Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

hayırdır robotix küstünmü selam bile vermiyonn:dilcikar:

vermiyorum tabi ne vereceğim size selam tombikler iki sayfa önce ya da bir sayfa önce resimlerim var utanın diye koydum bakın bakalım tombikmi oluyormuş bu resimlerdeki :mymeka::mymeka::mymeka:

talya kaçtı gitti gitmeseydi o zilliye de gösterecektim bir de talya benden inceymiş öyle diyorsun gözlerini doktora götür sen bi :mymeka::mymeka:

http://www.kadinlarkulubu.com/geyik...re-dair-her351eybuyurun-sohbetimize-1314.html

temam incecüksün senimi kırıcam yaaaklinialirimsmile

resim ekliyeceüm bakınız mailimde bi kaç resim varmıs onları ekliycem

buraya koymuyorum o zaman albüme ekliyorum direk bakınca haber ver kaldırayım

gördüm evet senin benden kilo olarak farkın yokki benim yüzüm tombiş sadece kilom senin gibi işte aynı seni yüzün zayıf ama sen benimle uğraşacağına yüzüne biraz kilo al da azıcık adama benze :mymeka::mymeka:

eskiden benim yüzüm de zayıftı evlenmeden önce ama kilo alınca çok güzel oldu

benim yüzüm kiloludur aldımmı yüzümden alırım verincede yüzümden veririm vucudumda verecek kilo olmadıgndan ama bu aralar kilo aldıgımı hissediyorum dana gibi yiyorum walla ohhh yarasınnn kaydirigubbakcemile3bişeye benziyomusumki birileri beğenmiş ben kendimle barısıkımdır seviyom kendümü böleeelülülülülülü

benim yüzüm kiloludur aldımmı yüzümden alırım verincede yüzümden veririm vucudumda verecek kilo olmadıgndan ama bu aralar kilo aldıgımı hissediyorum dana gibi yiyorum walla ohhh yarasınnn kaydirigubbakcemile3bişeye benziyomusumki birileri beğenmiş ben kendimle barısıkımdır seviyom kendümü böleeelülülülülülü

olayı başından değil de k...çndan algılamışsın sen herhalde birisi beğenmiş almıştır ben de kendimle barışığımdır ama 2 kere 2 dört eder değil de 5 eder dediğiniz için ben sinirleniyorum yüzün resimlerde hiç de öyle değil malesf incecik kemiklerin çıkmış sanki o gözlüklü resminde ..neyse resimde öyledir herhalde :roflol::roflol:

orda resmi küçültüp birazda kırpında resmin kalitesi bozuldu bide gölge vurmus yüzüme o yüzden öle görünüyor canım yanaklarım tobiktir benimm ayrıca resim ekledim yoruma açık olmam lazım o yüzden dilediğini süle kuzumzemuszemus o resimi bekarken cekilmiştim hey gidi günner bee ne güzeldii yeni resimlerimi unutmazsam haftasonu atarım mailime pazartesi eklerimm

orda resmi küçültüp birazda kırpında resmin kalitesi bozuldu bide gölge vurmus yüzüme o yüzden öle görünüyor canım yanaklarım tobiktir benimm ayrıca resim ekledim yoruma açık olmam lazım o yüzden dilediğini süle kuzumzemuszemus o resimi bekarken cekilmiştim hey gidi günner bee ne güzeldii yeni resimlerimi unutmazsam haftasonu atarım mailime pazartesi eklerimm

ohooo bekarkenki halini niye koyuyyorsun ben de bekarkenki halimi koysam şok olursunuz hayalet gibiydim ozamanlar sen asıl şimdiki halini koy resimlere ..ben eleştiriye her zaman açığım ...çirkin sin deseniz umrumda olmaz ama on kere söylüyorum a ya b denmesini sevmem ben ..
:mymeka::mymeka:

slm kızlar kimse yok gene
giriyom kk ya moralim bozuk olduğundan bişey yazmadan
çıkıyorum genelde

