Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

oyy cnm,hasta mısın,neyin var,CADIARZUii geceleropuyorumnanaktan
son 5 senedir hap kullanıyorum anemi yüzünden yumurtalığımda kist var böbreğimde kum var bi de psikolojik sorunlar başladı böyle şimdi de pskiyatrist yolunu tutacağız başka bişeyim yok.Yine de Allah'ıma bin şükür daha beterlerinden korusun
ayy canim yaa SIKMA canini, insAllah hersey düzelir hastalik filan kalmaz, Allah acil sifa versin iyi geceler tatli rüyalar opuyorumnanaktan

sağol cnm

sabaha kaa cinlasin kaydirigubbakcemile3

son 5 senedir hap kullanıyorum anemi yüzünden yumurtalığımda kist var böbreğimde kum var bi de psikolojik sorunlar başladı böyle şimdi de pskiyatrist yolunu tutacağız başka bişeyim yok.Yine de Allah'ıma bin şükür daha beterlerinden korusun

oyyy...Allah şifa versin kuzuma :teselli: ne olursa olsun moralini yüksek tutmaya çalış canım..Allah hiçbirimize çaresi olmayan hastalık,çekemeyeceğimiz dert,dayanamayacağımız acı vermesin..

çınlasın tabi ya hele benimkinin çanlar çalsın kulağındaa....kızlar regl oldum ya günümden 5 gün önce adet oldum hep onun yüzünden yaaa

kizlar benimde her ay 3 - 4 gün öne gelir ama bu normal diye biliyorum :uhm:

ay bizde yatarken ,uyurken, uyumadıysak gece geç vakitlere kadar
mesajlaşırdık
tek elle yemek yer, tek elle mesaj yazardım
usta olmuştumm mesaj yazmaktaa

ayy nişanlılık dönemlerim geldi aklımaa
ne güzeldi bee
ay duygularım depreşti gece gece :))))))))))))))))
çok tatlı oluyo ,bu günlerin kıymetini bilinn heeee

sampuan yaa suan erkeklerimizle aramiz hic iyi degil, sende ne güzel geciyor kaydirigubbakcemile3diyosun

sanatım güzel yüzlüm rabbim beterinden korusun o kum la bende çocukluğumdan beri uğraştım çok şükür bitti içimde sanki deniz wardı:umursamaz: geçer meleğim sen yeter ki kendini üzme olur mu kuzumm:1hug:

ay bizde yatarken ,uyurken, uyumadıysak gece geç vakitlere kadar
mesajlaşırdık
tek elle yemek yer, tek elle mesaj yazardım
usta olmuştumm mesaj yazmaktaa

ayy nişanlılık dönemlerim geldi aklımaa
ne güzeldi bee
ay duygularım depreşti gece gece :))))))))))))))))
çok tatlı oluyo ,bu günlerin kıymetini bilinn heeee
ay sorma banada geliyo soldan soldan:asigim:15 yıl öncekiler,ne tatlı günlerdi bee:sinifsinif:
güzelim ,kıyamam ben sana yaa:teselli:
daa canın neki senin,bu kadar sağlık sorunuyla psikolojinin bozulması çok normal,
en kısa zamanda onun içinde uzmana görün,ama şükrediyosun ya haline bu bile senin nasıl bi gücün oldunu gösteriyo,allahım acil şifalar versin :Saruboceq:

parlayan yıldızım maşalah benm hep düzenli olurdu 28 günde bir her ay 2 gün geri atardı ama bu ay 7 gün geri attıı:eek:klava: hep onun yüzündennnnnnnnn

kizlar benimde her ay 3 - 4 gün öne gelir ama bu normal diye biliyorum :uhm:

sampuan yaa suan erkeklerimizle aramiz hic iyi degil, sende ne güzel geciyor kaydirigubbakcemile3diyosun

