Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ama kapanmak gerçekten çok zor yaşamayan bilmez yazın o sıcağında hele... hemen eleştiri hazır yok kapalılar şöyle yok böyle diye pantolon giyse üzerine uzun bir tunikle hemen eleştiriliyo yada makyaj tamam hoş değil ama hevesini alsın insanlar zamanla hakkını verirler zaten ben bakınca gençtir özenmiştir deyip geçiyorum yada çokkk açık birini görsem yine aynı şekilde herkes kendi yaptığının bedelini ödeyecek ne diye kızıyoruzki...
her iki tarafta saygılı olsun yeter...

amaaan sataşcak yer arıyolar her zamanki gibi. sallayın bacılar.
bu arada merhaba, fazla yazmasam da topiğin takipçilerindenim...

haklısın wusten blume ama kapanmanın güzelliğide o zorluklara katlanmaktıropuyorumnanaktan asıl sevabı yazın o cayır cayır sıcağnda o haldeyken alıyıruz aslında...rabbim inş kabul eder:Saruboceq: bende bu eleştirileri hoş karşılamıyorum kapalı diye herşeyi bilecek evliya olacak diye bişey yok.bunlar zaman la öğrenilir kazanılır...o geçen zamanda yaptığımız yanlışlıklar hatalarda tecrübelerimiz olur.bu yüzden fazla kınamamak lazım.

kimse her yanını acanlara birsey demiyor, onlar seksi süksü oluyor
basını ortene hee sen sunu yaptın bunu yaptın dıye abanıyorlar

aynen öyle kapalı ya en ufak hatası yüzüne vuruluyor
sürme çekmiş kızın biri diğer kadınlar ona bakıp nasıl eleştiriyolar ben anlamıyorum hoşgörülü olsak daha iyi olmazmı herkesin hatası kendine

birde şununla çok karşılaşıyorum kız dörtdörtlük kapanmış yüzü tertemiz hiç bişey yok pardesüsü vücut hatlarını belli etmiyor bu seferde ona "bu yaşta nie kapandın?" die soruyolar valla aklım almıyor işte bu yüzden kimseye yaranılmaz herkesin kendi doğrusu deyip geçmek kimseyi kınamamak...

merhaba ben beykent te oturuyorum hem iyi bir bayan kuaförü hemde giyim mağzaları arıyorum güzel alışveriş yapabileceğim bana önerilerinizi bekliyorum mağaza yeri fark etmez şık ve spor tarzım ona uygun yerleri yazarsanız memnun olurum tşkl

ne olu beni yanlış anlamayın arkadaşlar lütfen benim öle yok kapalı yok açık diye takıntılarım olmadı ben açık biriyim herkezin kendı seçimi ve yaşam tarzı allah banada nasip eder insallah hoş çok açık giyinildiğindede eleştrılıyor kapalılar değil sadece eleştrililer ama ben kapalı bir bayan gördüm bembeyaz dapdaracık bi pantolan üstünde bel kısmındabadibarı kalçanı kapat başında basörtü yani benim görümcem kapalı o bile eleştirdi ben bunları görünce işte gercekten allah için kapananlar var onlarada haksızlık oluyor ona üzülüyorum

X