktelik oldu 29 agustosta da pembe akinti geldi 2 damla. Goguslerim agriyor karnim sancilaniyor

Hımmm benim ki düzenlidir normalde benimde son adet tarihim 5 ağustostu 5. de olmam gerekiyordu olmadım 6. da ovülasyon testi yaptım koyu çıktı. Pazartesi de idrar ve kan tetsi yaptım onlarda pozitif. Rabbim sana da isteyen herkese de nasip etsin:KK37:

Boyutu Cok buyukmus foto yukleyemedim. Kizlar az once gebelik teti yok diye ovulasyon testi yaptim. Ve ikinci cizgi c cizgisinden bile koyu cikti hatta oyle koyu ki bordo renginde adet gunum gecti mi bilmiyorum cok duzensiz adet oluyorum sat 5 agustos. Ama belirtilerim vardi goguslerim cok agriyor karnima sancilar giriyor ve en onmeli belirti bence iliskiden 7 gun sonra 2 damla pembe akinti gelmesiydi kizlar sizce olabilir mi yani ben gebe olabilir miyim? Ovu testiyle ilgili butun konularda hamileligi gosterdigini yaniltmadigini okudum. Ayy allahim insaallah yaa
bende ovulasyon testiyle gebe oldugumu ogrendim dedigin gibi t c den koyu cikinca suphelendim .gebelik testi yaptim orda net cikti ve dedigin belirtilerim vardi bence hamilesin yuzde 99

bende ovulasyon testiyle gebe oldugumu ogrendim dedigin gibi t c den koyu cikinca suphelendim .gebelik testi yaptim orda net cikti ve dedigin belirtilerim vardi bence hamilesin yuzde 99
Evet Aynen oyle oldu cden koyu cikti hem de idrar damlar damlamaz sip diye cikti :) senin de karnin agriyor muydu? benim cok agriyor gece defalarca uykumdan uyandim.

Hımmm benim ki düzenlidir normalde benimde son adet tarihim 5 ağustostu 5. de olmam gerekiyordu olmadım 6. da ovülasyon testi yaptım koyu çıktı. Pazartesi de idrar ve kan tetsi yaptım onlarda pozitif. Rabbim sana da isteyen herkese de nasip etsin:KK37:
Amin Insaallah rabbim umidimi cevapsiz birakmaz insaallah :)

Eklentiler

• 20140803_024042.jpg
    20140803_024042.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 152

Merhaba;

Gebelik testini yaptığınızda ne kadarlık çıktı bebeğiniz , hani 2 haftalık falansa bende alıcam denicem, bir de ne zaman başladı şikayetleriniz. :KK55:

X