Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

merhaba hanımlar...
bnde aranıza katılmak istiorum..
23yaşındayım,ve yaşıma uygun tesettür kombinleri görmek oluşturabilmek istiorum...
yardımlarınız ve fikirleriniz bnm içinde önemli:içelim:

selammmmmmm millettttt ayy bu topigiii yeni farkettim! valla okunmaya deger en güzel topik oldugunu düsünüyorum! söyle esarp modellerine bakarken anacim burayi farkettim! bu arada hepinizin ramazani mübarek olsun hanimlar!

iyi geceler herkese arkadaşlar bende yeni tesettüre girdim benide aranıza kabul ederseniz çok sevinirim çünkü hiç tesettürlü arkadaşım yok inşallah burdan güzel arkadaşlıklar edinirim şimdiden hepinize çok teşekkür ederim....

arkadşlar benım bir sorum olcak: tesettürlü gelin başı yaptıran arkadşlar ne kadara yaptırdıklarını yazarla mı aceb? ve nerede? istanbulda olursa daha çok memnun olurum

incimöncelikle hayırlı olsun.. nasıl karar verdin tesettüre girmeye nasıl oldu anlatsana yerimseniben

Allah razı olsun jjaponica arkadaşım. Rabbim isteyen herkesin gönlüne versin sevgisini. aslında hep istediğim bişeydi fakat bi türlü cesaret edemiyodum ama en sonunda Allah nasip etti banada. Şöyle düşündüm öncelikle Allah için neyden vazgeçebiliyoruz?? cevabı hiç bişeydi yani haram olan hiçbirşeyden vazgeçemiyoruz, bende artık bu soruya rahatlıkla cevap verebiliyorum çok şükür :kedi:

illa bu topicde kalalı olunacak diye bişey yok sanırım dimi :))
bende yeni kapandım zaten bir kaç ay oldu Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…