Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kim kimle kutuplaşmış şurda bi kaç kişi konusuyoruz zaten lafın bizeyse söyle sen herkese her lafı söylüyorsun kimse alınmıyor seninde şaka kaldıracağjınız düşünüyoruz konusuyoruz kilo muhabbetiyse alındıgın pes derim yaniii bilmiyorumkismile

:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:

kim kimle kutuplaşmış şurda bi kaç kişi konusuyoruz zaten lafın bizeyse söyle sen herkese her lafı söylüyorsun kimse alınmıyor seninde şaka kaldıracağjınız düşünüyoruz konusuyoruz kilo muhabbetiyse alındıgın pes derim yaniii bilmiyorumkismile

:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi:

kzılar topice gelen iyi kötü neyin ne olduğunu görür ve bilir.. burda herkes akşam olsun gündüz olsun hoş muhabbetini eder... kimsenin kimseye karşı aldığı bir tavır yok..insan övgüyede eleştireyede açık olmalı..

saolun kızlar geçmiş olsun dilekleriniz için
dua etmeyi unutmayın oğluşuma
muhabbet edecek keyfim yok maleseff
sizi okuyom çıkıyomm

kzılar topice gelen iyi kötü neyin ne olduğunu görür ve bilir.. burda herkes akşam olsun gündüz olsun hoş muhabbetini eder... kimsenin kimseye karşı aldığı bir tavır yok..insan övgüyede eleştireyede açık olmalı..

talyacım benim anlamadığım kendisi her türlü yorumu iyi kötü yaparken bi sakınca görmüyo ama biz bi yorum yapınca kaldıramıyo amaaan gider gider bizde kalanlarla yaparız muhabbeti:teytey: :teytey: :teytey:

en son gittiğimde bir kaç milim küçülme vvardı 7.5 cm falandı kistim.
doktor reglinin ikinci günü gel dedi ama ben 45 gündür falan regl olmuyorum.telefonla konuştuk bi hap verdi o adeti getirirmiş ikinci günü gideceğim o zaman belli olacak cnm

canım geçmiş olsun tekrar.. ama küçülmesi sevindirici bir haber... inş tamamen yok olur ameliyatsız ağrısız sızısız..

şampu cnm keyifsiz olman çok normal o senin canın onun canı acıdıkça seninde acıdıyodur.. ama kötü düşünüp karamsar olma iyi düşün iyi olsun.. bende bronşitmişim küçükken valla önlük altına yün süeterler giydirirdi annem göğsüm sürekli sıcak olsun diye şükür atlattım.. bebeğinde atlatır korkma hiçkaydirigubbakcemile5

biricik :teytey::teytey::teytey:

ooopss topic toz duman:)
ben geldimmm
valla en şişkonuz benim anacım 1 ayda 5 kilo alınır mı:KK43:yuh bana
bi göbek var hamile misin diye sordu kaç kişi...
aman napam ufff:)
yalan dünya beeeeeeeeeeeeeeeeee

kizlar son sayfalari okudumda
benim anlamadigim bi nokta var, neden robot kendini bukadar övme övdürme ihtiyaci duyuyorki ? yani kompleximi var diye düsündüm acikcasi benneyaptımki
zayifsa zayif, siskoysa sisko niye bukadar üstünde duruyorki ? yok ben sendne zayifim yok minyon tipliyim falan.
ay hic sevmiyorum kendini öven insanlari ya gercekten cok itici geliyor bana :bbo: kimse kusura bakmasin

Selam Kızlar..

Nolmuş burda ya fırtına esmiş..Kilonun ne önemi var Robotcum.. biraz takıntı haline getirmişsin ama önemli olan bence insanların yüzündeki ifade..İç güzelliğinin dışa vurumu yüzde ortaya çıkıyo..İstediğin kadar zayıf ol, o zayıflık güzellik olarak yüzüne yansımamışsa hiç bi önemi yok..

X