Testime bakabilir misiniz

premomture

Aktif Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
13 Mart 2022
320
173
Son adet tarihim 11 Eylül kızlar düzensiz oluyorum emin olmak için Freely marka kaset testten 6 test yaptım sabah idrarıyla sürekli negatif görmekten geldiğim hâl ektedir Bi yorumlayın nolur

Eklentiler

• IMG_7049.jpeg
    100,7 KB · Görüntüleme: 109
Son adet tarihim 11 Eylül kızlar düzensiz oluyorum emin olmak için Freely marka kaset testten 6 test yaptım sabah idrarıyla sürekli negatif görmekten geldiğim hâl ektedir Bi yorumlayın nolur
Hepsinde silik çizgi görüyorum hayal mi ilk 5 dk icinde çıktı ise vardır bence kan testi yaptır en azindan emin olursun kaset testler de zor çıkıyor silik yoksa çıkmıyor hiç gerçi markayi bilmiyorum iyi mi

İlk 5 dk haklısın canım artık kan testine para vermekten yoruldum diye evde deniyorum inşallah vardır gidip veriyim bari

Biraz beklersen ayy maşallah kuzum hamilesin diyenler illa ki çıkacaktır diye düşünüyorum.
Silik bir çizgi gördüm bende umarım hamilesindir, kan testi ver. Hakkında hayırlısı olsun

Arkadaşlar benimkinde var mı peki ? 4 gün var regl ye .. erken gebelik testi pro.. markasını yaptım

Eklentiler

• IMG_0901.jpeg
    203,3 KB · Görüntüleme: 91
  • IMG_0900.jpeg
    91,7 KB · Görüntüleme: 91
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…