Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

çok güzel olmuş zarife kınalığıda gelinliğide harika..

nan robot benden 10 kg fazlalrı var onlara şişko demediniz dediklerine desek şişko bukadar carlamaz heee.:eek:lmaz:.biz gördüğümüz söyledik kızım.. dediğin kadar minyon değilsin dedik..fisfisfis alla allaa sen bilmiyonmu nan kendini aslında öyle değilim resimlerde öyle çıkmışım desen yokk ama illa kavga etçenlaelaelaelaelae

pazar günü ekliycem resmi buraya geldiğinde bakarsın pazartesigamyoncuiremsu

nan robot benden 10 kg fazlalrı var onlara şişko demediniz dediklerine desek şişko bukadar carlamaz heee.:eek:lmaz:.biz gördüğümüz söyledik kızım.. dediğin kadar minyon değilsin dedik..fisfisfis alla allaa sen bilmiyonmu nan kendini aslında öyle değilim resimlerde öyle çıkmışım desen yokk ama illa kavga etçenlaelaelaelaelae

pazar günü ekliycem resmi buraya geldiğinde bakarsın pazartesigamyoncuiremsu

kavga eden sizsiniz ulen anlatıyorum anlamıyorsunuz neyse size bir daha resim gösterenin benn ...
albüme ekle ben burdan göremiyorum ulennn on bin defa söyledim

[/ATTACH]kızz üşenmedim buldum pcde ama bu eski halim bunun üzerine 4 kg koy öyle hayal etsırnaşık şey

Son düzenleme:
gördüm talya sen inceysen ben ne oluyorum acaba senden de inceyimdir ben belkide al sana bak işte ben tombişmi oluyor bu

bacaklarım ele veriyor bi kere zaten incecik ..

ayrıca ben kavag etmiyorum anlatıyorum anlamıyorsunuz ne yapayım ..

nurrose albüme ekledin ama göremiyorum ben arkadaş listende değilim sanırım

Son düzenleme:
heyaa öyleyiz tabi bu robot bize komplo kuruyo darbe planı yapıyo koruyalım kendimiziÇok üzgünüm çoook Çok üzgünüm çoook Çok üzgünüm çoook

noldu robot sesin kesildiaklinialirimsmile

asıl komployu bunlar yapıyor resim ekliyordum ondan yazamadım yukarıdaki resimlere tombiş diyenin gözünün kör olması lazım herhalde

al bi tane daha

X