İstanbul'da Yaşayan veya İstanbul'u iyi bilen arkadaşlarım bir bakar mısınız rica etsem??

Çok ama çok teşekkür ederim Allah razı olsun evi ayarladım özel eşyalarımı falan taşıdım yalnız evimle 4.levent metro arası 15dk falan yürüme mesafesi ama yokuş olduğu için sanırım dolmuş veya otobüs kullanacagim metroya gitmek için... onun dışında hiçbir sıkıntım yok çok şükür içime sindi. Iyi niyetiniz için tekrar teşekkür etmek istiyorum 🌸💕🥰🙏
rica ederim, yolunuz acık bahtınız guzel olsun . ıstanbul sıze ıyı gelsın ınsallah

Nereye nasıl gideceğiniz konusunda (otobüs, metro, metrobüs vb) ben yardımcı olabilirim; fıtı fıtı gezdiğim için her yeri malum fmgdfh 😄😄
Çok teşekkür ederim aynı benn:))) gezmeyi sevenler için tam bi cennet İstanbul 😅 ya sabah bi işim için çıkıyorum bakmışım akşamüstü Üsküdarda kız kulesine karşı kahve içiyorum nasıl oluyorsa artık 🤪bi gün gel sana da ismarlayayim 🥰🙏😄 çok teşekkür ederim bu arada metro, vapur ve taksi seviyorum gezerken bir iki defa yanlış trene bindiğim oldu ama bi şekilde telafi ediyorum diyorum ki böylelikle çevreyi daha iyi tecrübe ediyorum 😄💕💃

öğretmen cevresı, her zaman kalabalık ve genıstır zaten. sız bılıyorsunuz :) o yuzden sorun yasamazsınız.
Okul açılınca ancak tanışacağım okul arkadaşlarımla malum yaz tatili 🥰 yalnız gezmeyi de seviyorum , bir de ist. Çıkışlı turlara katılıp birkaç arkadaş oralardan bulmayı planlıyorum hadi inşallah ❤😄

Çok teşekkür ederim aynı benn:))) gezmeyi sevenler için tam bi cennet İstanbul 😅 ya sabah bi işim için çıkıyorum bakmışım akşamüstü Üsküdarda kız kulesine karşı kahve içiyorum nasıl oluyorsa artık 🤪bi gün gel sana da ismarlayayim 🥰🙏😄 çok teşekkür ederim bu arada metro, vapur ve taksi seviyorum gezerken bir iki defa yanlış trene bindiğim oldu ama bi şekilde telafi ediyorum diyorum ki böylelikle çevreyi daha iyi tecrübe ediyorum 😄💕💃
istanbulda gezilecek yer bitmez aynen.

ben istanbulda ikamet etmediğim zamanlar, annemleri ziyarete geldiğimde daha çok geziyordum şimdi fırsat bulamıyorum inanın.

Sabah iş için evden çıkıp akşam Üsküdar'da kız kulesinin karşısında keyif yapmak oldukça zor.. Neden? Çünkü trafik var😅 Otobüs, metro, marmaray vb. trafik haricinde, kaldırımlarda insan trafiğimiz de mevcut 😄😄

Sabah iş için evden çıkıp akşam Üsküdar'da kız kulesinin karşısında keyif yapmak oldukça zor.. Neden? Çünkü trafik var😅 Otobüs, metro, marmaray vb. trafik haricinde, kaldırımlarda insan trafiğimiz de mevcut 😄😄
Zor değil canım aslında ya Sarıyer iskeleye yakınım ben oradan da istediğim her gezme mekanına vapurla gidiyorum deniz yolculuğunu çok seviyorum 🥰💕💕

X