Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

sekerkizim ya gelmis gitmissin hic görmedim. canim üzme kendini düzelir hersey allahin izniyle. bizde özledik seni hic geldigin yok :gitme:

kimsecikler yok öpüyorum hepinizi 14 şubatta yanlızdım :çok üzgünüm: katsayı kararı iptal edildi ders falan çalışmıyorm moralim yerlerde cemaatte kalmaya gidiprm perşembe yada cuma kendimi toparlarım belki a.e.olun keşke net olsaydı çok özlüyorm ya sizi :çok üzgünüm:

tatlım üzülme ya kendi bölümünü seçersin benimde 60puanım gitti öyle:KK43:sağlık olsun

Kızlar ben geldimbu topiğe ne olmuş böyle niye kimseyok sultanom bburdasın bi sen napıosn anlat bakim

kandil_mesaji.jpg

etek pantalon fatihte var cnaım her çeşit... ister ince kot kumaş,ister normal kumaş envaye çeşit var.. bir bak derim:1rolleyes:

slm kızlar. sayfalar oldukça ilerlemiş ama ben ilk kez bu topiği görüyorum maleseff. bende türban bağlamayı ve hatta değişik modellere bayılıyorum ama kendimde yapamıyorudumm hernedense.
ama şu günlerde öğrenmiye başladımsırnaşık şey
inşallah sizleride takip ederek dahada çok öğreneceğim. hadin bana hoşgelsiniz yokmuukaydirigubbakcemilesırnaşık şey

X