Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

sen kapanmayı düşünüyordun dime?? onunla ilgili sorular sanırım

evet canım hatta 1 aya kalmaz kapalıyım bendebayanssulusmile
yalnız yazın kapancam diye dusunyodum ne bi eşarbım nede kıyafetlerim var.işte bu 1 ayda onları tamamlıycam.
sonra eşarp yapmayı nasıl giyinmeliyim bilmiyorumbilmiyorumkismile

yavaş yavaş evde denemelerini yap canım:) ilk başlarda tunik pantalon şeklinde giyinirsin.. insan direk uzun etekler giydiğinde biraz garipsiyor.. sonra zaten yavaş yavaş alışıyorsun.. vayy be aklıma geldi bende 1 hafta önce gidip alışveriş yapmıştım.. hatta mağazadaki adam baya bir indirim yapmıştı bizimde katkımız olsun diyekaydirigubbakcemile2

ayy ne kadar guzelboshayallersmiledaha eşarp bile bulamadım zevkime gore nikoncanınn eşarpları hoşuma gitmişti ama yok işte yok bulamıyorumguclubacismile
sen kac yaşinda kapandın canım

liseyi bitirdim haftasında kapandım canım..şimdi 24 yaşındayım 2004 yılı haziran ayıydıboshayallersmile baya kıdemliyim yani ben bile şaşıyorum kendime herkeste çok şaşırmıştı zaten.. ama insanın içinden gelince kapalı olması hiç dert sorun olmuyor inanzemuszemus

merhaba sultanofkonya herkes başlarda aynı tereddütü mü yaşar yani aynı korkular olur mu normal mi bu kapanmak için tedirgin olmak

Selam canlarrrrrrrrrrrrrr opuyorumnanaktan

sultan ım napıyosun görüşmeyeli.. kimsecikler yokk:gitme:

merhaba sultanofkonya herkes başlarda aynı tereddütü mü yaşar yani aynı korkular olur mu normal mi bu kapanmak için tedirgin olmak
ay sen beni görcektim canım 1hafta ağladım dışarı çıkmak zorunda kalmadığım sürece çıkmıodum eve hapsoldum falan koccaman gözlükler gözümde ajan tuba:roflol:bak bugün 12.günüm üniversite son sınıfın son dönemi kapandım düşün yani okula giitim geldim şimdi gayet rahat alıştım:hulya::hulya:

Selam canlarrrrrrrrrrrrrr opuyorumnanaktan

sultan ım napıyosun görüşmeyeli.. kimsecikler yokk:gitme:

napim kuzummmmmmmm iyim cok sükür, evet kimsecikler yok herkes biricigin topiginde galibaCADIARZU

annem kurban olurum sana nerelerdesin bakım hiç beni özlemedinmisenağlama

özlememmi giiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Şeniz naparsin bacim iyimisn

kızlar slm ben geldim nasılsınız bi selam verim dedim sultano nasılsın Şeniz

kimsecikler yok öpüyorum hepinizi 14 şubatta yanlızdım :çok üzgünüm: katsayı kararı iptal edildi ders falan çalışmıyorm moralim yerlerde cemaatte kalmaya gidiprm perşembe yada cuma kendimi toparlarım belki a.e.olun keşke net olsaydı çok özlüyorm ya sizi :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…