Test sonucuma bakar mısınız?

Merhaba. 50 gündür adet olmuyorum. Bugün pazar. Perşembe günü kan testi verdim 0.2 çıktı. Ondan önceki hafta da verdim test 0.2 çıktı. Cumartesi yani dün akşam 11.30da idrar testi yaptım ve silik ikinci çizgi çıktı. Sabah kalktım gittim predictor express ve iki adet normal ucuz gebelik testi aldım. Kabak gibi silik çizgiler gene çıktı. Ancak doktor beni sadece alttan muayene etmişti. Rahim duvarın kalın, yumurtaların da aşağıda. Sadece adet olamıyorsun dedi. Polikistik gördüm dedi. Hamile kalabilirsin ama bu bi anda beklemediğin zaman olabilir dedi. Kan testin gelsin sana adet söktürücü yazayım dedi. Ama ben adet söktürücü almadım çünkü bi insanın 3 haftadır meme uçları kesiliyomuş gibi ağrımaz arkadaşlar. Kenar halkaları da koyulaştı, ucu da çıkmaya ve çatlamaya aynı şekilde. Yarın devletten randevu aldım inşallah hamileyimdir. Düşünceleriniz neler?
Hayirli olsun canim oncelikle arkadasimda da polikistik vardi onun da rahim duvari ya inceydi ya kalindi ilac baslatmisti doktor simdi bebegini aldi kucagina insallah seni de goruruz oyle 😊

Hayirli olsun canim oncelikle arkadasimda da polikistik vardi onun da rahim duvari ya inceydi ya kalindi ilac baslatmisti doktor simdi bebegini aldi kucagina insallah seni de goruruz oyle 😊
Yaa çok mutlu oldum. Bana polikistik için hiç hormon testi yapmadılar. Benziyo falan dediler kesin olarak var mı bilmiyorum o yüzden. Allah ol diyince neler olmuyor ki ❤️

kızlar normalde bugun regl günüm 5 gün önceden kasık ağrısı başladı çoktan gelmesi lazımdı başlayınca ama gelmedş henüz kasıklarım bi sağ tarafı agrıyor bi sol tarafı heran adet oldum gibi hissediyorum aam gelen yok bilmiyorum keşke bende hamile olsamm ama şu ağrıya göre imkansız

kızlar normalde bugun regl günüm 5 gün önceden kasık ağrısı başladı çoktan gelmesi lazımdı başlayınca ama gelmedş henüz kasıklarım bi sağ tarafı agrıyor bi sol tarafı heran adet oldum gibi hissediyorum aam gelen yok bilmiyorum keşke bende hamile olsamm ama şu ağrıya göre imkansız
Zaten aynısı hamilelikte de. Bende kasık ve rahim ağrısı yaşıyorum ara ara bazıları çok şiddetli oluyor. Regl olmazsanız 1 haftaya yapın bence test

Zaten aynısı hamilelikte de. Bende kasık ve rahim ağrısı yaşıyorum ara ara bazıları çok şiddetli oluyor. Regl olmazsanız 1 haftaya yapın bence test
benimde ara ara vajinama agrı giriyor bilmiyorum inşallah öyledir bekliyorum bakalım 1 haftaya kadar olmazsam test yapıcam

Meraba ben testimede bakarmisiniz bugün reglimin tam bir ayı kan tahlili versem kessin sonuç cikarmi
IMG_20221019_192546.jpg

Kızlar benden bir iki damla kan geldi normal mi acaba
Renginin pembemsi açık pembe olması gerekiyor diye biliyorum. Yerleşme kanaması yaşıyor olabilirsiniz. Devam etti mi kesildi mi? Kadınların bazısı yaşar bazısı yaşamaz yerleşme kanaması

Renginin pembemsi açık pembe olması gerekiyor diye biliyorum. Yerleşme kanaması yaşıyor olabilirsiniz. Devam etti mi kesildi mi? Kadınların bazısı yaşar bazısı yaşamaz yerleşme kanaması
Devam etmedi sadece bi iki damla kan geldi peçeteyle bakıyorum ama başka gelen giden yok.

Ben hiç vermedim daha ya. Yani doktorum gerek yok dedi. Ort hesaba göre bu ayın 28inde bebiş 4 haftalık oluyor o gün gel dedi bakalım. Kese görürüz inşallah şimdi sizin de hamile olduğunuzu öğrenince beni 2 kat heyecan bastı, hem sizin heyecanınızı yaşıyorum şuan hem kendiminkini 😂😂
Merhaba gözünüz aydın Sağlıkla hayirlisiyla kucaginizada almak nasip olsun inşAllah. Bende adetim 2 gün gecince idrar testi yaptim pozitif cikti ayni gun saglik ocagina kan testi icin gittim 700 cikti degerim doktor evet var gozukuyor ama haftaya tekrar gel bakalim artmismi dedi 28 degerle sizden daha gerek duymamis birde folikasitte baslatmis hemen ne güzel bana ne folikasit yazdı ne kesin bir sey dedi degerim var veya yok denecek kadar iyi çünkü. sizce kan testi degerlerinden bir terslik olabilecek bir durum gorebilirmi. yarin tekrar gideceğim 1 hafta oldu bakalim sonuc ne olacak cok merak ediyorum

X