Test sonucuma bakar mısınız?

Amin ne kadar güzel konuştunuz çok teşekkür ederim Allah kimseye bu konularda üzüntü keder vermesin ❤️
Amin inşallah ❤️ ben keseyi 4+3de HCG 4000 civarıyken karın ultrason ile gördüm. Sonra bebek, yolk sac, ve kalp sesi geliyor sıralamada. İnşallah beraber yaşayabiliriz bu güzel duyguları 🥰 haberdar edin

Amin inşallah ❤️ ben keseyi 4+3de HCG 4000 civarıyken karın ultrason ile gördüm. Sonra bebek, yolk sac, ve kalp sesi geliyor sıralamada. İnşallah beraber yaşayabiliriz bu güzel duyguları 🥰 haberdar edin
İnşallah yarın kan verdikten sonra yazıcam buraya❤️ Allah hayırla kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻

Eklentiler

• 16673311044836818899642290367065.jpg
    16673311044836818899642290367065.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 80
En üstteki açık pembe testi cumartesi günü yaptım dünde ortadaki testi yaptım bugünde kaset test yaptım sonuçlar bu şekil oldu
Erken gebeliğiniz olduğu için, erken gebelik testi size ikinci çizgiyi kasetten daha koyu gösterir. Çünkü HCG seviyeniz kaset testin anlayabileceği bir yükseklikte değildir. Erken gebelik testleri kaset testlerden daha iyi sonuç gösterir. Kaset test sizi korkutmasın. Bakın benimkilere ❤️

Eklentiler

• IMG_20221015_130246.jpg
    IMG_20221015_130246.jpg
    120,1 KB · Görüntüleme: 81
Benim adetime 4 gün var şuan yarın sabah yapsam erken gebelik testi yani 3 gün kala yapmış oluyorum çıkar mı
Yarı yarıya şansınız var. Kesin sonuç için adet gecikmesi ya da adet gününü bekleyin.

Erken gebelik testi son 5 gün kala sonuç vermiyor mu
Verir ama henüz gebelik olmamış olabilir, geç döllenme gibi bir durum yaşadığım için ben negatif kan testinden 2 gün sonra pozitif gördüm örneğin :KK43:

Erken gebeliğiniz olduğu için, erken gebelik testi size ikinci çizgiyi kasetten daha koyu gösterir. Çünkü HCG seviyeniz kaset testin anlayabileceği bir yükseklikte değildir. Erken gebelik testleri kaset testlerden daha iyi sonuç gösterir. Kaset test sizi korkutmasın. Bakın benimkilere ❤️
Yarın sabah kan vericem bende bakalım

Siz kan testi verdiniz mi sonuç ne çıktı acaba

X