BURAK KAYRA m bronşit olmuştu bilen biliyor anlatmıştım 1 aydan fazladır tedavi gördü,tedavisi bitti tamamen iyileşmişti yavrum
haftasına kalmadan 3 4 gün sonra gene öksürük başladı keyfi yok doktorunu aradım balgam sökücü şurub söledi onu kullanıyoz
birde daha öncede demişimdir gözünde hep akma çapaklanma vardı tıp fakültesinden randevumuz vardı bugün gittik.prof gördü.boğazlarla nefes hastalık oluyomuu felan diye sordu bende bormşitini geçirmeye çalıştık felan dedim
gözünün msaja rağmen de geçmediğini söleyince,bizden tomografi istedi
kist ten şüphelendi .pazartesi sonucu alıcaz salıda göstercez prof. a :gitme:
moralim sıfır yanii :çok üzgünüm:
kızlar dua edermisiniz
:Saruboceq:

akşam yazmıştım görmediniz sanırım kızlarr
moralim çok bozuk cuma vakti dua ederseniz sevinirimm :Saruboceq:

mailimde bunlar vardı yeni halimi resimleri atabilirsem haftasonu pazartesi eklerim dedim yaaaaaaaaa

ben şimci gidiyom ablamın doğumgunu bugun izin aldım 1 saat gidem bişiler alıyım bu arada kendimede bişiler bakarım belki kaydirigubbakcemile2

akşam yazmıştım görmediniz sanırım kızlarr
moralim çok bozuk cuma vakti dua ederseniz sevinirimm :Saruboceq:

çok geçmiş olsunnn yeni gördüm sen yazınca ....ALLAH acil şifalar versin... aklına kötü şeyler getirme ..ii düşünürsen ii olur kötü düşünürsen kötü olur ..VE sadece ALLAH ın dediği olur biliyorsun ...herşeyde vardır bir hayır ..ben küçükken zatürre geçirmişim menenjite çevirmiş ...menenjit beyin iltihabı demek ve geçirenlerde mutlaka beyinsel bir hasar bırakıyor .menenjit geçirip de akıl sağlığı yerinde olan yoktur ...ben milyonda bir bu hastalığı atlatmıştım ve doktorlar şok olmuşlar nasıl yaşıyor diye ...ALLAH a şükür gayet de zeki biriyim en ufak bir etkisi kalmadı ..demekki ALLAH böyle istediki oldu..sen de öyle düşün ...

çok geçmiş olsunnn yeni gördüm sen yazınca ....ALLAH acil şifalar versin... aklına kötü şeyler getirme ..ii düşünürsen ii olur kötü düşünürsen kötü olur ..VE sadece ALLAH ın dediği olur biliyorsun ...herşeyde vardır bir hayır ..ben küçükken zatürre geçirmişim menenjite çevirmiş ...menenjit beyin iltihabı demek ve geçirenlerde mutlaka beyinsel bir hasar bırakıyor .menenjit geçirip de akıl sağlığı yerinde olan yoktur ...ben milyonda bir bu hastalığı atlatmıştım ve doktorlar şok olmuşlar nasıl yaşıyor diye ...ALLAH a şükür gayet de zeki biriyim en ufak bir etkisi kalmadı ..demekki ALLAH böyle istediki oldu..sen de öyle düşün ...

saol ALLAH razı olsunn
ALLAH büyük yoktur inş bişi :sinifsinif:
ama içim içimi yiyo ana yüreği işte :Saruboceq:

saol ALLAH razı olsunn
ALLAH büyük yoktur inş bişi :sinifsinif:
ama içim içimi yiyo ana yüreği işte :Saruboceq:

ben bu hastalık işlerine alışkın oldğm için artık sakin olmayı öğrendim

her zaman beterin beteri vardır şükredeceğiz ..herşey ALLAH ın takdiri..

BEN GELDıMM...

nan rbot resmini gördüm tam yorum yazıcakken patron geldiieyvahedigeldismile zaten bikere chat chut yapıyom diye kapattırdı neti şimdi temkinliyim biri gelince çıkıyom hemen topuk:eek:

biricik vazgeçtim günlükten yazmıyom.. aramız kötüyken zevkli oluyordu dün mesela ona diyemediklerimi yazdım döktüm içimi ama bugün havadis yok ne yazcam bide üşeniyom hakkat o bana yazsınalsanaalsanasmile

şampu geçmişi okuyamamıştım geçmiş olsun cnm iyleşemedi bi türlü bebeğin yha:sinifsinif:

robot bu arada bana gene şişko gözüktünnohaoldumsmile

vurmaa uleynnn kafama kafamaaasempatiksalakcinni kızım anlatamıyorum galibaa.. resimde çokta minoynn durmuyosunn... bekle ankaraya gelip görücem seni canlı kanlı:eek:

ne duruyorum uzun boylu filanmı boyum 160 daha ne minyonluğu arıyorsun anlamadım sana belimi gösterdim resimlerde kollarıma dikkat edip bakmamışsın demekki incecik oda benim sorunum değil :mymeka::mymeka:

albüme gel resimlerin büyüğü orda var bi daha bak valla fena yapacağım hee albüme koyuyorum

X