Test sonucuma bakar mısınız?

Merhaba gözünüz aydın Sağlıkla hayirlisiyla kucaginizada almak nasip olsun inşAllah. Bende adetim 2 gün gecince idrar testi yaptim pozitif cikti ayni gun saglik ocagina kan testi icin gittim 700 cikti degerim doktor evet var gozukuyor ama haftaya tekrar gel bakalim artmismi dedi 28 degerle sizden daha gerek duymamis birde folikasitte baslatmis hemen ne güzel bana ne folikasit yazdı ne kesin bir sey dedi degerim var veya yok denecek kadar iyi çünkü. sizce kan testi degerlerinden bir terslik olabilecek bir durum gorebilirmi. yarin tekrar gideceğim 1 hafta oldu bakalim sonuc ne olacak cok merak ediyorum
Evet doktor sağolsun kese görmeyeceğini bile bile muayene etti beni, rahim duvarıma falan baktı. Folik asit başlattı hemen nolur nolmaz diye.700 çok iyi gayet ya. Belki gittiğinizde alttan muayene ile kese görürsünüz. Tahminim o yönde şuan. Ama keşke başlatsaydı yahu sizede. B vitamini var içeriğinde çocuğa da çok faydalı. Belki aile hekimi olduğu içindir. Kadın doğuma gittim ben direkt. Ben sanmıyorum bi terslik olacağını. Olsaydı siz de hissederdiniz zaten merak etmeyin. Haber edin olur mu ❤️

Evet doktor sağolsun kese görmeyeceğini bile bile muayene etti beni, rahim duvarıma falan baktı. Folik asit başlattı hemen nolur nolmaz diye.700 çok iyi gayet ya. Belki gittiğinizde alttan muayene ile kese görürsünüz. Tahminim o yönde şuan. Ama keşke başlatsaydı yahu sizede. B vitamini var içeriğinde çocuğa da çok faydalı. Belki aile hekimi olduğu içindir. Kadın doğuma gittim ben direkt. Ben sanmıyorum bi terslik olacağını. Olsaydı siz de hissederdiniz zaten merak etmeyin. Haber edin olur mu ❤️
cevap için teşekkür ederim 🌺 Bulunduğum yerdeki doktorlar gitmis zaten küçük bir hastane. Yerine arastirma hastanesinden doktor geliyor haftanin 2 gunu bu yuzdende randevuleri hep dolu oluyor gecen hafta almama ragmen ayin 26 sina verdi yani carsamba günü. tamam canim haber ederim

sonucum çıkmış canim degerim 10 bin ☺️ Allah isteyen herkese hayirlisi ile nasip etsin inşAllah 💕

Merhaba arkadaşlar benimde adetime 5 gün var. Bugün test yaptım bu şekilde çıktı. Ben çıplak gözle baktığımda hayalet çizgi görebiliyordum. Siz görebiliyormusunuz ?
Ama birkaç saat sonra teste tekrar baktığımda o hayalet çizgi de kaybolmuş. Sizce varmıdır ? A07070D7-BF82-4E3F-9ED1-D0288A34875E.jpeg

Merhaba arkadaşlar benimde adetime 5 gün var. Bugün test yaptım bu şekilde çıktı. Ben çıplak gözle baktığımda hayalet çizgi görebiliyordum. Siz görebiliyormusunuz ?
Ama birkaç saat sonra teste tekrar baktığımda o hayalet çizgi de kaybolmuş. Sizce varmıdır ?Eki Görüntüle 3148601
Maalesef şuanlık yok. Adet gecikmesini bekleyin birde. Ekte paylaştıklarım benim testlerim. Onun gibi olursa gebelik var demek.

Eklentiler

• IMG_20221015_130246.jpg
    IMG_20221015_130246.jpg
    120,1 KB · Görüntüleme: 96
Yaa benim testlerim hala silik çizgi şeklinde çıkıyor renk hiç koyulaşmıyor örnek paylaşıyorum. Kimyasal gebelik olmasından korkuyorum 🥹

Eklentiler

• 074CBA27-D29C-4AA9-B3D1-7787F034A8B0.jpeg
    074CBA27-D29C-4AA9-B3D1-7787F034A8B0.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 87
Yaa benim testlerim hala silik çizgi şeklinde çıkıyor renk hiç koyulaşmıyor örnek paylaşıyorum. Kimyasal gebelik olmasından korkuyorum 🥹
2 günde bir kan verin Merve hanım bi değerlerinizin artışını gözlemleyin. HCG az az artıyordur belki sizde. Ben folik asit kullanmasam mesela benim de büyük bi ihtimalle az az artardı. Korkmayın strese de girmeyin. Hayırlısıysa en güzel şekilde gelsin, duanızı da edin 🧿