cnm valla o zamnalar benim için çok güzel ve özeldi havalarda uçuyordum :asigim:
evlenince o büyü gidiyo sankii :asigim: bayanssulusmile
mutluyum çok şükür ama o zamanlar daki gibi olmuyo çoluk :ecrin_bebek: çocuk :emir_bebek: geçim derdi derken :kahve:
geçiyo günler
hayatla boğuşma zamanı geliyoo kafamçokkarıştı
tabi bunlar benim düşüncelerimm sositososito

sampuan roşum terem hepiniz sağolun destek olduğunuz için annemin yanına gidemiyorum o böyle görünce o da üzülecek ben uyumaya çalışayımmafoldumben

kıslar benim kocişim geldi,artık kaçiim,kaydirigubbakcemile
sizlere doyum olmuyo,çok öperim hepiniziopuyorumnanaktan,rüyanızda sevdiceğinizi görün emii,:lepi:
ii geceleerkaydirigubbakcemile5

ayrıca özür dilerim şu topiğe hep bi dertle geliyorum

saçmalma kız :mymeka: hepimiz dertliyiz görmüyo musun.. bizde katkıda bulunuyoruz buna. biz niye varız datlum,anlatacaksın,anlatıcaz rahatlıcaz tabi.. zemuszemus hadi sıkma canını mucuk

roşum iyi geceler sana da ,amin mi desem ne desem CADIARZU

uşum saçmalama bak bizde dertlerimiz paylaşıoz ne güzel oluo lütfen öle düşünce çiçeem bak yakışmıo sana..bak hadi sen şimdi güzelce yat dinlen emin ol ii gelecek yarın yine hep beraber oluruzz

cnm valla o zamnalar benim için çok güzel ve özeldi havalarda uçuyordum :asigim:
evlenince o büyü gidiyo sankii :asigim: bayanssulusmile
mutluyum çok şükür ama o zamanlar daki gibi olmuyo çoluk :ecrin_bebek: çocuk :emir_bebek: geçim derdi derken :kahve:
geçiyo günler
hayatla boğuşma zamanı geliyoo kafamçokkarıştı
tabi bunlar benim düşüncelerimm sositososito
öle oluyo cnm,ama ,dertlerle sevgi büyüyo bea:asigim:,ben neler yaşadım dahada yaşıyorum,
bi ara anlatırım istersenizboshayallersmile
sampuan roşum terem hepiniz sağolun destek olduğunuz için annemin yanına gidemiyorum o böyle görünce o da üzülecek ben uyumaya çalışayımmafoldumben

cnm benim dualarım seninle,bence yıka yüzünü ,gözünü git anneciinin yanına ,içine atıp,uyuma kuzumyaaopuyorumnanaktan

ayrıca özür dilerim şu topiğe hep bi dertle geliyorum
olur mu öle şey ,dertler paylaştıkça azalır,:teselli:

saçmalma kız :mymeka: hepimiz dertliyiz görmüyo musun.. bizde katkıda bulunuyoruz buna. biz niye varız datlum,anlatacaksın,anlatıcaz rahatlıcaz tabi.. zemuszemus hadi sıkma canını mucuk

roşum iyi geceler sana da ,amin mi desem ne desem CADIARZU

canın ne isterse bebişim:jeyyar:
şimci gerçek gittim beneyvahedigeldismile

öle oluyo cnm,ama ,dertlerle sevgi büyüyo bea:asigim:,ben neler yaşadım dahada yaşıyorum,
bi ara anlatırım istersenizboshayallersmile

cnm benim dualarım seninle,bence yıka yüzünü ,gözünü git anneciinin yanına ,içine atıp,uyuma kuzumyaaopuyorumnanaktan

dinlerim cnm memnuniyetle

..

iyi geceler rosum

sanatcim herkez burda derdini paylasiyor, öyle söyleme biz senin ablaniz tabiiki senin derdini dinleyecegiz icine atma, paylastikca azalir emin ol, hadi bebegim iyi geceler

sampuanim Allah mutlulugunuzu bozmasin canim

opuyorumnanaktan

X