Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ama ben biraz o gelin imajından çıktım eskidim sayılırımm.:hulya: yinede aranıza :kedi:katılayımmı ablanız olaraktan tabiiivereliniortaksırnaşık şey

iyide hepimiz gelin degilizki ohoooooooooo ne ariyoz orda bura iyidi yav

he vallaha...............
17 yılını tamamlayan bayandan gelin olurmu yaasempatiksalakcinni
olsa olsa kızını verse kaynana olur bendenn:roflol::roflol:

Son düzenleme:
türban takıp yüzüne makyaj yapanlara çok şaşırıyorum bu topiktede var dikkatimi çekti resmini koyanlara baktımda o zaman kapanmanın anlamı ne.
giyin uzun hafif bol pardüsü hiç bir yerinizi kimse görmesin hatta bir arkadaşım vardı türban takarken topuz yapardı birde içine pamuk takardı böyle daha güzel gözüküyor derdi.
benim gibi düşünen bir sürü insan var.
ama gerçekten hakkı ile kapanan ile öylesine kapandı olsun beğendim gözüme hoş geliyor diye kapandım diyenler bence hakkı ile bu işi yapmıyor.
saygılar a.s.
hakkı ile kapananlara saygım sonsuz.

yorum gayet saygılı ama arkadaşlar bırakın başkalarını
onlar bir yerden başlamış en azından kolay değil saçınızı kolunuzu kapatmak bi anda zamanla da bilgileri arttıkça gerektiği gibi olurlar diye düşününülmeliii

Son düzenleme:

evet cnm bende senın gıbı dusunuyorum arim
tabiki keske herkez hakkıyla en guzelnı yapabılse
ama smdı makyaj yaapıyon kapanmada denıılmez
tabiki cok ıstısnalar ayrı bazılarıgerceken abest derecee goze batıyor
ama onemli olan biyerden baslamak bugun belkı gozune kalem surecek
yarın onuda surmuycek

arkadaslar lütfen kimin hakkı ile kapandıgı konusunda yorum yapmayalım
bir sekilde örtünmeye çalışıyorlar ve onlar da insan ve en onemlısı kadın
hicbirimiz evliya degiliz, herkes dogruyu yapma konusunda kendince denemelerde bulunuyor
hepimiz makyajı seviyoruz demek ki o kadarını yapabılmıs,
takdir ederim
bunun degerlendirmesi sadece Allah'a aittir
biz kim oluyoruz ki baskasının ıbadetini ya da hayattakı durusunu haklı haksız diye yorumlayalım

bende kapalıyım.ve efendimiz(SAV) başını tepeden topuz yapan kadınları lanetlemiş....daha cazibeli durduğu için.o yüzden tavsiyem şartlarını tamamen yerine getirerek yapın kızlar.tamam hepimizin hataları var mükemmel olamayız ama araştırarak ve kapanmanın usüllerini iyi öğrenerek bu hataları en aza indirebilirizopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…