2 günde bir kan verin Merve hanım bi değerlerinizin artışını gözlemleyin. HCG az az artıyordur belki sizde. Ben folik asit kullanmasam mesela benim de büyük bi ihtimalle az az artardı. Korkmayın strese de girmeyin. Hayırlısıysa en güzel şekilde gelsin, duanızı da edin 🧿
Yarın tekrar kan vereceğim inşallah artmış olur sizinle de paylaşırım durumu folik asit falan da kullanmıyorum Perşembe günü için randevu aldım doktordan

Yarın tekrar kan vereceğim inşallah artmış olur sizinle de paylaşırım durumu folik asit falan da kullanmıyorum Perşembe günü için randevu aldım doktordan
Ben pek dirayetli biri değilim 😂 kan değerim falan düşüktür. Polikist var ayrıca. Folik asitde vitamin olduğu için ona bağlıyorum bende. Değer takibi isteyecektir doktorda zaten. Siz gidene kadar doktora 2 güne bir kanınızı verin. İçimiz rahat olsun. Belki idrarda çok geç çıkıyor HCG kan en azından bizimle kesin değer paylaşıyor.
Yaaa çok sevindim senin adına maşallah 🧿
Teşekkür ederim ❤️ Dr Mehmet boz var tiktoktan ona sordum siz de aklınızdakileri videolarına yorumda sorun cevaplıyor genelde.
IMG_20221021_125813.jpg

Ben pek dirayetli biri değilim 😂 kan değerim falan düşüktür. Polikist var ayrıca. Folik asitde vitamin olduğu için ona bağlıyorum bende. Değer takibi isteyecektir doktorda zaten. Siz gidene kadar doktora 2 güne bir kanınızı verin. İçimiz rahat olsun. Belki idrarda çok geç çıkıyor HCG kan en azından bizimle kesin değer paylaşıyor.

Teşekkür ederim ❤️ Dr Mehmet boz var tiktoktan ona sordum siz de aklınızdakileri videolarına yorumda sorun cevaplıyor genelde. Eki Görüntüle 3148891
Valla ben tiktok falan kullanmasını hiç bilmiyorum hiç indirmedim teşekkür ederim yine de 🥰

Meraba geçenlerde yazmıştım bugün tahlil verdim sonuç bu çıktı ama daha hastaneye gitmedim
IMG_20221022_204402.jpg

Meraba geçenlerde yazmıştım bugün tahlil verdim sonuç bu çıktı ama daha hastaneye gitmedimEki Görüntüle 3149523
5in üzerinde olduğu için çok yeni bir gebelik var ❤️ 2 günde bir sağlık ocağına kan verin takip yapın, kadın doğuma gidip anlatın folik asit verebilir. Sonra takip, 1500 olduğu vakit kese görülebilir ❤️ hayırlı olsun inşallah

Test sonucuma baka bilir misiniz son afet tarihim 19 Eylül 29 ekimde bir sonra Kİ 7 gün var sol kasığıma ağrı giriyor yada sağ bazen tüm kasıklarım göğüslerim sanki emziricek mişim gibi ilk defa batma var bazen bulantı koku hassasiyeti yaşıyorum bazen de duygu değişimi yaşıyorum test yaptım yeni ama sonuç bu var mı yok mu varsa erken mi yaptım anlamadım yardım eder misiniz

Eklentiler

• 80BDDB40-DEE1-4550-AD1B-A8E5332F847A.png
    80BDDB40-DEE1-4550-AD1B-A8E5332F847A.png
    364,7 KB · Görüntüleme: 92
  • 4F081BDD-DE55-42F9-BC23-54D1A8696006.png
    4F081BDD-DE55-42F9-BC23-54D1A8696006.png
    543,7 KB · Görüntüleme: 112
Test sonucuma baka bilir misiniz son afet tarihim 19 Eylül 29 ekimde bir sonra Kİ 7 gün var sol kasığıma ağrı giriyor yada sağ bazen tüm kasıklarım göğüslerim sanki emziricek mişim gibi ilk defa batma var bazen bulantı koku hassasiyeti yaşıyorum bazen de duygu değişimi yaşıyorum test yaptım yeni ama sonuç bu var mı yok mu varsa erken mi yaptım anlamadım yardım eder misiniz
Hamilelik şuan görünmüyor. Adet gecikmesi bekleyin.

X