Test yapmaktaan korkuyorum resmennnn...

Cnm çook sevindim ya hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bizlere de dua et kız bizde bu duyguyu yaşamak icin can atıyoruz bak

özel olarak yaptgn bişi oldu mu bu ay ?

özel olarak yaptgn bişi oldu mu bu ay ?

Ben 9aydi bekliyordum ama son 2aydir yumurta takibine baslamistik tiroi tten dolayi duzensizlik vardi ama bi kac aysir duzene girmistim. Yinede tutturamiyoruz diye takibe basladik ilk ay olmadi ikinci ayda ramazana gelmisti takibi yaptırdım ama yinede ben kendimi rahat biraktin. olmazsa üzülmiycektim yani, Ramazan oldugundan dolayı. ama bi yandanda eylülde aşılama yapmayı düşünüyordum. Ama Allah nasip etti işte çok şükür.

Merhaba Arkadaşlar bizde bebiş istiyoruz ama hâlâ hamile kalamadım. Mayıs ayında doktora gittim herşey normal denildi. Bekliyorum adetim 12 gün gecti

Malesef test yapmadım. Cesaret edemiyorum. Ama yapmak zorundayım artık çünkü Mr cekilicem. Malesef ki hipofiz tümörü var bende ve kontrollerim var

Malesef test yapmadım. Cesaret edemiyorum. Ama yapmak zorundayım artık çünkü Mr cekilicem. Malesef ki hipofiz tümörü var bende ve kontrollerim var

geçmiş olsun tatlım. habersiz bırakmaa test sonucunu soylee.. Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah.

geçmiş olsun tatlım. habersiz bırakmaa test sonucunu soylee.. Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah.
Çok teşekkür ederim canım. Inşallah bebiş vardır da Mr falan cektirmem. Bir sene ertelerim sağlık işini. Akşam ilk işim sonucu sana yazmak olucak

slm arkadaslar bana yardimci olabilcek varmi benim adetim 28 temmuz bu durumda benim 25 avustosta adet olmam gerekiyor fakat ayin 19 adetimden 1 hafta once lavaboya gitigimde pembe bi akinti farketm bi defa geldi ve bir daha gelmedi daha sonra aksama dogru cok az belli belirsiz hahve akinti geldi ve iki gundur sadece belli belirsiz sarimsi kahve akinti geliyo sadece sabahlari sol kasigimda batma ve regli olcakmism gibi bel ve kasik agrisi oluyo gelip geciyo goguslerimde sizlama daha onceden dogim yapim ama bunlari hisetmedim boyle bi akinti yasmadim sizler ne dusunuyorsunuz arkadaslar bana yardimci olun lutfen

Canım yerleşme kanaması olabilir. adetlerin hep düzenlimiydi? bide her hamilelik aynı olmazmış. öncekinde yasamadıklarını yaşayabilirsin.

arkadaslar adetime 2 gun kala teste test yaptim hamisim Rabbim bebek isteyenlere nasip etsin

Canım yaa çok sevindimmmm yaaa .Raabbim sağsalim kucagına almayıda nasip etsin inşallahh...4 haftalık demekki senin hamileliğinnnn..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…