Tesettürlüler için İstanbula yakın fiyatı çok uçuk olmayan otel bileniniz var mı?

Superisi 2009

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2009
1.784
77
37
arkadaşlar tesettürlüler için istanbula yakın fiyatı çok uçuk olmayan
otel bileniniz varmı
nooolur bi bilen çıksın istanbuldankurtulmam lazım
caprise çok uçuk sanırım :umursamaz:

kimse cevap yazmamış 2 yıldır caprise gidiyoruz yine en iyi seçenek o gb geldi
ilgilenenlere duyrulur

canım ben club famila gittim.ama denizini çok beğenmedim.erkeklerinki taşlık kadınlarınkiside otel odalarından plaj gözüküyor.eşinle girebileceğin bi alan yok bayanlar havuzu yok açık olarak.gerçi bizim gittiğimizd ehava soğuktu ondanmı bilmiyorum.
yeşilfıstıklımı ne var nette gördüm.yalova tarafında orası var benimde niyetimde.
yada şöle yapın bu sene tatil yerine ümreye gidin deli bi para değil.3 milyara iki kişi gidiyor rahat oradada bi masrafın yok zaten

canım ben club famila gittim.ama denizini çok beğenmedim.erkeklerinki taşlık kadınlarınkiside otel odalarından plaj gözüküyor.eşinle girebileceğin bi alan yok bayanlar havuzu yok açık olarak.

bizde club familia ya gittik geçen yaz ama bayanlar havuzunun üstü açıktı?? Dediğin gibi plaj yetersizdi bu yüzden biz eşimle otelin yanındaki alandan denize girdik.

Ayrıca istanbula yakın olsun dersen ihlas armutlu tatil köyünü tavsiye edebilirim. Uygun fiyata tatil dersen ise geçen yıl çok araştırmıştım otele göre uygun kampanyalar yapan burc club vardı ama tabii erken rezervasyonda. Daha uygun ama daha küçük dersen de club familia ve inanç otel var benim gördüğüm...

tşkr yorumun için mesajı yazdıktan bir yıl sonra caprise gittim çok güzeldi ama eşimle bazı problemler yaşadım.zehir oldu.
oğlum daha 2 yaşında umreye gitmeyi çok istiyorum.ama bırakacak kimsem yok inşallah biraz büyüsün oda kısmet olcak Allah ın izniyle
bu yıl istanbul içi plajlar varmış iyimidir bilmiyorum ama oğluma bakan olur en azından die düşünüuorum
aaah ah bu yıl götüren olsa bi dk durmam amaaa

gerekirse bir yıl beklerim ama uygun istemem.çünkü hiç iyi yorumlar okumadım o oteller hakkında
ama ihlas armutluyu merak ediyorum.

gerekirse bir yıl beklerim ama uygun istemem.çünkü hiç iyi yorumlar okumadım o oteller hakkında
ama ihlas armutluyu merak ediyorum.

yorumların hepsine inanmamak lazım. Caprice için de şah inn için de neler yazılıyor istersen aç oku.. Şikayet yazanlar ne bekliyor merak ediyorum, eksik arayan eksik bulur. Ben clup familiaya gitmiş biri olarak söylüyorum evet bende gitmeden okumuştum şikayetler vardı yazılmıştır ama ben o yazılanların hiçbirini göremedim... Tabii bunda benim haziran başında yani otelin kalabalık olmadığı bi dönemde gitmeminde etkisi olmuştur belki. çünkü şikayet yazanlara bakarsanız genelde düzenli temizlikle yada personelin ilgisizliği ile alakalı oluyor. Bana göre otel gayet temizdi çünkü normalde tam kapasite atıyorum belki 2000kişiyse ben gittiğimde 200kişi vardı. Bu yüzden gitmek istediğiniz dönemde önemli...

Son düzenleyen: Moderatör:

kesinlikle haklısın ama oğlumda küçük die biaz fazla seçiciyim sanırım .ah bir büyüsün heryere gitmek istiyorum inşallah

Hem kalabalık hemde mahremiyete önem veren aileler için özel olarak hazırlanmış Villa Akkaya ( Villamızın, etraftan gözükmeyen 2 havuzu bulunmaktadır )
Kalkan Kiralık Yazlık Villa I Özel Havuzlu Villa I Muhafazakar Villa

aaılecek bırlıkte çok keyflı zamanlar geçirebılecegınız dıger vıllalarımızı ınceleyebılırsın
Kalkan Kiralık Yazlık Villa İslami Tatil Villa

teşekkr ederm bu yıl erken rezervasyon la şah ınn paradise gün aldık.
ama malesef daha uygun yer bulamadık.şu villalarda fotoğraflarda yan villalardan havuz gözüküyo anlam veremedim ,ama bu yıl gerek kalmadı zaten
gün aldık die .inşallah seneye daha uygun bi otel buluruz ne diyim.tesettürlüyüz die buyerlerin bukadar pahalı olması çok anlamsız ama çaresizlikten yine boyun eğiyoruz

Eğer istanbulda en güzel tatilimi nerde yapabilirim diyorsanız vede etrafınızda kocanızın gözüne gözüne çarpan açık seçik bayanlar istemiyorsanız RİZOM rizomtatilkoyu.com yaylalık bir yerdir. vede "iHLAS Armutlu diyorum" ihlasarmutlu. iki yerde çok kolay ulaşımlı cebinize uygun olanı Armutlu.
haydi tatile....

ihlas armutluyu çok istedim ama tatilde yemek yapmak istemiyorumrestaurantıda tuzluymuş.farketmeden birçok harcama oluyormuş öyle diyorlar ne kadar doğru bilemiyorum siz gittinizmi?çokta merakta ediyorum.
rizomda çok güzel kesinlikle .yanlız fiyatlar hiçte uygun değil.bende diyorumki üstüne az daha koyar daha lüks bir yere giderim.
açıkcası bu yıl şah ınn paradise de gözüm var.
ne dersiniz aradaki fark ne olur sizce:26:

Sahh in tesisi çok güzel ama onunda waffle dondurma çerez büfesi ,
lünapartkı, baba çocuk havuzu locaları , alakart restoranı ücretli kapalı içecek adına hiç bişi yok sinir olmuştum.

ne güzel demişsin haydi tatile diye
aah ah
Sahh in tesisi çok güzel ama onunda waffle dondurma çerez büfesi ,
lünapartkı, baba çocuk havuzu locaları , alakart restoranı ücretli kapalı içecek adına hiç bişi yok sinir olmuştum.

ewet 2kez üst üste caprise gittim orası da öyle tüm kapalı içecekler ücretli.
baba çocuk havuzu locaları nedir ben nette görmedim:26:
bide şah ınn çiftlere kiralanabilen havuzu yok sanırım caprisin vardı ..yüzme bilmiyormda eşim ögretirdi

otelde şimdiden yer ayırtmak sizce çokmu erken .
vee lütfen arkadaşlar bilgisi olanlar paylaşsın tatil heyecanı başlıyoooor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…